Bakalauro IRT inžinerijos

VIA University College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro IRT inžinerijos

VIA University College

Trumpas įvadas

Informacinės ir komunikacinės technologijos Inžinerija Programa yra 3½ metų dienines studijų programa dėstoma anglų kalba. Tai yra švietimo ateities, Suteikiant studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų valdyti informacines sistemas įmonės šiandien ir rytoj. Ši programa suteiks jums žinių apie informacines technologijas, mikroprocesoriai ir interneto technologijų, taip pat tai, kaip bendrovės šiandien su juo dirbti. Programa vyksta bendrabučiu Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa jungia teoriją ir praktiką per projekto darbo ir verslo atvejams. Tai apima septynis semestrus ir susideda iš pagrindinių modulių, taip pat pasirenkant. Kiekvieną semestrą bus baigtas teminės semestrą projektą. Programa susideda iš dviejų pagrindinių šakų: Programavimas ir elektronika. 4-asis pusmetis apima realaus laiko Java kursą derinant šiuos du dalykus.

Per 5 semestro šią programą, jūs turite galimybę įgyti praktinės patirties per stažuotę laikotarpiu, kuris apima dirba tarptautinėje kompanijoje Danijoje užsienyje arba.

Apie 6 semestro, jums bus pasirinkti specializaciją, o galutinis 7. semestrą daugiausia dėmesio bus skiriama bakalauro projektą.

Programos lankstumas ir pasirenkant įvairovė leidžia jums sukurti savo individualų profilį.

Specializacijos

Dėl trečiojo semestro, jūs pradėsite ant vienos iš šių specializacijų:

  • Verslo informacinės sistemos
  • Kryžiaus Žiniasklaida
  • Įterptosios inžinerija

Verslo informacinės sistemos
Dėl verslo informacinių sistemų specializacija orientuota į plėtrą IT grindžiamų įmonių sprendimus gamybos, pardavimų ir rinkodaros valdymo, ir tt, naudojant naujų technologijų, tokių kaip "Java ™", .net, C #, Oracle ™, MSSQL, ir tt Be to, specializacijos susijęs su duomenų gavybos, duomenų analizės ir duomenų vizualizavimo metodų, Big duomenų ir magistro duomenų tvarkymo, taip pat verslo analitikos, duomenų saugyklų, reliacinių duomenų bazių valdymo sistemų, duomenų bazių vidinės ir tiuningo. Specializacijos apima įprastinių IRT tokias temas, IT Technologijos, programavimas, algoritmai ir dirbtinio intelekto.

Kryžiaus Žiniasklaida
Kryžius žiniasklaidos specializacija susilieja techninius įgūdžius tradicinių IRT temomis, pavyzdžiui, kompiuterių mokslo ir programavimo komunikacijos įvairiose platformose, įskaitant, bet neapsiribojant, mobiliųjų programų, žaidimų ir interneto. Specializacijos pristato Unity programavimo naudojama kuriant žaidimus. Specializacijos taip pat apima labai besiplečiančią mobiliojo taikymo, mokymo studentams, kaip plėtoti ir programos mobiliųjų programų. Be to, specializacija pristatys profesionalių skaitmeninių žiniasklaidos priemonių, naudojamų kurti interneto svetaines, taip pat sąvokas ir metodus plėtojant vartotojo orientuotą svetainėse. Galiausiai, specializacija taip pat apima įvairių tipų žiniasklaidos principus, apibūdinant jų skaitmeninimą ir vyksta į klausimus, kurie kyla, kai žiniasklaida yra sujungti, taip pat kompiuterinės grafikos, dizaino principai multimedia, video, animacija ir garsas, ir XML ir daugialypės terpės.

Įterptosios inžinerija

Įterptosios inžinerija, ypatingą dėmesį skiriant Realaus laiko programavimo ir sąsajos su elektronika. Embedded inžinerijos specializacija yra kompiuterių mokslo, programavimas, Basic Elektronika, Realaus laiko skaičiavimo ir sąsajos su elektronika. Gausite specialius kvalifikacijos kurti ir programos elektroninius prietaisus su įmontuotais žvalgybos. Specializacijos apima informacines technologijas, taip pat disciplinas, pavyzdžiui, elektros inžinerijos, automatinio valdymo inžinerijos, mechanikos pažangių ir dinamikos. Pagrindinis dėmesys yra apie IT integracijos ir mechaninių tirpalais.

Priėmimo sąlygos

Reikalavimai užsienio studentams:

  • Vidurinės mokyklos tyrimo sertifikatus ir diplomus iš ne mažiau kaip 12 metų kartu pradinių ir vidurinių mokyklų švietimo (taip pat atsiųsti stenograma įrašus išversta į anglų kopiją)
  • Tarptautinė ir Europos Baccalaureates
  • Minėti sertifikatai turi pateikti įrodymus, kad matematikos dideliu Išplėstinė A lygis, fizikos ir anglų atitinkanti Danijos B lygio (vidutinio lygio su mažiausiai 2 metus aukštesnįjį vidurinį išsilavinimą)
  • Vidurinio mokslo diplomą papildytas bent dvejus metus universitetinių studijų atitinkamų subjektų; bakalauro laipsnį, rekomenduojama iš universitetų Afrikoje Coun-nutraukė, Bangladešas, Indija, Pakistanas, Kinija ir Filipinai
  • Dokumentacija nuo jūsų dabartinės anglų kalbos lygį. Mes priimame TOEFL testą, TOEIC testas, IELTS ar Kembridžo ESOL testą.
  • Jūs taip pat gali pasirinkti imtis VIA University College anglų kalbos testą (VIAT / E).

Pareiškėjai, kurie yra gimtoji arba turi įrodymų, vidurinio ugdymo iš Jungtinės Karalystės, Australijos, JAV, Kanados ir Naujosios Zelandijos yra atleidžiamas nuo anglų kalbos priėmimo reikalavimus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3.5 metų
Dieninės
Price
Kaina
46,000 EUR
Mokestis už mokslą taikoma ne ES piliečiams
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
1 September - 5 January
Locations
Danija - Horsens
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 September - 5 January
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Vas 2019
Danija - Horsens
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 September - 5 January
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Rugs 2019
Danija - Horsens
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla