Oficialus aprašymas

Inžinerijos Bakalauras (pagyrimu) (Elektros ir Mechatronines) programa veda į karjeros ir vis plečiasi ir įdomių drausmės, kuri sujungia mechaninę ir elektros inžinerijos ir kompiuterių mokslų. Mechatronika apima robotų, staklių kontrolę, automatizuotas ekskursijos transporto, medicinos diagnostika ir protezavimas ir jos taikymas yra ribojamas tik žmogaus vaizduotės ir išradingumo.

Su daug dėmesio skiriant praktikos pagrindu mokymosi, kuris apima sudėtingas ir kūrybinis projektas darbą, jums įgyti įgūdžių ir žinių, reikalingų siekti karjeros kaip mechatronikos inžinierius.

Tuo Pietų Australijos universitete, didelės investicijos buvo padaryta studentų ir mokslinių tyrimų infrastruktūra, stengiantis sukurti neįvykdyti mokymosi aplinką mūsų studentams. Kaip inžinerijos studentas turėsite prieigą prie Experience1 Studio ir inžinerijos mechatronikos laboratorijos, kuri padės jums įgyti vertingos inžinerinės praktikos visoje savo studijas. Informacinių technologijų, inžinerijos ir aplinkos skyrius yra pasaulio lyderė inžinerijos mokymo ir mokslinių tyrimų, esančioje technologijų parkas, pasaulinės klasės vietoje įsikūrusio tarp 80 įmonių, kurie sukuria geriausią aplinką bendradarbiavimui ir naujovėms.

2015, 97 procentų mūsų universiteto mokslinių tyrimų buvo įvertintas pasaulinio lygio standartą arba virš iki į mokslinių tyrimų kompetencijos Australijos reitingus, kuriuos įtrauktų elektros ir elektronikos inžinerija.

Kanclerio pavaduotojas Tarptautinė Kompetencijos Stipendijos

Tarptautiniai studentai gali pretenduoti į 50 proc sumažinti savo studentų įmokas (mokesčius už mokslą) iki ketverių metų dieninės studijos. Iki 20 stipendijos yra 2017 studentams, kurie kreipėsi studijuoti UniSA bakalauro ar magistro (kursinių) laipsnį.

Tarptautinis nuopelnus stipendijų

Tarptautiniai studentai gali būti skiriama dvidešimt penki procentai sumažinti savo studentų įmokas (mokesčius už mokslą) už jų pirmųjų metų studijų šioje programoje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of South Australia »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date