Bakalauro inžinerijos (1. dveji metai)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro inžinerijos (1. dveji metai)

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Cañada Kolegijos ir Kolegijos San Mateo yra visiškai akredituota inžinerijos perdavimo programas. Tai žemesnio padalinys programa susideda iš tų pačių kursų, siūlomų bet ketverių metų kolegijoje ar universitete žymiai mažesnę kainą, mokė fakultetas su dideliu pramonės patirtį.

Beveik visi mūsų inžinerijos studentams vėliau įgijo savo laipsnius ketverių metų kolegijoje ar universitete ir įvedėte inžinieriaus profesija. Kolegija turi sąnariams sutartis su inžinerinių padalinių UC, CSU ir nepriklausomų kolegijose ir universitetuose.

Inžinerija yra viena iš didžiausių profesijų Jungtinių Amerikos Valstijų per vieną milijoną darbo vietų srityse nuo lėktuvo dizaino taršos kontrolę. Keturi didžiausi filialai inžinerijos yra elektromechaninį civilinės ir kompiuterių inžinerijos. Visi inžinerijos šakos nedėkite ant jo sunkių dėmesio problemų sprendimo. Inžinerijos mokslas dėmesys skiriamas mokymo mokslo ir inžinerines koncepcijas ir jų taikymą kūrybos ir veiksmingą problemų sprendimą.

Karjeros galimybės praktikuojančių inžinierių apimti ir pozicijas, aviacijos, žemės ūkio, architektūros, biomedicinos, chemijos, civilinės, kompiuteris, elektros, aplinkos, INDUSTRAIL, medžiagos, mechaninis, ir branduolinių srityse. Dauguma inžinieriai dirba apdirbamosios pramonės, o mažesnio procentinio darbo federalinių, valstybės ir vietos savivaldos institucijų, arba kaip privatūs konsultantai.

Programa Mokymosi rezultatai:

Studentai baigia šią programą galės:

  • Taikyti žinias apie matematikos, mokslo ir inžinerijos ar informatikos nustatyti, formuluoti ir spręsti inžinerijos / informatikos problemų.
  • efektyviai bendrauti ir gerai dirbti tokiose situacijose, kurios reikalauja komandinio darbo.
  • Parengti ir atlikti bandymus arba eksperimentai, analizuoti ir interpretuoti duomenis, ir parengti ataskaitą, apibendrinančią bandymų ar eksperimentų rezultatus.
  • Sukurti dizainą ar sistemą suteikta reikalavimų ir specifikacijų rinkinys.
  • Suformuluoti studijų planą gauti bakalauro laipsnį inžinerijos ar informatikos.
  • Naudoti metodus, įgūdžius ir modernias inžinerines priemones ir kompiuterinius įrankius, reikalingus inžinerijos ar informatikos praktika

Atkreipkite dėmesį, kad dauguma / visi programos yra prieinamos ne visiems iš mūsų trijų kolegijų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Mateo, California
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - San Mateo, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla