Bakalauro inžinerijos (pagyrimu)

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Inžinerijos bakalauras (su pagyrimu), yra ketverių metų studijų programa su bendru pirmaisiais metais struktūrą. Programa buvo sukurta siekiant patenkinti Inžinieriai Australija profesinės akreditacijos reikalavimus - Kompetencijų Etape 1 profesionalūs inžinieriai ir Australijos Kokybės sistemas (AQF) 8 lygis. Tai leidžia studentams galimybę pasirinkti drausmės plotas pasirinkus pagrindinį programą civilinėse, statybos, elektros, mechanikos, ir robotų ir Mechatroninių inžinerija. Be to, studentai gali specializuotis, pasirinkdami sub-dur iš įvairių rekomenduojamų pakaitinių vienetų rinkinių, kurie bus papildyti savo pasirinktos disciplinos.

Ateitis kelia didelius iššūkius aplinkos, infrastruktūros ir technologinius pokyčius valdyti. Efektyvūs sprendimai šiuos iššūkius reikės novatorišką inžinerija, taikomoji mokslo ir projektavimo strategijas.

Tuo Vakarų Sidnėjaus universiteto, ruošiame mūsų studentai imtis tuos iššūkius ir sėkmingai. Inžinerinės (pagyrimu) bakalauro laipsnį apima visas pagrindines inžinerines sritis, ir jūs galite patirti daugybę aspektų inžinerijos, prieš priimdama sprendimą savo specializacijos sritį į savo pirmųjų metų pabaigoje.

2017 inžinerija (pagyrimu) didžiųjų - Civilinė, elektros, ir mechaninis - bus siūlomi mūsų naują Sydney City Campus į BĮK širdį.

Dieninis Ruduo vartojimas

Visi studentai įmonei galimybę inžinerija (pagyrimu) bakalauro privalo stoti į 300743 Matematikos inžinieriams preliminarūs ir įsipareigoja pasirengimą testą jų tyrimo pradžioje. Pasirengimas testas bus atliktas pirmojo semestro priėmimo pradžios, o rezultatas bus naudojamas nustatyti, ar studentas liks 300743 Matematikos inžinieriams paruošiamąją ar perveda ir mokykla 200237 Matematikos inžinierių 1 d. Studentai likę 300743 Matematikos inžinieriams preliminarus bus reikalaujama užbaigti 200237 Matematika inžinierių 1 antro semestro metu ir bus skatinami baigti 200238 Matematika inžinierių 2 vasaros sesijos metu.

Priėmimas

  • Rekomenduojami tyrimai: fizikos ir SAK Matematika pratęsimas 1 arba SAK Matematika pratęsimas 2.
  • Numanomas žinios: du vienetai mokslo, du vienetai anglų ir matematikos (ne Bendrieji matematikos) esant Band 5 arba didesnis.
  • Paraiškos iš Australijos ir Naujosios Zelandijos piliečiams ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC svetainėje informaciją. http://www.uac.edu.au/
  • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Vakarų Sidnėjaus universiteto per Tarptautinio biuro. Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau