Bakalauro inžinerijos civilinės inžinerijos

Benson Idahosa University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro inžinerijos civilinės inžinerijos

Benson Idahosa University

Sveiki atvykę į unikalų mokymosi patirtį su sudėtinga mokymo programą, kuri gali padaryti jums vadovauti bet kurioje pasaulio vietoje proga. Mūsų rami miesteliu ir miesto vietą buvo per metus traukia geriausios akademikai žinomų reputacijos kurie įtvirtino mūsų penkių fakultetų Žemės ūkio ir žemės ūkio technologijų, menų ir švietimo, pagrindinių ir taikomųjų mokslų, socialinių ir vadybos mokslų, inžinerija ir teisė.

Pasirinkimas, kur praleisti savo universitetų metų gali būti įdomi ir sudėtinga. Benson Idahosa universiteto rasite bendrą universitetinį patirtį.

Bet jūs nežinote, mes esame didelė mokykla, apsilankę mūsų miesteliu. Gal tai mažas klases ar puoselėjimo aplinką. Gal tai gražus miestas nustatymas arba nedidelio miesto jaustis Beninas. Kokia ji yra, jūs jausitės kaip namie.

Sužadinimo Priėmimo

Bakalauro priėmimo procesas prasideda nuo gegužės mėnesio - rugsėjo 30 d kiekvienais metais. Procesas prasideda būsimasis studentas gauti mūsų universiteto priėmimo formą iš bet kurio iš mūsų kontaktinių punktų Port-Harcourt, Abuja, Lagos, Warri ir Priėmimo biuras universiteto miesteliu Ugbor Road, GRA, Benin City iš savikainos (N7000 ) tik septyni tūkstančiai Naira.

Bendrojo priėmimo reikalavimai Bakalauro programos

Minimalus įrašas reikalavimas į bet kurią iš UNDERLISTED bakalauro programų yra penki (5) O'level kredito eina įskaitant matematikos ir anglų atitinkamų subjektų, kaip nurodyta dabartinėje UTME brošiūros, gauti ne daugiau kaip du posėdžius, bet iš šių egzaminų WASSCE, NECO arba jų atitikmuo.

Ji yra privaloma, kad būsimi studentai turėjo registruotas, ir išlaikė esamą UTME. Tiesioginis įrašas procesas ketinantys studentams diplomas arba NPI yra taip pat prieinama.

PASTABA:

gali būti taikomos Kandidatai, kurie nepasirinko Benson Idahosa universitetas savo UTME. Universitetas suteikia įteisinimo procesą, pakeisti 1 Choice universiteto Benson Idahosa universiteto, be jokių išlaidų ieškovei.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 2019
Duration
Trukmė
4 - 5 metų
Dieninės
Locations
Nigerija - Benin City, Edo
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Kov 2019
Nigerija - Benin City, Edo
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla