Bakalauro inžinerijos fizikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inžinerinės fizikos mokymo programos tikslas yra šios specialybės specializacijos rengimas, pvz., Fizinis kompiuterių mokslas, medicinos fizika ir žmonių bei aplinkos radiacinė sauga, fizinės-techninės ekspertizės ir techninė diagnostika. Programa siekiama įgyti žinių apie fizinius informacinių technologijų pagrindus, fizinių metodų taikymą medicinoje, šiuolaikinių metodų pagrindus, siekiant užkirsti kelią nepageidaujamam apšvitos poveikiui, pagrindinius technologijos klausimus mikroelektronikos ir optoelektronikos srityse, šiuolaikinės diagnostikos įrangos ir elektroninių prietaisų pagrindai. Fizinės ir techninės ekspertizės metodų.

programos Būtinos sąlygos

Pareiškėjas priimamas laikantis Gruzijos įstatymų

Mokymosi rezultatas / kompetencijos

Žinios ir supratimas

Inžinerinės fizikos tyrimai, technologijos, projektavimas ir ekspertų diagnostikos metodai, skirti spręsti įvairias užduotis, tokias kaip elektroninių technologijų naudojimas ir modeliavimo metodai, mikroelektronikos pagrindų įvadas, fizikinių metodų naudojimas medicinoje, matavimo metodų tyrimas Spinduliuotė, nanoskalkių medžiagų klasifikacija.

 • Plačios inžinerinės fizikos srities teorinės žinios ir suvokimas sudėtingas atitinkamų krypčių problemas;
 • Esamų pasiekimų ir naujovių inžinerinės fizikos srityje kritinis įvertinimas;
 • Inžinerinės fizikos pagrindinių sričių tarpusavio ryšių suvokimas;
 • Inžinierinės fizikos terminijos žinios.
 • Žinios apie pasiekimus kompiuterinių technologijų srityje taikant integralias schemas ir elektroninius aparatus.
 • Elektroninių aparatų kokybės įvertinimas ir kontrolės metodų žinojimas;
 • Žinios ir supratimas apie fizikinių procesų ir elektroninių prietaisų saugaus darbo metodus ir įrenginius, norminiai-techniniai ir organizaciniai gyvenimo saugos problemos;
 • Žinios apie pagrindinius inžinerinės fizikos principus, elektroninių prietaisų gamybos, aptarnavimo ir eksploatavimo normas pagal tarptautines standartines normas.

Taikant žinios

Inžinerinės fizikos tyrimai, technologijos, projektavimas ir ekspertų diagnostikos metodai, skirti spręsti įvairias užduotis, tokias kaip elektroninių technologijų naudojimas ir modeliavimo metodai, mikroelektronikos pagrindų įvadas, fizikinių metodų naudojimas medicinoje, matavimo metodų tyrimas Spinduliuotė, nanoskalkių medžiagų klasifikacija.

 • Teorinių teiginių ir inžinerinės fizikos principų krite- rijos ir argumentų suvokimas;
 • Naujos techninės ir technologinės informacijos atskleidimas ir apdorojimas inžinerinės fizikos srityje.
 • Gebėjimų apibrėžti atitinkamus laiko intervalus, siekiant tikslų;
 • Technologinių procesų ir prietaisų tyrimo inžinerinės fizikos srityje gebėjimai ir atitinkamų išvadų sudarymas;
 • Taikymas elektroninių technologijų ir modeliavimo metodų sprendžiant technines problemas inžinerinės fizikos srityje;
 • Automatizuoto projektavimo sistemos taikymas inžinerinės fizikos srities prietaisų kūrimo ir kūrimo procesui;
 • Taikymas Inžinerinės fizikos sričiai būdingas tyrimo, technologinių, konstrukcinių, diagnostikos ir ekspertinių metodų, skirtų tirti įvairias problemas, atliekant tyrimus ar praktinius projektus pagal išankstines pateiktas instrukcijas.

padaryti sprendimus

Naujų duomenų ar situacijų analizė, siekiant išspręsti problemas, kylančias įvairiose inžinerinės fizikos kryptyse (fizinė informatika, medicinos fizika ir žmonių bei aplinkos radiacinė sauga, mikroelektronika ir optoelektronika, fizinė ir techninė patirtis, techninė patirtis) ir galimybė daryti atitinkamas išvadas.

 • Naujos techninės ir technologinės informacijos atskleidimo ir apdorojimo įgūdžiai sprendžiant problemas, kylančias inžinerinės fizikos srityje.
 • Parengti atitinkamas dokumentais pagrįstas išvadas, pagrįstas naujais ir atsietais duomenimis, skirtais tirti Inžinerinės fizikos problemas;
 • Inžinerinės fizikos srities sudarymo ir apibrėžimo, susijusio su elektroninių prietaisų fiziniais reiškiniais ir techninėmis sąlygomis bei darbo įgūdžiais, sudarymas ir apibrėžimas.

Bendravimo įgūdžiai

Gebėjimas pristatyti gruzinų ir užsienio kalbomis specialią informaciją specialistams, dirbantiems inžinerinės fizikos srityje ir ne specialistai. Aiškus savo nuomonių argumentavimas inžinerinės fizikos specialistams ir kitų specialybių atstovams.

 • Informacinių ir ryšių technologijų išteklių naudojimo įgūdžiai, siekiant įgyvendinti darbo tikslus;
 • Argumentų diskusija apie teorinius, kaip eksperimentinius pagrindus inžinerinės fizikos srityje;
 • Pranešimų įgūdžiai ir rašytinės informacijos sudarymas.
 • Verbalinio ir rašytinio pranešimo apie specialistus ir ne specialistus įgūdžiai gimtojoje ir užsienio kalbomis;
 • Viešas pristatymas, ginti ir aiškiai dokumentuoti savo samprotavimus, kaip ir inžinerinės fizikos specialistams, kaip ir kitų sričių specialistams.
 • Lakoniškų įgūdžių ir aiškiai raštu apie profesines problemas.

Mokymosi įgūdžiai

Nustatyti savarankiško mokymosi sritis, siekiant praturtinti inžinierinės fizikos (fizinės kompiuterijos, medicinos fizikos ir žmonių bei aplinkos radiacinės saugos, mikro- ir optoelektronikos, fizinės ir techninės ekspertizės, techninės diagnostikos) profesines žinias ir patirtį. Informacijos apie dabartinius įvykius paieška, analizė ir aiškinimas.

 • Nuolatinis ir daugiašalis savo studijų proceso vertinimas, siekiant praturtinti žinias ir patirtį, savęs vertinimas būtinybės atnaujinti žinias ir teiginys apie būtinybę tęstinumo studijų antrojo lygio (magistro laipsnis);
 • Siekiant praturtinti inžinerinės fizikos srities žinias ir patirtį šiuolaikinių medžiagų atskleidimo ir suvokimo įgūdžių bei tęstinio mokymo priėmimo įgūdžius.

Vertybės

Profesinių vertybių laikymasis inžinerinės fizikos srityje (tikslumas, tikslumas, objektyvumas, skaidrumas, organizavimas ir kt.). Įvertinimas, analizė ir sprendimų priėmimas dėl esamų technologijų, mokslinių tyrimų, aplinkosaugos, ekonominių ir įvairių techninių problemų.

 • Ginti priimtinas etines ir vertes normas;
 • Ginti priimtas moralines normas;
 • Dalyvavimo įgūdžių formavimas vertybes, sąžinės normas ir jų įsitvirtinimo espimas.
 • Ginti profesinę vertę (tikslumas, punktualumas, objektyvumas, skaidrumas, organizavimas ir tt) inžinerinės fizikos srityje.

Mokymosi rezultatų pasiekimo formos ir metodai

Paskaita
Seminaras (dirba grupėje)
Praktika
Laboratorinis darbas
Kursinis darbas / projektas
Konsultuotis
Nepriklausomas darbas

Sferos įdarbinimo

Inžinerinės fizikos specialybės absolventai gali dirbti aukštojo mokslo įstaigose, jų tyrimų centruose, sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų ministerijose, vidaus ir saugumo, gynybos, energetikos, aplinkos ir gamtos išteklių, sveikatos priežiūros klinikose, privačiose įstaigose ir organizacijose, dirbančiose kompetencijos srityse, Elektronika, informacinės technologijos ir telekomunikacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Georgian Technical University (GTU) is one of the biggest educational and scientific institutions in Georgia. The university’s main focus is to improve its position on the international higher educati ... Skaityti daugiau

Georgian Technical University (GTU) is one of the biggest educational and scientific institutions in Georgia. The university’s main focus is to improve its position on the international higher education scene providing opportunities to learn excellent professional and academic skills maintaining internationally competitive education, research and innovation services significant for Georgia’s sustained development. Skaityti mažiau