Bakalauro inžinerijos išsilavinimas

Ohio Northern University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro inžinerijos išsilavinimas

Ohio Northern University

Įkvėpti naujos kartos

Mūsų inžinerijos išsilavinimas pagrindinis yra pirmasis tokio pobūdžio Ohio ir vienas iš pirmųjų tautos. Programa bus parengti jums tapti licencijuota vidurinė matematikos mokytoja, bet su specializuota inžinerijos perspektyvos. Gausite tvirtą pagrindą inžinerijos, matematikos ir švietimo srityse. Jūs imtis pagrindinius inžinerijos kursus ir tada praplėsti inžinerinių žinių per penkis techninių pasirenkant savo interesų srityse.

Mūsų akademinė programa yra tiksli. Tikėtis, kad sunkiai dirbti ir būti ginčijamas. Bet nereikia streso, nes mes siūlome palankią ir bendradarbiavimo aplinką. Jūsų profesoriai, kolegos inžinerijos studentai ir absolventai ONU taps jūsų draugai ir šeima. Jie padės jums pavyks ir atviros durys jums.

Inžinerijos mokslo programa mišiniai sudėtinga kursinių su realaus pasaulio gyvenimą. Dirbsite komandos projektus ir spręsti inžinerijos problemas. Jūs einate į bendruomenę ir mokyklas dirbti su vaikais, įvedant juos į inžineriją su įdomus, hands-on projektų, kad jūs kurti ir plėtoti. Sužinosite, kaip efektyviai bendrauti su visų amžiaus grupių ir dizaino projektai, pamokų planus ir programas. Šie įgūdžiai yra būtini kiekvienam sėkmingam mokytojo.

Po universiteto baigimo, jūs tapsite ambasadorius už inžinerinės profesijos - pasirengusi turėti teigiamos įtakos jaunų žmonių ir keisti pasaulį!

GALIMYBĖ gausu

School Days, įdomus DIENOS

Vietos moksleiviai teigia, kad tai geriausias diena visam mokslo metus. Ir jūs padėsime suplanuoti ją! Stiebas (Mokslas, Technologijos, inžinerija ir matematika) akademija yra įdomus užpildytame dieną interaktyvių inžinerinių projektų. Moksleiviai - vadovaujasi ONU inžinerijos studentams - gauti padaryti cool dalykų, pavyzdžiui, pastato elementus iš citrinų ir projektavimo kūno svorį struktūras iš kortų kaladė. Kaip inžinerijos išsilavinimas pagrindinis, jums žaisti pagrindinį vaidmenį stiebo akademija - projektavimo programas ir dešimtys praktinę veiklą, gauti ketvirtų, fifth- ir šešta greideriai sujaudintas inžinerija.

ASEE SKYRIUS

ONU pradėjo pirmąjį - ir tik - bakalauro skyrių American Society for Engineering švietimo (ASEE). Šios grupės nariai rėmėjas lektorių, dalyvauja regioninėse ir nacionalinėse konferencijose, organizuoti linksmus socialinę veiklą ir dalyvauti STEM parengtas programas.

THINK SĖKMĘ

TYLER Hertenstein LST "15

"Geriausias aspektas ENGINEERING EDUCATION PROGRAM yra jos įvairovė. Aš paėmė mechanines, elektrines ir civilinės inžinerijos ir kompiuterių mokslo klasių visą ketverius metus, taip pat matematikos ir lavinimo klases. IT išmokė mane, kaip būti stipri besimokantysis, kuris galėtų įvaldyti Nauja Tema per trumpą laiką. Jis taip pat suteikė man galimybę siekti įvairiausių karjerą. "Taileris Hertenstein baigė su bakalauro, inžinerijos išsilavinimą 2015 pavasarį ir priėmė poziciją, kaip inžinerinių technologijų mokytoja Pleasant Vietos High School Marion, Ohajas. Nors ne jis, jis padėjo planuoti stiebo akademiją, keliavo į Dominikos Respubliką parodyti vietos mokytojams, kaip integruoti inžinerijos į savo pamokas, ir praleido vasaros metu Olin College, Massachusetts dirba mokslinių tyrimų projektą su inžinerijos studentams iš visos šalies , Jis taip pat studentą dėstė Allen East High School Lima, Ohajas, ir internuoti Web taikomųjų programų plėtrą ne svambalu Solutions Findlay, Ohajas.

REZULTATAI IR KURSAI

SOLID REZULTATAI

 • Matematikos ugdymo komponentas mūsų inžinerijos švietimo programos yra akredituota pagal nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo (NCATE).
 • ONU mokyklų studentai pasiekė 100 proc plaukimo greitį per pastaruosius penkerius metus dėl mokytoja licencijos išdavimo egzaminą.
 • 100 procentų mūsų inžinerijos mokslo didžiųjų rasiu dieninio darbo arba mokosi aukštosios mokyklos per šešis mėnesius nuo baigimo.

KURSAI

Jums reikės 128 kredito valandos uždirbti savo bakalauro (BS) inžinerijos išsilavinimą. Mes rekomenduojame jums naudoti savo pasirenkamuosius valandas siekti kursus ar nepilnametį, kuris bus suderinti su savo interesus ir aistras.

Štai keletas kursai jums imtis kaip inžinerijos mokslo kryptis:

 • Skaičiavimas
 • Fizika
 • Komunikacijos klasėje
 • Elektros grandinės
 • Kompiuterių programos
 • Plėtros Visoje trukmė
 • Švietimo psichologija
 • Išskirtinės Besimokantieji
 • Gyvenimo ir vertinimas
 • Integruotos Matematika būdai
 • Studentų mokymas
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Columbus, Ohio
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Columbus, Ohio
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla