Oficialus aprašymas

  • Kvalifikacija: bakalauras inžinerija
  • Ilgis & Trukmė: 4 metai, 240 kreditų
  • Su bendrabučiu: Kokola
  • Studentų atranka: egzaminą už visų finansavimo reikalavimus atitinkančių pareiškėjų. Studentų atranka arba remiantis egzaminą ar egzamino ir mokyklos veiklos.

Informacinės technologijos - Daugėja galimybių! IT srityje siūlo puikias galimybes jauniems kūrybingų žmonių, kurie įvaldyti pamatus ir technologijos būtų naudojamos statyti naujas programas ir sistemas. Programinė įranga ir komunikacijos pakeisti būdą asmenys ir organizacijos atlikti savo kasdieninę veiklą. Visose gyvenimo srityse yra vietos naujoms naujoves, kurios padeda žmonėms daryti dalykus geriau, kai ji naudojama technologijas - mūsų pasaulis gali tapti patogesnis, ekonomiškesnis, našesnė ir sumažinti energijos suvartojimą.

Laipsnis programa informacinės technologijos suteikia jums su plataus žinių programinės įrangos inžinerijos ir komunikacijų. Jūs gaunate įgūdžių, reikalingų kuriant naujas programas ir sistemas, remiantis klientų poreikius. Be to, reguliariai kursus siūlome pažengusių studentų realaus pasaulio projektus, kur Jūs galite mesti iššūkį sau.

IT Inžinerijos studijos susideda iš daugiau ar mažiau pastovus pagrindinių studijų ir sparčiai vystosi naujas technologijas. Jūs turite tiek spręsti realaus pasaulio problemas, susijusias su programinės įrangos ir IT sistemų. Laivo mechaniko darbas yra labai praktiškai orientuotas. Visos profesinės studijos būti mokymosi daug daro. Dėl pažangių studentų siūlome galimybę dalyvauti mūsų R & D projektų studijų metu.

Mūsų pagrindiniai specializacijų yra programinės įrangos inžinerijos ir ryšių technologijos. Tai yra viena iš sparčiausiai augančių sričių IT. Jūs gaunate įgūdžius kurti taikomąsias programas naudojant įvairius programavimo kalbas ir platformas. Jūs taip pat sužinosite, kaip naudoti esamas paslaugas statyti sprendimus, siekiant patenkinti klientų poreikius ar net sugalvoti savo naujas paslaugas, derinant esamus.

Dėl greito augimo tempas IT pramonei dėl naujų specialistų paklausa yra didelė. Jauni specialistai yra vertinami dėl savo mokymosi įgūdžius ir lankstumą. Daugelyje projektų dažnai yra technologijų, kurios yra naujos net patyrę specialistai, todėl jūsų mokymosi įgūdžiai yra esminis privalumas. Kai sprendžiant klientų poreikius jūsų bendravimas ir analizės įgūdžiai yra reikalingi.

Profesinės pavadinimai: Programinė įranga dizaineris, projektų vadovas, MTTP inžinierius, IT vadybininkas, saugumo ekspertas, Tinklo sistemų administratorius, Tinklo specialistas, vykdantysis direktorius savo veiklos pradžios įmonė Bendradarbiavimas su darbinio gyvenimo: Kosila Digimedia Oy Raisoft Ltd ", SK Apsaugokite Oy" Boliden Kokola Oy Alfame sistemos, Maintpartner Apex Automatika, Sasken Suomija, "Kemira GrowHow Oy Huras Oy Livion Oy" Elisa Oyj "Magistrantūros studijos: Kokkola, universiteto konsorciumas Chydenius siūlo galima studijuoti magistro programos informacinės technologijos (suomių kalba) ir tai yra įmanoma taikyti tiesiogiai iš Centria UAS "studijų programą informacinių technologijų. Asmens studijų planas bus kiekvienam studentui pagal ankstesnių studijų rezultatus ir laipsnį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Centria University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
6,000 EUR
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application online: www.studyinfo.fi
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application online: www.studyinfo.fi

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application online: www.studyinfo.fi
End Date