Tikslas:

Laipsnis programa atitinka ateities inžinieriai dėl Savolax technologijų pramonei. Pareigos gali skirtis per inžinerijos, vadybos ir verslo srityse, pavyzdžiui, projektų valdymo, pardavimų inžinerijos, operacijų ir tiekimo grandinės valdymo ir inžinerijos. Darbo vieta yra greičiausiai rasti veikiančios bendrovės su pasaulio eksporto.

Projekto veikla taip pat užsakovas, rangovas ar partnerystės sąveika reikalauja pagrindinės kompetencijos ir komandinio darbo praktinę patirtį, požiūrį, metodus ir priemones.

Kaip inžinierius, būtina technologijų žinias orientuota į gaminio projektavimo ir plėtros bei gamybos technologijos. Verslo vadybos studijų sutelkti dėmesį į projektų valdymo, rinkodaros, pardavimų, verslo ekonomikos, viešųjų pirkimų, tiekimo grandinės, tarptautinės verslo operacijos ir kokybės valdymas.

Svarbi programos dalis yra priprasti prie efektyviai valdyti tarpasmeninių tinklų įvairovė. Saviugda, bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių, organizacinių ir socialinių reikalų, taip pat tarptautinė kompetencija ir problemų sprendimo įgūdžiai yra įtraukti į pramonės inžinerijos žinių. Programos tikslas yra gaminti aukštos kokybės komandoje vietoj individualų grotuvas.

Šių tyrimų struktūra yra grindžiama proceso mąstymo ir mokymosi proceso Probleminis mokymasis. Studentai gali įtraukti į savo programą specialus projektas studijų bendrovių Suomijoje ir užsienyje.

Specializacijos:

Pagrindinis dalykas yra pramoninės valdymas, ypač, projektų valdymo ir tinklus. Vis dėlto, nėra dviejų identiškų pramoniniai inžinieriai, kaip jie gauti jų laipsniai. Studentų interesams ir pasirinkimai sukurti unikalų kompetencijų profilį.

Jei esate ankstyvosiose stadijose savo studijas jūs padaryti savo studijų planą. Dažnai gali būti atsižvelgiama į Ankstesnis laipsniai ir įgytų kompetencijų ir kompensuoti tyrimus, kad užbaigimo laikas gali būti sutrumpintas.

Studentas gali baigti jo / jos individualų studijų planą su 15 kreditų studijų remiančių švietimo profesiją jis / ji pasirinko. Be to, studentai turi platų tarptautinį partnerių universitetų tinklo naudos.

Kvalifikacija:

Ir į suomių laipsnio pavadinimas yra insinööri (AMK). Su "EUR-ACE statusą ji atitinka studentą kreiptis dėl Antrosios pakopos programas Europos Sąjungoje.

Savonia taikomųjų mokslų universiteto studijų programos Mechaninė priimtas 2014 EUR-ACE vertinimą, kuris yra prižiūrimas pagal ENAEE organizacijos. Tai yra Europos technologijų organizacija, kuri įvertina programas inžinierių. EUR-ACE statusas užtikrina, kad programa atitinka kokybės standartus Europos Sąjungoje. Neoficialiai jie kalbėjo, kaip Europos inžinierių. Absolventai gali dirbti užsakomuosius profesionalių inžinierių visoje Europoje.

Studijų turinys:

Pagrindiniai tyrimai suteikia studentams su gera žinios inžinieriaus pagrindinių kompetencijų matematikos, gamtos mokslų, komunikacijos ir informacinių technologijų. Šie įgūdžiai yra būtini inžinierius darbo ir profesinių studijų.

Contentofstudies

Profesinės studijos suteikia studentams su gera žinios pramoninių procesų ir inžinieriaus pagrindinių kompetencijų mechaninės inžinerijos, gamybos ir logistikos. Šie tyrimai suteikia studentams taip pat su gera žinių ir supratimo apie verslo procesus ir verslo gyvenimui visuomenėje.

Specializuotos tyrimai teikia su aukštos profesinės kompetencijos studentus atsižvelgiant į jų individualius pasirinkimus. Pramonės inžinerijos ir vadybos inžinieriai turi platų profesionalių galimybes veiklos pasauliui. Specializuotos tyrimai suteikia studentams su gera teorinio supratimo ir praktinių įgūdžių gamybine inžinieriaus darbą.

Projektai yra neatskiriama programos įgyvendinimą. Inžinerinės įgūdžiai, įskaitant darbo gyvenimo įgūdžių išmoko per projektus. Geri tarpasmeniniai ir bendravimo įgūdžiai yra būtini, kaip kažkas veikia pasaulinius projektus, kuriuose dalyvauja žmonės, atstovaujantys platų tautybių. Įvairių tipų tinklų ir valdymui šių tinklų yra esminė inžinerinių įgūdžių.

Struktūra studijų:

Šių tyrimų turinys gali būti pakeistas ant asmeninio tyrimo plano. Studento individualius interesus ir mokymosi prioritetai gali būti įvertintas. Tokiu būdu imigrantai Ankstesnis laipsnis arba darbo patirtis taip pat gali būti naudojama ir suteikia stipresnį įgūdžių ir geresnes užimtumo galimybes person's norimų užduotis Suomijoje.

Structureofstudies

Pagrindai inžinerinių 60 ECTS

 • Pagrindai gamybos ir gaminio projektavimo
 • Pagrindai projektų planavimo ir darbo projektus
 • bendravimas
 • Matematika ir gamtos mokslai
 • mokymas

Taikant engineering studies 60 ECTS

 • Gamybos ir gaminių dizainas
 • Matematiniai įgūdžiai plėtra
 • MTTV projektui ir jo iššūkiai
 • KALBOS
 • Verslumas ir verslo
 • mokymas

Sukurti žinių 60 ECTS

 • Projektų valdymas ir valdymo įrankiai
 • Tarptautinio verslo, pardavimų ir rinkodaros
 • Kokybės vadyba
 • Logistika ir jos subfondų sritys
 • Pramonės pagrįstas projektas ir jo valdymas
 • Pasirenkamieji studijas pagal savo orientacijos
 • Praktinis mokymas

Taikymas pamokos 60 ECTS

 • Projektų valdymas ir kontrolė
 • Pardavimai ir rinkodara tarptautinėje aplinkoje
 • Tiekimo grandinės valdymas ir tinklai
 • Pasirenkamieji studijas pagal savo orientacijos
 • Praktinis mokymas
 • Disertacija

Darbo:

Darbe yra 15 kreditų. Darbas vyks ketvirtą metų studijų. Tai inžinerijos darbai paprastai daroma ir withn bendrovė. Studentai turėtų rasti temą iš bendrovės, kuri iš jų yra suinteresuota, kaip galimą būsimą darbdavį. Daugeliu atvejų, darbas veda į šios bendrovės ar kito panašaus kaip įmonės darbą. Disertacija temą galėtų ir turėtų pradėti prašoma apie po trečiosios studijų metais. Inžineriniai darbai ir darbas yra atliekamas ketvirtųjų metų studijų paprastai pavasario laikotarpiu.

Karjeros galimybės:

Pramonės inžinerijos ir vadybos inžinieriai turi platų karjeros galimybes. Mokymą, studentų platus technologijų ir verslo srityse ir praktinio mokymo padės rasti savo karjeros kelią ir interesus. Karjeros ir pačių interesai yra retai aišku ne iš studijų pradžioje. Pramonės valdymo inžinierius taip pat gali įsidarbinti valstybinėse organizacijose, pavyzdžiui, miesto, valstybės ir vietos valdžios pozicijų. Trečiojo sektoriaus organizacijos, taip pat gali pateikti darbus pramoninių valdymo inžinierių.

Pramonės valdymo inžinierius pozicijos skiriasi nuo ekspertų vadovams. Įvairūs veikla, susijusi su projektavimo ir plėtros produktus ir gamybos yra bendri. Projektai taip pat šių projektavimo ir plėtros veikla dažniausiai organizuojama. Taigi projektai ir praktika jau išmoko studijų metu.

Pramoninės valdymo inžinieriaus darbas yra dažnai verslo užduotis, kurios reikalauja inžinerijos žinių. Darbo vieta yra, tačiau dažnai tarptautinė technologijų kompanija eksporto srityje. Pavyzdžiui, techniniai produktai ir paslaugos neparduodame bakalauro verslo administravimo, bet inžinierių. Thei pramoninio valdymo inžinierius dažnai dirba su ir tarp įvairių organizacijų ir asmenų. Pavyzdžiui, gamybos planuotojas dalyvauja pardavimo, pirkimo ir gamybos. Pardavimų ir rinkodaros inžinierius yra susijusios su klientu, gamybos planuotojas, produkto kūrimo ir finansų valdymo, galbūt net ir atsižvelgiant į kultūrinius ir komunikacinius aspektus.

careerpossibilities

Titulai:

Pavadinimai pramoninio valdymo inžinieriai:

 • Projektų inžinierius, projektų vadovas, projektų direktorius
 • Pardavimų inžinierius, pardavimų vadybininkas, rinkodaros vadybininkas
 • Kokybės inžinierius, kokybės koordinatorius, Kokybės vadybininkas
 • Pirkimas inžinierius, pirkimo vadybininkas, Sandėlio vadybininkas
 • Gamybos planuotojas, gamybos vadovas
 • Montavimo priežiūros, tikrinimo inžinierius
 • Priežiūros inžinierius, Paslaugos inžinierius, meistras
 • Plėtros inžinierius, konstruktorius, inžinierius patentų
 • Verslo konsultantas, konsultantas, vadovas
 • Mokytojas, dėstytojas.

Tarptautiškumas:

Suomiai ir Suomijos imigrantų ir įvairių tautybių skaičius studijavo šioje programoje. Šios programos studentė, rekomenduojama atlikti mainus ar mokymas taip pat kažkur išskyrus Suomijoje. Studentai turi galimybę užbaigti dvigubą laipsnį Windesheim taikomųjų mokslų universiteto Nyderlanduose.

Programa ir Savonia University of Applied Sciences yra seminarų ir tarptautinių vasaros kursus, bendrus projektus ir kalbinę ir kultūrinę įvairovę mokymo įvairovė. Savonia University of Applied Sciences yra užsienio universitete partnerius daugiau nei 30 šalių.

Bendradarbiavimas:

Technologija pramonė yra svarbiausia verslo Šiaurės Savo regione su 1,9 milijardo eurų metinių pajamų ir 10 000 tiesiogiai įdarbintų darbuotojų (2012). Daugelis regiono įmonių veiklą tarptautinėse rinkose priekinio krašto savo srities veiklos. Jų pagrindinė know-how yra sutelkta aplink komercinių transporto priemonių, pavyzdžiui, state-of-the-art miško technika, kasybos ir polių kalimo mašinos ir krosnį ir katilo technologijų energetikos technologijų srityje.

Mechanikos inžinerijos katedra bendradarbiauja su regiono pramonės įmonėse, o įmonės savo mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų veiklą. Įmonėms gali dalyvauti Savonia projektų iš dalies finansuoti veiklą arba jie gali tiesiogiai pirkti skirtingus RDI teikiamų paslaugų DPME ekspertų.

Reikšmingas tūris funkcijas rodo, kad RDI vienetas Mechaninė departamento pavyko nustatyti dabartinius ir būsimus poreikius plėtros vietos įmonėms. Su daugeliu iš įmonių, dabartinis bendradarbiavimas gali būti apibūdinta kaip tikros partnerystės; ty yra abipusė nauda, ​​tęstinumas ir įvairus veiksmai. Atliktas kaip švietimo stažuotes, darbas ir kiti projekto darbai atstovauti už bendradarbiaujant su šių bendrovių pamatai, bet ir RDI projektus remiantis bendradarbiaujant su verslo.

EUR-ACE institucijos gyrė aktyviai bendradarbiauti su kompanijomis. Studentai dažnai padaro Žinoma praktika darbo ir plėtros planus kaip dalis įmonėms žinoma. Tyrimas planas apima projektų, iš kurių daugelis yra iš kompanijos įgaliojimai skaičių.

Tyrimai:

Savonia University of Applied Sciences mokslinių tyrimų ir plėtros darbus rodo studentų kasdieniame gyvenime per projektą ir darbas darbas. Savonia atrinko keturias sritis dėmesio švietimui ir moksliniams tyrimams, plėtrai ir inovacijoms (RDI). Vienas iš jų yra integruota produktų kūrimas. Moksliniai tyrimai vykdomi bendradarbiaujant su įmonėmis ir kitomis organizacijomis.

Dėl pramonės valdymo srityje, dėmesys ECP (inžinerija-pirkimai-statyba) projektai arba dideli pristatymo projektai, taip pat procesai ir tiekimo grandinės.

Galimybės tęsti studijas po baigimo:

Absolventai gali tiesiogiai kreiptis į studijuoti universitetinių magistro (Master of Science). EUR-ACE teiks galiojimo Europos Sąjungos teritorijoje. Taikomųjų mokslų studijų laipsnį universitetas yra inžinerijos magistras. Šios programos paprastai yra tiriamas šalia darbo gyvenime ir imtis vienerių iki dvejų metų. Inžinerinės magistro laipsnį suteikia tą pačią kvalifikaciją valstybės tarnyboje kaip mokslų magistro laipsnį.

Kalba:

Visa programa bus vykdoma anglų kalba, išskyrus privalomus kalbos kursus suomių kalba (užsienio studentams) ir švedų (Suomijos studentams). Suomių kalbos įgūdžiai yra ne išmokti tik Suomijos pamokas, bet taip pat gali būti išmoko kitų kursų. Tokiu būdu studentas gali turėti geresnes galimybes įsidarbinti Suomijoje.

Savonia_engeneering

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ

Savonia University of Applied Sciences padarė sprendimą įvesti mokesčius už mokslą už ne ES / EEE studentams. Studijų mokesčiai taikomi studentams pradedant savo studijas 2017 ar vėliau rugpjūčio 1 d. Studijų mokestis už kiekvieną mokslo metų ir ji turi būti sumokėta iki rugpjūčio 31 d.

Mokesčiai yra:

 • už bakalauro studijų 5000 eurų per mokslo metus
 • magistrantūros studijų 6000 eurų per mokslo metus

Visi non-EU / EEA studentai Savonia taikomųjų mokslų universiteto, gali kreiptis dėl stipendijos, kai jie buvo leista mokestis įkrovimo bakalauro ar magistro studijų programų ir jie mokosi patys, kaip dabartinė. Per pirmąjį mokslo metų stipendija apima 70% mokesčio už mokslą; šiais mokslo metais stipendija apima 50% mokesčio už mokslą. Norint gauti stipendiją po pirmosios mokslo metų, studentai turi gauti ne mažiau kaip 55 kreditų studijų aprašytų savo asmeniniame studijų planą per mokslo metus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Savonia University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date