bakalauro inžinerijos, mechanikos inžinerijos, projektavimo ir

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mechanikos inžinerijos bakalauro programa - dizainas ir Pramonės inovacijų

Jei jus domina, tada tarp žmonių, gamybos, aplinkos ir ekonomikos sąveikos mechanikos inžinerija - Dizainas ir Pramonės inovacijų bakalauro laipsnis programa yra skirta jums. Programa prasideda rugsėjį.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos laipsnį - Dizaino ir pramonės inovacijas, galite dalyvauti sprendžiant techninius ir bendras problemas, mechanikos inžinerijos srityje ateities Tai yra disciplina, kuri taip pat turi apsvarstyti ir tausoti aplinką, visuomenę ir ekonomiką. .

&nbsp

Konstravimas, projektavimas, termodinamikos, mechanikos ir elektros teorija išsamių žinių apie techninių kompetencijų derinys, ekonomikos ir valdymo suteikti geras galimybes tiek specialistas, tiek ir vadovaujančias pareigas.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos studijų programa yra vienas, kad sujungia daug skirtingų disciplinų teorines žinias. Jums bus kvalifikaciją tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu dalyvauti praktinis problemų sprendimas ir plėtrai.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos studijų programos jūs sužinosite apie medžiagų savybes, energijos gamybos ir produktų vystymo. Jūs dirbsite su funkcionalumo, aplinkos ir estetikos. Tarp produktų ir žmonėms, kurie juos naudoja sąveika yra pagrindinis dėmesys programoje.

&nbsp

Jūs gausite didelę techninių žinių apie mechanikos ir termodinamikos ir išmokti naudoti pažangiausias 3D, IT skaičiavimo įrankius projektuoti ir gaminti pramonės produktus ir augalus.

&nbsp

Kursinis darbas kurso metu suteiks įžvalgų, pavyzdžiui, matmenų ir pavarų dėžės ir energijos sistemų projektavimo, tuo pačiu metu, kaip patirties su stūmoklinių variklių, siurblių, kranų, vairo mechanizmo ir daugelio kitų inžinerinių statinių.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2012

Apie mokyklą

Studijos Kopenhagos University College of Engineering yra būdinga projektams, kurie, remiantis žaliavos iš įmonių, projekto grupių, sudarytų iš studentų iš daugiau, kad 25 šalyse ir įsipareigojimu pra ... Skaityti daugiau

Studijos Kopenhagos University College of Engineering yra būdinga projektams, kurie, remiantis žaliavos iš įmonių, projekto grupių, sudarytų iš studentų iš daugiau, kad 25 šalyse ir įsipareigojimu praktinės mokymosi. Įstaiga skaičiuoja 2300 studentų, iš kurių 400 yra studentai iš užsienio, ir apie 250 fakulteto nariai. &nbsp Pirmas įspūdis, kai jūs patenkate ilgą plokščią pastatą, yra didelė salė ir valgykla zona. Įdomu architektūra būdinga daug aikščių, kurioje studentai gali bendrauti ir mokytis. &nbsp Aplink Kopenhagos universiteto inžinerijos kolegijoje yra meno kūriniai, ir institucijos nėra kultūros visuomenė tiek studentams, tiek darbuotojams. &nbsp Tai lengva gauti maždaug universiteto koledže, taip pat neįgaliesiems, nes daug liftų ir plataus tarpduryje.&nbsp Kopenhagos universiteto koledžas Inžinerinės pasiūlymų: Mechanikos inžinerijos, gamybos inžinerijos, informatikos inžinerijos, elektros inžinerijos, kompiuterių inžinerijos ir galiausiai eksportuoti inžinerija bakalauro laipsnį. Kai kurios programos yra mokoma visiškai anglų kalba. Programos yra nustatytas 3 su puse metų, įskaitant ir šešių mėnesių stažuotė Danijos arba užsienio kompanijos. Išskyrus eksporto inžinerijos programą, kuri trunka 4 ½ metų, taip pat įskaitant ir šešių mėnesių stažuotė Danijos arba užsienio kompanijos. University College siūlo bakalauro lygio, aukštesnės studijų pakopos kursus per tęstinio mokymo departamento. &nbsp Galiausiai, University College priėmimo kursus tiems, kurie nori dalyvauti inžinerinius tyrimus. Žinoma, inžinerijos įvadas į praktinę patirtį, kuria siekiama. Skaityti mažiau