Mechanikos inžinerijos bakalauro programa - dizainas ir Pramonės inovacijų

Jei jus domina, tada tarp žmonių, gamybos, aplinkos ir ekonomikos sąveikos mechanikos inžinerija - Dizainas ir Pramonės inovacijų bakalauro laipsnis programa yra skirta jums. Programa prasideda rugsėjį.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos laipsnį - Dizaino ir pramonės inovacijas, galite dalyvauti sprendžiant techninius ir bendras problemas, mechanikos inžinerijos srityje ateities Tai yra disciplina, kuri taip pat turi apsvarstyti ir tausoti aplinką, visuomenę ir ekonomiką. .

&nbsp

Konstravimas, projektavimas, termodinamikos, mechanikos ir elektros teorija išsamių žinių apie techninių kompetencijų derinys, ekonomikos ir valdymo suteikti geras galimybes tiek specialistas, tiek ir vadovaujančias pareigas.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos studijų programa yra vienas, kad sujungia daug skirtingų disciplinų teorines žinias. Jums bus kvalifikaciją tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu dalyvauti praktinis problemų sprendimas ir plėtrai.

&nbsp

Mechanikos inžinerijos studijų programos jūs sužinosite apie medžiagų savybes, energijos gamybos ir produktų vystymo. Jūs dirbsite su funkcionalumo, aplinkos ir estetikos. Tarp produktų ir žmonėms, kurie juos naudoja sąveika yra pagrindinis dėmesys programoje.

&nbsp

Jūs gausite didelę techninių žinių apie mechanikos ir termodinamikos ir išmokti naudoti pažangiausias 3D, IT skaičiavimo įrankius projektuoti ir gaminti pramonės produktus ir augalus.

&nbsp

Kursinis darbas kurso metu suteiks įžvalgų, pavyzdžiui, matmenų ir pavarų dėžės ir energijos sistemų projektavimo, tuo pačiu metu, kaip patirties su stūmoklinių variklių, siurblių, kranų, vairo mechanizmo ir daugelio kitų inžinerinių statinių.

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Copenhagen University College of Engineering »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
7 semestrus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date