Bakalauro inžinerijos mechatronikos

Diploma University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro inžinerijos mechatronikos

Diploma University of Applied Sciences

mechatronika

Tai studijos Mechatronika siūlo praktišką, pritaikymą orientuota akademinį mokymą inžinerijos srityje, kaip buvimas- arba Nuotolinės studijos greta karjerą su užbaigimo Bakalauro Inžinerijos.

Standartinis laikotarpis tyrimo nuotolinio mokymosi su šeštadienio paskaitų metu daugelis šalyje tyrimo centrai diplomas 7 semestrus. Miesteliu programa yra prieinama per 6 semestrus tuo Bad Sooden-Allendorf.

Kaip nuotolinio mokymosi variacijos kuri leidžia interaktyvios DIPLOMAS Dabar paskaitos per internetą. Į Mechatronikos studijų testai nerasta, o toliau, o ne į šalyje studijų centrų diplomą. Kaip neakivaizdinių studijų ši nuotolinio mokymosi versija siūlo dar didesnį vietą nepriklausomybę ir net geriau suderinti studijas ir darbą, nes kelionių metu, o sąnaudos yra eliminuojami.

studijos Mechatronika

Bakalauro programos Mechatronika pasiūlymų practice- ir taikymo orientuotą inžinerijos studijos moksliniu pagrindu. Subalansuotas derinys teorijos ir praktinių užduočių, pamatų ir specialiųjų dalykų, patirtimi ir įvairių sričių žinių sudaro idealus atspirties taškas pradedant karjerą.

Pasirinkdami vieną iš trijų pasirenkamų prioritetų Automobiliai, robotų technikos ir elektros mobilumas galima individualiai ir darbo rinkos diferenciacija ir specializacija per tyrimą.

Profesinės sritys mechatronikos

sėkmingas Bakalauro laipsnį Mechatronikos siūlo absolventų įvairias profesines veiklos sritis. Mechatronika rasite u. . Užimtumas automobilių ir erdvėlaivių pramonės, mechaninės inžinerijos, elektros inžinerijos ir robotų. Čia susitiks absolventų dirigavimo ir patvirtinamuosius užduotis kuriant ir projektuojant mechatroninių sistemų, programinės įrangos kūrimo, įrangos ir komponentų ir prižiūri pirkimas, techninę priežiūrą ir eksploatavimą sudėtingų sistemų gamybos ir procesų automatizavimas.

Normalus laikotarpis

Nuotolinis mokymasis: 7 semestrus / 180 ECTS Tikrasis tyrimas laikas gali būti pratęstas nemokamai mokytis iki 4 semestrus per įprastą laikotarpį.

pradinis

Pakankamai dalyvių skaičiumi žiemos laikotarpiu (spalis) ir vasaros laikotarpiu (balandžio).

akreditavimas

Akreditavimas kurso eV akreditacijos agentūra AQAS

Mokestis už mokslą

Nuotolinis mokymasis: 247,00 € / mėn (iš viso suma € 10,374.00 plius vienkartinis egzaminų mokestis 615,00 €).

studijų forma

Buvimas ar nuotolinį mokymąsi. Atstumas mokymasis vyksta pakaitomis tarp savarankiško mokymosi su studijų bukletai ir visą dieną Šeštadienis-seminarai (apie 12 šeštadieniais per semestrą), viename iš daugelio mūsų šalies studijų centrų arba internetu iš "virtualioje auditorijoje" diplomo internetinėje miesteliu.

Priėmimo sąlygos

Bendra aukštojo mokslo įėjimas, kapitonas amatininkas tyrimas arba pagal reglamentą dėl prieigos profesinių kvalifikacijų į aukštojo mokslo Heseno valstybėsTy arba iš profesinės karjeros ne mažiau kaip 400 valandų, techninio mokykloje arba profesinio ar administracinio akademija ar audito nacionaliniu mastu pripažintos mokymo okupacijos pabaigos po ne mažiau kaip 2 metų darbo ir egzistavimo specialiu universitetas egzaminą.

Daugiau informacijos apie konkrečias sąskaitas suteikta Diplomo Hochschule kaip pagal pareikalavimą. Pareiškėjai / viduje, kurios neatitinka pirmiau minėtų sąlygų iš pradžių gali dalyvauti kaip tyrimo auditorius, jei prieigos leidimas per max. 2 semestrus yra pasiektas.

Užsienio laipsnių turi būti įrodyta, lygiavertiškumas dėl priėmimo.

ataskaitos

Bakalauro inžinerija (B. Eng.)

Absolventai gauti bakalauro diplomą ir sertifikatą, taip pat anglų kalba autorius "diplomo priedėlį" ir "stenograma Records" (akademinė pažyma), kad ji / deportuoti jį tarptautiniu mastu kaip akademinis, turintiems bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

mokymo programa

Bakalauro studijų programa "Mechatronika" yra siūlomi du variantai, kaip universiteto programos Bad Sooden-Allendorf arba per nuotolinį mokymąsi su lankomumo etapais skirtingose ​​studijų centrų Vokietijoje. Artumo etapai nuotolinio mokymosi vyks šeštadieniais ir susideda iš savanoriško mokymai ir seminarai (laboratorijose, modeliavimas, eksperimentų, programavimas pratimai, teorijos ir tt). Visiems studentams iš 8 dienų laboratorijoje iš viso yra reikalingi, kurie vyksta kaip centrinių įvykių Mechatronika laboratorija Bad Sooden-Allendorf bloko (su praktiniais eksperimentais ir taikymo robotų laukų ir automobilių dizainas sistemoms). Dėl savarankiško mokymosi etapai laisvų didaktiniai studijų laiškai, telefono karštoji linija bei prižiūrimas e-mokymosi mokymosi platforma su virtualių laboratorijų, modeliavimas, pratybos, probleminių knygų ir literatūros. Atskiri studijų centrai siūlome už kitus priežiūros įstaigose.

tikslas

Sėkmingas bakalauro laipsnį Mechatronikos kelia absolventai atidaryti plačią ir įdomią veiklos sritį. Mechatronika susirasti darbą Mechanikos inžinerijos, elektros inžinerijos ir elektronikos, automobilių ir aviacijos pramonėje, automatikos, robotų technika, mikrosistemų ir tikslumo inžineriją, medicinos inžinerijos, žiniasklaidos technologijų ir tt srityse - Įskaitant atitinkamų susijusių tiekimo įmonių. Bet kokie bakalauro ir magistro absolventams Mechatronika veikla yra:

 • vykdymo ir paramos užduotis kuriant ir projektuojant mechatroninių sistemų
 • Modeliavimas mechatroninių, elektroninių ir mechaninių komponentų ir sistemų
 • Programinės įrangos kūrimas įrangos ir komponentų
 • Kūrimas, gamyba ir bandymai elektroninių ir mechatroninių įrenginių
 • kokybės užtikrinimas
 • Prekių, priežiūros ir eksploatavimo sudėtingų sistemų gamybos ir procesų automatizavimas
 • Rinkodaros, pardavimų ir jų mokymas techninių produktų ir sistemų
 • Koordinavimo veikla ir projektų valdymas
 • Valdymo uždaviniai, kurioje įvairių sričių žinios yra reikalingos
 • Konsultavimo veikla pramonės ir paslaugų įmonių

PAGRINDINIAI Wyklady

robotų

Pasirenkamųjų focus robotų kurso mechatronikos inžinerija (B. Eng.) Susideda iš dviejų modulių

 1. Robotika ir programavimas
 2. Įrankių dizainas robotais

Į "robotų ir programavimas" modulis išsamių žinių apie roboto klasifikavimo, koordinačių sistemos į darbo erdvės, kontrolės sąvokų, programavimo sąvokas (dėstyti, atkūrimas, offline modeliavimas), vadovaujantis standartų, reglamentų ir apsaugos priemones. Akcentuojamas paraiškos inžinerijos, paleidimo, programavimo ir tikslingai trikčių nustatymas ir testavimo įrankiai. Tikslas yra pasirinkti robotas, atsižvelgiant į konkrečius sistemos reikalavimų, užprogramuoti ir optimizuoti.

Į "įrankių dizainas robotais" modulis išsamių žinių apie parametrų ir charakteristikų įrankių koncepcijų ir priemonių, skirtų robotų paraiškas, taip pat įvairias galimybes dėl robotų vieno ir sudėtinio sprendimų naudojimą. Pagrindinis dėmesys skiriamas automatiniam įrankio keitimo sistemos. Tikslas yra gamybos procesų arba planuoti gamybos procesą iš optimalaus robotas panaudojimo punkte, ir daryti individualius priemones, tokias kaip griebtuvo sistemų pagal gamybos aspektų.

Automotive Systems

Planinė prioritetas Automotive Systems kurso mechatronikos inžinerija (B. Eng.) Susideda iš dviejų modulių

 • automobilių elektronika
 • gamykla modeliavimas

Šiame modulyje "Automobilių elektronika" išsamių žinių apie statybos, naudojimo ir diagnostika funkcinių modulių ir sudėtingų sistemų per automobilio elektros sistemoje. Dėmesys yra skirta metodais, tokiais kaip FMEA. Šio modulio tikslas yra suprasti elektroninių funkcinių modulių analizuoti grandines elektroninių funkcinių modulių, įgyvendinti ir optimizuoti. Šie klausimai yra mokomi išsamiai:

 1. Pagrindai automobilių elektriku ir elektronika
 2. Pagrindai elektroninių sistemų motorinėse transporto priemonėse
 3. Pasirinkti elektroninės sistemos (funkcija realizavimo)
 4. FMEA (gedimo režimo ir poveikio analizė) elektroninių sistemų automobiliuose

Šiame modulyje "gamyklos modeliavimas" išsamių žinių apie modeliavimą ir pavyzdingai įgyvendinti gamyklos modeliavimas kaip planavimo nekilnojamojo gamybai. Šio modulio tikslas yra planuoti gamybas, remiantis modeliavimo ir optimizuoti esamą gamybą modeliavimas. Šie klausimai yra mokomi išsamiai:

 1. Pagrindai modeliavimas
 2. gamykla modeliavimas
 3. Realizavimas modeliavimas naudojant automobilių tiekėjų pavyzdį
 4. Palyginimas imituoti realaus pasaulio sistemos

electromobility

Planinė dėmesys electromobility yra susijęs su techninio įgyvendinimo elektra varomų transporto priemonių ir jų tvaraus naudojimo. Todėl, jis apima du modulius,

 • Projektavimas elektra varomų transporto priemonių
 • Tvarumas ir įmonių valdymo integruotu maitinimo šaltiniu

Modulis dizainas elektra varomų transporto priemonių, dėmesys projektuojant elektros (arba hibridinės) vairuoti transporto priemones. Tai apima turtingas toli žiūrėti pagal dabartinę akumuliatoriaus technologija, lengva konstrukcija, transporto priemonių sistemų ir varančiosios sistemos su. Be to, balansavimas transporto priemonių aiškinimo, atsižvelgiant į naudojimo profilius labai svarbus.

Pastovumą modulio ir įmonių valdymo integruota energijos tiekimas yra poveikis cirkuliacija energijos valdymas yra itin svarbus. Tik jei atsinaujinančių energijos šaltinių iš viso įtraukimas sugeba pasiekti elektrinio mobilumo nei įprasti pavarų sistemų, didesnį efektyvumą, tvarumą tikslas gali būti įgyvendintas. Atvejų tyrimai bus paryškintas šiame modulyje, kokie metodai ir galimybės yra įmanoma.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Vokiečių
Diploma University of Applied Sciences
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Bal 2019
Spal 2019
Duration
Trukmė
6 - 7 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
247 EUR
Nuotolinis mokymasis: 247,00 € / mėn
Locations
Vokietija - Aalen, Baden-Württemberg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Bad Sooden-Allendorf, Hesse
Pradžia : Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Baden-Baden, Baden-Württemberg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Berlin, Berlin
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Bochum, North Rhine-Westphalia
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Bonn, North Rhine-Westphalia
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Friedrichshafen, Baden-Württemberg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Germany Online
Pradžia : Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Hamburg, Hamburg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Hanover, Lower Saxony
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Heilbronn, Baden-Württemberg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Kaiserslautern, Rhineland-Palatinate
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Kassel, Hesse
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Kitzscher, Saxony
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Magdeburg, Saxony-Anhalt
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Mainz, Rhineland-Palatinate
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Mannheim, Baden-Württemberg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Munich, Bavaria
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Nuremberg, Bavaria
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Ostfildern, Baden-Württemberg
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Regenstauf, Bavaria
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Wiesbaden, Hesse
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Wuppertal, North Rhine-Westphalia
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Würzburg, Bavaria
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Bal 2019
Vokietija - Bad Sooden-Allendorf, Hesse
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Germany Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Spal 2019
Vokietija - Bad Sooden-Allendorf, Hesse
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Aalen, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Baden-Baden, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Berlin, Berlin
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Bochum, North Rhine-Westphalia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Bonn, North Rhine-Westphalia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Friedrichshafen, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Hamburg, Hamburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Hanover, Lower Saxony
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Heilbronn, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Kaiserslautern, Rhineland-Palatinate
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Kassel, Hesse
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Kitzscher, Saxony
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Magdeburg, Saxony-Anhalt
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Mainz, Rhineland-Palatinate
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Mannheim, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Munich, Bavaria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Ostfildern, Baden-Württemberg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Würzburg, Bavaria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Regenstauf, Bavaria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Nuremberg, Bavaria
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Wiesbaden, Hesse
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Wuppertal, North Rhine-Westphalia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vokietija - Germany Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla