Bakalauro inžinerijos programinės įrangos inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programinės įrangos inžinerija yra mokslo šaka programinės įrangos kūrimo remiantis inžinerijos principais.

Nors kompiuterių naudojimo kasdienio gyvenimo didėja, kompiuterių programinės įrangos svarba taip pat didėja kiekvieną dieną. Programinė įranga produktai suteikia daugiau efektyvaus ir produktyvaus profesinį ir socialinį gyvenimą. Mūsų gyvenimo būdas tampa vis labiau priklausoma nuo kompiuterių ir todėl programinę įrangą. Programinės įrangos kūrimas buvo problematiška, nes pirmosiomis dienomis įvedimo kompiuterių ir vis dar susiduria su didelėmis problemomis. Spaudimas programinės įrangos kūrimo, pavyzdžiui, nuolat auganti dydžio ir sudėtingumo, trumpesnių grafikų, internalizacijos, daugiau funkcionalumo, konkurencijos, taip pat didėja. Tai kelia žinių poreikį kurti ekonomiškas, laiku ir kokybės programinę įrangą. Terminas "programinės įrangos inžinerijos" buvo naudojamas ne NATO konferencijoje 1968 pirmą kartą, kur buvo siūlomos taikyti inžinerijos principus į programinės įrangos kūrimo, kaip galimą problemų sprendimų programinės įrangos kūrimas. Programinė įranga inžinerijos disciplina yra daugiau nei programavimu; tai yra apie analizės, projektavimo, įgyvendinimo ir priežiūros aukštos kokybės programine įranga per planuojamą laiką ir biudžetą.

Mūsų studentai yra mokomi, kaip aukštos kvalifikacijos specialistų mūsų universiteto akademinės patirties šioje srityje. Mūsų mokymo programa apima kursus apie kiekvieną programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklo etape, taip pat, principus inžinerijos ir kompiuterių mokslo. Jie taip pat siūlo platų pasirenkamuosius kursus, kurie padėtų jiems specializuotis tose srityse, jų tikslas. Mūsų studentai taip pat įgyti darbo patirties per vasaros stažuotes.

Mūsų absolventai dirba programinės įrangos kūrimo, ryšių, kompiuterinių paslaugų bendrovių, taip pat, IT padalinių įvairiose organizacijose.

Įėjimas reikalavimai tarptautiniams studentams

  • Užpildyta paraiškos forma - aukštosios mokyklos diplomą, mokyklos baigimo pažymėjimą, nuorašą ir nuorodos laišką bakalauro pareiškėjams - aukštasis universitetinis, nuorašą ir atskaitos akademiniais raidę studijų pareiškėjams - įrodymas anglų kalbos - paso kopija - Paso nuotraukos
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2015

Apie mokyklą

Yasar universitetas, anglų vidutinė, pamatai universitetas, yra įsikūręs Izmiro miesto centre ant vaizdingos vakarinėje pakrantėje Turkijoje. Universitetas siūlo daugiau nei 60 studijų programų tuo ba... Skaityti daugiau