Oficialus aprašymas

Vakarų Mičigano universiteto ir Akvinietis kolegija yra partneriai, dalyvaujantys novatoriškas inžinerijos programa kad melds yra septyni laisvieji menai įsišaknijusi katalikų ir Dominikos tradicija su išteklių ir patirties didelės viešojo mokslinių tyrimų universitete. Laipsniai yra prieinama pramonės ir verslumo inžinerijos ir inžinerinių (nagrinėjamoje), ir abu yra akredituota pagal inžinerijos Akreditavimo komisijos ABET.

Bendrojo lavinimo ir išankstiniai kursai yra dėstomi Akviniečio fakultete. Inžinerinės kursai yra dėstomi WMU fakultete. Absolventų tiek yra meninio lygio asocijuotos nuo Akviniečio ir mokslo laipsnį bakalauro inžinerijos WMU.

Kodėl reiktų studijuoti inžinerijos?

 • Jūs gaunate išspręsti didelių problemų, kad poveikio visuomenes nepanašus į jokį kitą karjeros!
 • Karjera inžinerijos yra tarp labiausiai ieškoma po, gerai mokėjimo srityse visame pasaulyje. Jie yra sudėtingas ir kūrybingi, ir linkę turėti aukštą pasitenkinimą darbu.
 • Inžinieriai, mokslininkai ir technologai mokytis įgūdžius, kurie yra pervedami į keletą pramonės šakų, todėl juos paklausi visame pasaulyje.
 • Galimybės yra pasaulinė - galite pasirinkti, kur taikyti savo įgūdžius. Gyvena ten, kur norite!
 • Laipsnių inžinerijos ir mokslo teikti pasirengimą kitų profesionalių laipsnių, pavyzdžiui, teisės, medicinos ir verslui.

Kodėl AQ?

 1. Puikus mokymas ir vadovavimas ne katalikų laisvųjų menų kolegijoje mažos klasės ir daug galimybių asmeninio dėmesio ir vadovavimas.
 2. Stiprus kotą (mokslo, inžinerijos, technologijų ir matematikos) programos su priskirtu profesorių ir visų paskaitų ir laboratorijų mokė profesoriai (ne tas).
 3. Privati ​​laisvųjų menų kolegijoje švietimo ties in-valstybės studijų išlaidas.
 4. Labai vertinta koledžą tvarumo, su įdomių galimybių mokinių dalyvavimą, kūrybiškumą ir iniciatyvą.
 5. Integravimas laisvųjų menų, kurių stiebas, kuris yra pardavimo taškas su darbdaviais.
 6. Gražus Campus ant miškingų aplinkoje su takai, tvenkinių ir prieigos prie Fisk ežero.
 7. Tik 10 minučių kelio automobiliu nuo miesto centro Grand Rapids.
 8. Mažas, prieinama miesteliu su stipriu bendruomenės gyvenime.
 9. Daug galimybių paslaugų darbą ir stažuotes.
 10. Dalyvavimas studentų sporto ir klubų ir studijų užsienyje galimybes.

Kodėl WMU?

 1. Visi inžineriniai programos yra akredituotos.
 2. WMU yra Karnegio-lygio mokslinių tyrimų įstaiga, teikianti galimybes magistro ir doktorantūros takelius.
 3. Elson Floyd Hall, esantis Business Technology Research Park WMU anketa Parkview Campus, yra $ 100 milijonų tyrimų įrenginys su 75 laboratorijų turimų mūsų studentams.
 4. Su 3000 studentų, Floyd Hall suteikia nedidelio kolegijos jaustis, o WMU teikia išteklius ir patirtį, kurie ateina su dideliu universitete.
 5. Mokykitės iš dėstytojų, kurie yra vieni iš geriausių protus savo srityse ir yra įsipareigojusios tęsti tiek akademinės ir karjeros galimybes studentams.
 6. Įsijunk! WMU turi beveik 400 studentų organizacijas, su daugiau nei 30 įsipareigojusi inžinerijos ir taikomųjų mokslų.
 7. Mūsų pedagogika yra tai, kad mokiniai mokosi inžinerijos atlikdami inžinerija. Jūs iš karto turėti praktinės galimybės.
 8. Karjeros keliai yra pasaulinė, ir mes pasigirti 92 procentų aukštesnįjį sėkmės rodiklis. Mūsų Karjera konsultavimas komandos pavaduojančius pramonės lyderių pristatymams, padeda atnaujinti peržiūros, interviu treniruočių ir alga derybų strategijas. Kolegija rengia inžinerijos karjeros dieną kiekvieną rudenį, todėl daugiau nei 140 kompanijų miesteliu.
 9. Mūsų Pramonės ir verslumo inžinerijos programa yra viena iš pirmųjų akredituotų programų tautos, kuri apjungia tradicinių pramonės inžinerijos programa su verslumo dėmesio, kur inžinerinio projektavimo, kūrybiškumas ir inovacijos yra pabrėžiama visoje mokymo programoje.
 10. Stiebas Talentas išplėtimas programa (STEP) teikia nemokamą konsultavimo mokslo, matematikos ir inžinerijos kursus.

Priėmimo sąlygos

Skirtingai nuo daugelio kitų mokyklų, WMU ir Akvinietis nereikia nustatyti kvotas dėl priėmimo į inžinerijos programas; studentai, kurie atitinka pasirengimo inžinerijos programos reikalavimus yra įtraukiami į jų pasirinktą programą.

Dėl pirmakursių studentų:

Studentai bus paduoti Akvinietis Aukštesnysis prašymas dėl priėmimo (pasirinkite inžinerijos, numatyto akademinių interesų). Akvinietis kolegija peržiūrės ir padaryti galutines priėmimo sprendimus dėl visų partnerių vardu.

Studentai, kurie atitinka skaičiavimas I pasirengimo kriterijus, gali pradėti į mokymo programą iš karto jų pirmaisiais metais ne Akviniečio. Būti Skaičiavimas Aš pasiruošęs, studentai turi atitikti vieną iš šių kriterijų:

 • ACT matematikos balų 27 arba didesnis iš
 • SAT matematikos balų 640 arba didesnis
 • AP skaičiavimas bandymo rezultatas iš 4 arba 5
 • Užbaigtas Akvinietis Pasirengimo Skaičiavimas VN-114 Žinoma su "C" arba geriau

Studentai gali kreiptis į WMU koledžo inžinerijos ir taikomųjų mokslų pagal jų antrakursis metus ne Akviniečio pabaigoje. WMU peržiūrės ir padaryti priėmimo sprendimus dėl visų partnerių vardu.

Perkelti studentams:

Gaunami pervedimai ne iš Akviniečio, kurie baigė mažiau nei du metus kolegijoje kursinių turėtų paduoti Akvinietis Aukštesnysis prašymas dėl priėmimo.

Studentai, turintys daugiau nei dvejus metus nuo kursinių ar baigę Koledžas turėtų kreiptis į WMU koledžo inžinerijos ir taikomųjų mokslų ir turi atitikti priėmimo standartus pagal inžinerijos ir taikomųjų mokslų kolegijos nustatytus tam, kad būtų priimtas.

Mokslą ir išlaidos (2017-2018)

WMU Extended universiteto programos mokslą 2016-17 (sumažėjimas / pavasario Visas Laikas): $ 14,443.20 (remiantis 30 kreditų, 481,44 $ už kredito valandos; 2017-18 mokymo kursas turi būti nustatyti vasaros 2017)

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date