Viena programa. Du laipsniai. Penki metai. Tai yra Siena Heights universiteto naujos inžinerijos programos koncepcija. Per partnerystę su Šiaurės Dakotos universitetu, Siena aukštumų studentai turi galimybę gauti UND inžinerijos bakalauro laipsnį ir studento pasirinktą bakalauro laipsnį iš SHU.

Nuolat gyvendami adrijos miestelyje visą darbo dieną, studentai vykdo inžinerijos kursus iš UND, baigdami bakalauro laipsnį Sienoje. Studentai du kartus keliaus į Šiaurės Dakotą, kad užbaigtų laboratorijos darbą.

UND pasiūlo šiuos inžinerinius laipsnius: chemines, elektrines ir mechanines. Inžinerijos programos Siena Heights siūlomos bendradarbiaujant su Šiaurės Dakotos universitetu, Šiaurės Dakotos pavyzdiniu mokslinių tyrimų institutu. Studentai gali siekti chemijos, elektrotechnikos ar mechanikos inžinerijos laipsnių. Bendradarbiavimas su UND leidžia studentams baigti ABET akredituotą bakalauro laipsnį.

Bendradarbiavimo struktūra

Studentai baigia visus pagrindinius matematikos, mokslo ir bendrojo lavinimo kursus tradicinėje klasėje Siena aukštumose. Inžinerijos kursai pristatomi internetu iš UND. Visi pirmojo ir antrojo kurso inžinerijos kursai apima akis į akį susitikimų laiką su atitinkamu instruktoriumi Siena Heights, kad papildytų medžiagą internetiniame turinyje iš UND. Be to, studentai baigs kursus antrajam laipsniui Sienos aukštumose. Studentai laikomi dieninių studijų studentais Sienos aukštumos metu.

Programos direktorius

  • "Dauguma inžinierių gauna papildomas pareigas. Jei esate inžinierius ir norite pradėti savo įmonę, užsiimkite kokybe. Jei norite sukurti kompiuterinę techniką, turite žinoti, kaip programinė įranga sąveikauja su juo. Taigi, atlikdami kompiuterinių informacinių sistemų laipsnį, jūs suteiksite tokį lankstumą. Netgi išsilavinimas tampa vis geresnis, nes inžinerijoje yra daug. Tai tikrai labai lankstus, ir studentas gali padaryti viską, ko jie nori. "
  • "Inžinerija savaime yra tarpdisciplininė, todėl jums reikės žinoti daugiau nei tik inžinierius, kad būtų galima konkuruoti darbe."
  • "Jūs gaunate individualų dėmesį, o ypač pradžioje, studentai turės daug informacijos apie tai, kaip programa vystosi. Jūs gaunate didelių mokslinių tyrimų universitetų naudą, tačiau jūs gaunate asmeninę Sienos dėmesį ".
  • "Mes pateksime į laboratoriją nuo pirmos dienos ir kurkime daiktus. Noriu sutelkti dėmesį į inžinerinį projektą. Dauguma inžinerijos programų yra sudėtingos technologijos. Tačiau technologijos pasikeičia. Jei sutelksite dėmesį į dizainą ir minties procesą, tai bus amžinai. "
  • Šiaurės Dakota, kuri buvo pirmoji kolegija ar universitetas, teikianti internetinį inžinerijos laipsnį, laikoma "Carnegie 1" paskirtu universitetu, o tai reiškia, kad jis turi didelę mokslinių tyrimų rezultatą. UND taip pat yra vienintelė inžinerijos ir technologijų akreditavimo valdyba (ABET) akredituotos internetinės mechanikos ir chemijos inžinerijos programos.
  • "Studentai naudos visą įrangą, kurią, kaip mažą mokyklą, negalėsime iš tikrųjų sau leisti. Ir jie eina ten (Šiaurės Dakota) ir naudoja laboratorijos įrangą. "
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Siena Heights University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
5 metų
Dieninės
Price
25,390 USD
- Per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date