Bakalauro Informacinės technologijos

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Tai trejų metų laipsnis yra didelis dėmesys skiriamas pramonės projektus, suteikiant jums galimybę plėtoti vidutinio dydžio programinės įrangos į savo baigiamųjų metų.

Jūsų dalykai apims socialinius ir etinius klausimus, pavyzdžiui, kompiuterių įsilaužėlių, programinės įrangos piratavimo ir saugumo pažeidimus kartu su juo pagrindai. Jūs taip pat įgyti įgūdžių projektų valdymo, projektų vertinimo, dokumentacijos ir ataskaitų vertinimo per teorinės pusės šių pagrindinių dalykų.

Jūsų IT studijos apims interneto ir programinės įrangos kūrimo, IT sistemų analizės, projektavimo, programavimo ir tinklų. Šiose klasėse jums sukurti infrastruktūros technologijų, planavimo ir valdymo supratimą ir ieškoti būdų, kaip suprasti sistemas ir įgyvendinti technines programas, įskaitant e-komercija, duomenų sistemų ir mobiliųjų programų.

Galite derinti savo IT įgūdžius su verslo, socialinių ir humanitarinių mokslų per pasirenkamųjų dalykų ar patobulinti savo IT įgūdžius toliau interneto inžinerija, kompiuterinės technologijos, saugumo ir informacinių sistemų analizė.

Jums gali būti parinkta mūsų pagyrimu programą, paremtą savo mokslo rezultatus. Jūs taip pat gali gauti galimybę dirbti ne visą darbo laiką didelio masto organizacija per savo laipsnį, įgyti kredito taškų už savo darbą. Stipendijos yra iki 6000 $ gali būti pasiūlyta iki Computer Science ir informacinių technologijų departamentas.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS (Academic) balas 6,0, be atskiro Band balas mažesnis nei 6,0; TOEFL knyga-testas - minimalus bendras balas 550 su 5 ar daugiau rašytinių anglų bandymo rezultatas; TOEFL interneto testas - minimalus bendras balas 60 su už SLR 18 minimumo; W 22; Sėkmingai užbaigus anglų tolesnėms studijoms pažengęs 5B (EFS5 UG minimalaus 60 procentų), kuri yra prieinama iš La Trobe Melburnas; Daugiau informacijos apsilankykite La Trobe Melbourne svetainėje.

La Trobe Melbourne Pamatų Tyrimai: 60 procentų galutinio rezultato kurso; Anglų kaip dėstomosios kalbos aukštojo mokslo studijų, gali būti priimtas. Atkreipkite dėmesį: Lietuvių mokomąja į ankstesniame tyrime kalba nebus priimta kaip priėmimo (anglų) už kursus, jei patvirtintas bandymo rezultatas reikalavimas yra virš IELTS 6,5 su ne juosta pagrindu rezultatas mažesnis kaip 6,0. Pearson Test anglų kalbos (akademinė) (PTE): mažiausias balas 57 be bendravimo įgūdžių rezultatas mažiau kaip 50.

Kembridžo sertifikatas Išplėstinė anglų (CAE): B laipsnio arba didesnis.

Kembridžo sertifikatas gimtoji kalba nėra anglų (CPE): perdavimas klasė C arba aukštesnė, arba patvirtintos tarptautinės ekvivalentas.

Akademiniai patekimo į rinką reikalavimai

 • LTU Foundation studijos - 60
 • Aust. Metai 12 (ATAR) 2015 (tik orientaciniai) - Melburnas: 50, Bendigo: 50
 • Tarptautinė bakalaureato - 24
 • GCE A Levels - 7
 • HKDSE - 2 x 4 lygis
 • Šri Lankos A Levels - CCC
 • STPM - 8
 • Norvegija vidurinio sertifikatas - 3,5
 • Švedija Slutbetyg - G
 • Visi Indijos Sen AB (Best 5 dalykai) - 65
 • Vietnamas (metais 12) - 8
 • Indonezija (SMA) - 8
 • VPK Cert. IV - VPS 2.6
 • GAOKAO - žr svetainę

Jei neatitinkate šių patekimo į rinką reikalavimai jums gali būti domina La Trobe įkūrimo ir studijų diplomo programos, kurias teikia alternatyvus kelias į La Trobe anketa bakalauro programą. Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti La Trobe Melbourne svetainėje.

Tema sąlyga

3 ir 4 blokų: tyrimas rezultatas bent 25 anglų kalba (EAL) arba 20 anglų išskyrus InReal.

Papildoma informacija

1 semestras ir 2 Sidnėjus bendrabučiu tik 1 semestras

Profesinis pripažinimas

Absolventai yra tinkamos narystei Australijos Computer Society ir pripažinta kaip IT specialistai.

Karjeros galimybės

Absolventai gali plėtoti novatoriškus sprendimus, efektyviai naudoti IT priemones ir kritiškai analizuoti domenų konkrečių problemų įvairiose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, bankininkystės, prekybos, sveikatos, švietimo, vyriausybės ir transportavimui. Mūsų dabartiniai pramonės partneriai pasiūlyti cadetships ar pramonės įmonių, remiantis mokymosi (IBL) stipendijos kasmet numerį mūsų aukštos pasiekti studentams.

Karjeros galimybės apima sistemų analitikas analitikas programuotojas, duomenų bazės valdytojo, programinės įrangos inžinierius, ir strategas ir sistemos rinkodaros.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Skaityti daugiau

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Skaityti mažiau
Melburnas , Bendigo , Albury , Melburnas , Mildura , „Shepparton“ , Sidnėjus + 6 Daugiau Mažiau