Bakalauro Informacinės technologijos

Castelldefels School of Social Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Informacinės technologijos

Castelldefels School of Social Sciences

Taikomosios informatikos fakultetas ugdo IKT specialistai, kompiuterinės sistemos projektuotojai ir administratoriai ne bakalauro lygiu. Praktinis požiūris į mokymą atsispindi praktiką orientuotomis kursus. Informacinės technologijos pagal Cisco Networking Academy programą globoja. Studentas gali rinktis iš trijų studijų srityse:

 • Tinklo technologijos;
 • programavimas;
 • Programinė įranga.

Ši programa siūlo Keturių laipsnių UITM, Lenkijos Cisco Certificate Networking Academic (CCNA) Europos Sąjungos kompiuterio vairuotojo pažymėjimo (ECDL) kompiuterių grafikos asociacijos laipsnį IUPU, JAV arba IUPU, JAV

Kodėl studijuoti informacinių technologijų bakalaurą CSSS?

CSSS yra kosmopolitinėje Ispanijos Katalonijos regiono sostinėje ir viename iš labiausiai kultūriškai turtingų Barselonos miestų. Tai kerintis pajūrio miestas su beribis dinamišką ir draugiška atmosfera. Mes esame novatoriški ir perspektyvūs koledžai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama studentų karjeros plėtotei ir pridėtinę vertę visame pasaulyje. Kolegijoje dirba dėstytojai, kurie yra pagrindiniai mąstytojai ir sėkmingas profesionalas savo srityse, siūlo platų laipsnių tiek bakalauro, tiek magistro laipsnį, ir prižiūri studentus, kurie vykdo doktorantūros studijas. Mes siūlome studentams puikų akademinį, bibliotekose, apgyvendinimo, karjeros, paramos paslaugas ir socialinių paslaugų. Mūsų esmė misija yra teikti aukščiausio lygio išsilavinimą.

Tikslai

Tai galutinis etapas BIT laipsnį parengti studentus profesinės karjeros šioje srityje. Šio studijų programos tikslas yra:

 • kad absolventams įgyti platesnį informacijos ir ryšių technologijų žinių ir įgūdžių praktika specialistų šiuolaikinio (IKT) taikymo informacinės komunikacinės technologijos (ypač interneto, tinklo ir platinami technologijas);
 • leisti dalyviams numatyti, prisitaikyti prie, ir inicijuoti pokyčius savo ateities plėtrai, ir įvertinti jos aktualumą per verslo ir prekybos srityse, ir informacijos tarnyba programas ir aplinkas.

Papildoma vienerius metus gali būti užsiimti JK universitetuose turėti BA apdovanojimai, kaip universiteto informacinių technologijų ir vadybos (UTIM) bus padėti ir nukreips jus per.

Mokymo metodika

Seminarai yra interaktyvių klasės diskusijas ir klasės veiklą. Mokymų dėmesys bus skiriamas praktiniams IT klausimams. Studentai bus nukreipti dirbti savarankiškai, kad jie galėtų įgyti kompetenciją ir pasitikėjimą įvairiais pagrindiniais IT vartotojų įgūdžiais: kompiuteriu, internetu ir elektroniniu paštu, teksto apdorojimu, pristatymo programomis, lapais ir duomenų bazėmis.

Įrašas reikalavimas

CSSS sveikina kvalifikacijos kandidatus, be diskriminacijos link jų lyties, amžiaus, kultūrinių, etninių, religinių ir rasinių sluoksnių.

Priėmimo metu CSSS nustato minimalius kriterijus, kurie buvo suprojektuoti nustatyti pareiškėjams, kurie garso akademinį potencialą ir kurie parodyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą, socialinius ir moralines vertybes, įrodymų anglų kalbos žinias ir stiprios motyvacijos.

ES / ne ES ar tarptautiniu

 • Didesnis vidurinė mokykla arba baigtas lygį
 • Puikus anglų

Brandaus Pareiškėjas

Jei turite atitinkamą kvalifikaciją ar darbo patirtį, akademinių kreditų gali būti skiriamos į jūsų CSSS studijų programos. Norėdami gauti daugiau informacijos, atsiųskite el. Laišką mūsų kursų koordinatoriui adresu admissions@csss.es

Anglų kalbos reikalavimai

 • Jūs privalote turėti kompetenciją anglų kalbos mokytis pas mus. Dažniausiai priimami įrodymai anglų kalbos gebėjimas yra IELTS 5.5 (su minimalaus 5,0 visais komponentais).
 • Jei neatitinka mūsų minimalių anglų kalbos reikalavimų, studentas privalo atlikti CSSS internetinį anglų kalbos testą

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite savo kursų koordinatoriuje admissions@csss.es *Iki Patenkinti mūsų reikalavimą įdarbinti visada yra programos koordinatoriaus nuožiūra

Mokesčiai ir dotacijos

Mokesčiai

ES

Mokestis už paraišką (negrąžinamas, sumokėtas kartu su paraiška): 300 EURO Studijų mokesčiai už programą: 10 000 EUR

 • 1 metai: 4000 eurų
 • 2 metai: - 3000 eurų
 • 3 metai: 3000 eurų

Ne ES

Mokestis už paraišką (negrąžinamas, sumokėtas kartu su paraiška): 300 EUR Studijų mokesčiai už programą: 11 500 EUR

 • 1 metai: - 5500 eurų
 • 2 metai: - 3000 eurų
 • 3 metai: 3000 eurų

* Galimi mokėjimų įmokų planai. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į CSSS administravimo departamentą.

dotacijos

Studentai turi teisę kreiptis dėl dotacijos, jei jiems buvo pasiūlyta vieta mokytis dieninių kursų Castelldefels socialinių mokslų mokykloje Barselonoje;

Nuopelnais grindžiamą Dotacijos

Atidaryti: Remiantis visų pirma laipsniais, akademinės stipendijos atlygina studentus, turinčius stiprią akademinę veiklą. Kandidatai taip pat turi aprašyti, kaip akademiniais nuopelnais ir profesinės sėkmės sąlyga juos su lyderystės potencialą.

Reikalingos subsidijos

Need pagrindu stipendijos skiriamos remiantis mokinio ar studento tėvų finansinės fone. Jos turi pagrindo stipendijos yra skirtos padėti su studijomis, kai studentai ar jų globėjai negali sau leisti už mokslą ir mokesčius.

Moterys versle

Ten buvo didelė pažanga atotrūkio tarp lygių teisių vyrų ir moterų skirtumus, - bet mes vis dar turime nuveikti. Į verslo Grant Moterys yra moterys pareiškėjams, kurie turi darbo ar stažuotės patirties arba vadovaujama komanda tarptautinėje aplinkoje. Dėl šios stipendijos, CSSS ieško moterų lyderių, kurie turi patirties ir suprasti šiandienos pasaulio darbo aplinką.

Akredituotas Negalia dotacijos

Akredituotas Negalia dotacijos yra nuožiūra fondas skirtas padėti paramos studentams su negalia, kurie negali gauti įstatymų finansavimo.

Prašome pasirinkti savo stipendiją ir tada išsiųsti užpildytą atitinkamą prašymo formą į savo priėmimo pareigūnas arba admissions@csss.es su dokumentų, reikalingų priėmimo likusios. Prašome taip pat apima:

 • Iš savo naujausią CV kopija arba pateikti mums su trumpu istorijos savo ankstesnį darbą arba stažuočių / stažuočių.

Prašome pridėti reikiamus patvirtinamuosius dokumentus, kaip sustiprinti savo paraišką (pvz darbo nuorodas, Profesorių nuorodas, nuorašai). Visos nuorodos ir patvirtinamuosius dokumentus turi būti siunčiami kaip dalis visu savo paraišką.

Karjera Paslaugos

Karjeros paslaugos padeda studentai tyrinėti karjeros kryptis ir teikia paramą per paslaugų ir išteklių, kurie apima priimančiosios

Gyvenimo ir motyvacinį laišką pagalba

CSSS Pagalba vadovauti per kaip sukurti aštrų CV ir individualizuotą motyvacinį laišką, kuris išreiškia savo susidomėjimą stažuotės ar būsimo darbo.

Mock Interviu

Nes daugelis studento, jie jaučiasi interviu kaip tardymo ir turėti nerimą Tačiau interviu nieko nei keitimosi informacija. CSSS suteikia juoktis interviu kaip galimybę mokytis apie darbą ir darbdavio ir būti tikri. CSSS remia studentus organizuodamas šiuos

 • pasiruošimas jam
 • Sesija
 • Atsiliepimai

Karjera mugės ir tinklai

CSSS organizuoti tiek karjeros mugės ir skatinti studentus dalyvauti sąžiningas sesijas, nes tai duosiu jiems už stažuotes, darbo galimybių ir plėtoti gerus ryšius. Studentai gali pasinaudoti prašyti informacijos, patarimų ir palengvinti jų darbo paiešką.

Absolventų stažuotės

CSSS Akademinis Stažuotės sutartis leidžia studentams atlikti stažuotę pagrindine tyrimo dalyje, kuri gali būti labai naudinga.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Vas 2019
Duration
Trukmė
36 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
10,000 EUR
ES studentai; 11 500 EUR Ne ES studentai
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vas 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Birželis 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla