Oficialus aprašymas

Apie programą

Pagrindinis programos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos specialistus informacinių technologijų, sudarant galimybes įgyti profesinį aukštąjį išsilavinimą ir kompetencijas, skatina kūrybinio asmenybės ir profesinės karjeros.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Bendra vidurinio mokslo baigimo pažymėjimą (oficialiai stenograma yra privaloma); Į matematikos pažymys iš GCSE (jei yra daugiau nei vienas drausmė Vidutinis įvertinimas būtų atsižvelgta); Anglų kalba laipsnio nuo GCSE;

Karjeros galimybės

Gavęs profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį absolventai turi galimybę dirbti organizacijų, atliekančių programinės įrangos kūrimas, pristatymas, ir priežiūra. Jie taip pat turi teisę tęsti studijas, nes magistrantams informacinių technologijų ar informatikos kai kuriose aukštosiose mokyklose Latvijos ar Europos Sąjungoje.

Įvertinimas

Vertinimas mokinių žinių yra nenutrūkstamas procesas, kuris trunka per visą semestrą ir tai daroma remiantis nepriklausomų užduočių ir testų, taip pat pravažiuojančių įskaitų ir egzaminų pagrindu du kartus per metus. Per semestrą kiekvienas kursas numato keletą nepriklausomų užduotis - praktiniai ir laboratoriniai darbai, tyrimų bei bandymų ataskaitas. Po kiekvieno kurso pabaigoje studentai praeiti rašytinę ar žodinę egzaminą ar įskaitą. Kai kursų, kurių metu abi paskaitos ir laboratoriniai darbai yra planuojami, studentams imtis tiek įskaitą ir egzaminą. Vertinimas atliekamas pagal dešimties balų skalėje, arba su kredito bandymo pagalba.

Programos struktūra

Iš profesinio bakalauro studijų programos dydis yra 252 ECTS kreditų (168 KP), o programos trukmė yra 4 metai. Programa susideda iš trijų dalių:

  • A dalis (97,5 ECTS / 65 KP) - privalomi kursai informacinių technologijų, matematikos, ekonomikos, teisės ir valdymo;
  • B dalis (145,5 ECTS / 97 KP) - privalomi kursai teikti pažangias kompetencijas informacinių technologijų ir programinės įrangos inžinerijos, praktika pramonėje ir plėtrą Bakalauro baigiamojo darbo
  • C dalis (9 ECTS / 6 KP) - Nemokami pasirinktiniai kursai parenkami atsižvelgiant į mokinių interesus.

Privalomi kursai Informacinės technologijos ir programinės įrangos inžinerijos

Programavimas, algoritmai ir duomenų struktūros, Objektinis programavimas, programavimo kalbų, kūrimas internete veikiančias taikomąsias programas, duomenų bazės, programinė įranga Projektų valdymas, informacinės sistemos analizė ir projektavimas, programinės įrangos testavimo ir kokybės, programinė įranga judrus plėtra, Kompiuteriniai tinklai, informacinės sistemos saugumą, Kompiuterių architektūra, operacinės sistemos

Metodai mokymo ir mokymosi

Mokymosi studijų programoje organizuojamas paskaitų, seminarų, praktinių užsiėmimų ir laboratorinių darbų, studentų savarankiško Užduotis (individualiai, literatūrologija, plėtros į mažų grupių projekto) forma. Įgyvendinimas kiekvieno kurso numato integraciją žinių, įgūdžių ir gebėjimų, eilės iš jų atžvilgiu kursų raštu studentų mokslinių tyrimų projektą.

Individualus planavimas

Kursų metu studentai įvykdyti uždavinius praktikos, parengia ir pateikia metinį pranešimą (pirmą kartą į trečius metus) ir baigiamasis bakalauro darbas (ketvirtasis metus).

Kalbos žinios

Minimalūs IELTS (6).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Liepaja University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
2,200 EUR
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date