Galbūt jūs žavėjo kompiuteriais visą savo gyvenimą, pavergė su kiekvienu nauju technologiniu anksto ir kruopščiai up-to-data apie pažangiausius pasiekimus lauke daro kiekvieną dieną. Indianos universiteto Kokomas dabar siūlo Mokslų bakalauras Computer Science laipsnis skirta tik jums ir jūsų aistra. Su realaus pasaulio dėmesio ir amžiną atradimas kultūroje Kompiuterių mokslo laipsnį TV Kokomo atveria jums iki begalines galimybes.

Siūlome laipsnių per technologija kokia jūsų aistra gali būti. Su šiek tiek kitokia dėmesio nei mūsų mokslų bakalauras Informatikos laipsnis, kai jūs studijuoti Kompiuterių mokslų TV Kokomo, jums bus specializuojasi efektyvių programinės ir techninės įrangos technologijų dizaino už skaičiavimo sistemų pasauliui reikia ir naudoja kasdien.

Mūsų žinių darbuotojai ir dėstytojai bus čia, nes jūs, Įvadas į Computer Science į savo galutinę vyresnysis capstone projektą. Daugiausia dėmesio skiriant realaus pasaulio paraiškas, iš TV Kokomo fakultetas yra lygiai taip pat įdomu, kaip ir jūs. Kadangi kompiuterių mokslo pasaulis ir toliau tobulinti, jūs būsite čia, mokytis pažangiausius - ir mes ten būti alkanas atrasti ir ištirti teisę kartu su jumis.

Technologijos Atviras Namas

Indianos universiteto Kokomas fakultetas nuo mokslų mokyklos, kartu su Priėmimo Tarnybos, bus pasiruošę atsakyti į klausimus apie naują kompiuterių mokslo laipsnį.

Prisijunk prie mūsų! Ketvirtadienis, kovo 23 - 17:30-07:30

  • Q & A apie kompiuterių mokslo bakalauro laipsnį ir informatikos bakalauro laipsnį
  • Trumpa informatikos ir informatikos
  • Karjeros galimybės
Programa mokoma:
  • Anglų
Indiana University Kokomo

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Indiana University Kokomo »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą