Oficialus aprašymas

Bendra informacija apie programą:

 • Mokymo kalba: anglų
 • Kredito laikas: 134
 • Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Programa suteikia studentams švietimo kokybės ir reikalingų techninių įgūdžių kompiuterių mokslų, kad būtų galima pateikti visuomenei reikalingų paslaugų pereiti studentams pagal Jordanija poreikius, kaimyninių šalių ir kitų pasaulio dalių, įskaitant išsivysčiusiose šalyse, sukurti ryšius su vietos bendruomene, siekiant, kad būtų galima patenkinti savo poreikius, ir galiausiai suteikti konsultavimo paslaugas pramonės sektoriaus ir vietos korporacijų.

Gyvenimo

 1. Tyrimas planas kompiuterių mokslo teikia šias padalinių informacinių technologijų ir kompiuterių mokslų fakulteto:
  • Informatikos katedra
  • Informacinių sistemų departamentas
  • Vadybos informacinės sistemos departamentas
  • Tinklų ir informacijos saugumo departamento
  • Programinė įranga inžinerijos katedra
 2. Minimalus kredito valandos reikalingos sudarymo bakalauro laipsnį fakulteto yra (134) kredito valandos
 3. Sulaikyti iš skirstyti bakalauras Yarmouk Univ taisyklių. Ne (2) 1991 išduotas pagal įstatuose skyrimo mokslo laipsnių Yarmouk Univ. Nėra (118) 2003
 4. Studentų priėmimas taip universitetines reglamentus ir taisykles kiekvienam pagal įstatus dėl studentų priėmimo į Yarmouk universiteto semestrą.

Studentai apdovanoti bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų nuo sėkmingo šių kursų: A. University Reikalavimai (27 Kr HR.).

 • Privalomieji dalykai (12 Kr Hr..), Kaip toliau esančioje lentelėje:
Courses101
 • Pasirenkamieji dalykai (.. 15 Kr Hr) studentas turi pasirinkti (15) kredito valandos už jo dėstytojų iš toliau pateiktoje lentelėje:
Courses102

B. fakultetas reikalavimai (22 Kr. Hr.), Kaip toliau pateiktoje lentelėje

Courses103

C. departamentas reikalavimai (85 Kr Hr..) Platinamų keičiamas taip:

 • Privalomieji dalykai (61 Kr. Hr.)

Žinoma Nr Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
AP 210 Objektinis programavimas Šio kurso tikslas yra suteikti studentams žinių ir reikalingų įgūdžių, siekiant kurti ir plėtoti objektinių programų. Temos būti įtrauktos ir Objektinis požiūris, klases, metodas, objektas palikimą, pakeitimas ir tobulinimas, statinis ir dinaminis privalomas, polimorfizmas, matomumą ir priklausomybę, failai ir saugojimo problemas ir atvejų tyrimai. Žinoma, reikia naudoti Objektinis kalbą kaip CS110. Žinoma, yra papildyta laboratorijos komponentas, kuriai taikoma CS210L kartu.
AP 210L Objektinis programavimas laboratorija Šio kurso tikslas yra suteikti studentams galimybę įgyvendinti programavimo sąvokas ir metodus, mokoma CS210. Pratimai ir atvejų tyrimai bus parengta kartu su medžiaga, kuriai taikoma CS210.
AP 142 Atskiri statiniai Diskrečioji matematika apima objektų ir idėjų, kuriuos galima suskirstyti į atskirus arba nenuolatinio dalių studiją. Pagrindinis tikslas šio kurso tikslas yra suteikti studentams žinių gali prireikti studijuoti informatikos. Temos, kuriems yra: problemų sprendimas, įrodymas būdai, motyvavimo bendravimą, filtravimas, iš grafų teorijos paraiškas kompiuterių mokslo, tikimybių, Rekursija rinkiniai, logikos, funkcijų ir ryšių, nekilnojamojo skaičių sistemą ir algebrinių struktūrų.
AP 220 Kompiuterių logika dizainas Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus su pagrindinėmis sąvokomis skaitmenine logika ir kaip elektroniniai grandynai dirbti kompiuterio viduje. Temos būti įtrauktos ir Binary Systems, konversija, Būlio išraiška ir jos supaprastinimo metodus, DRAM loginiais grandynais, MSI ir LSI, šlepetės ir logišką seką grandines, registrų, skaitikliai, atminties vienetų. Kursas turi laboratorijos CS225, vartojamų kartu su juo.
AP 225 Kompiuterių organizacija laboratorija Šis kursas yra skirtas padengti susijusias su kompiuterio organizacija, architektūros, ir logika praktinius aspektus. Studentai yra mokomi rašyti paprastus surinkimo programas, siekiant ištirti ir analizuoti mikrokompiuteris organizavimą ir architektūrą.
AP 250 duomenų struktūros Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus su įvairių tipų duomenų struktūras, jų loginių ir fizinių atstovybes, ir su jais susijusių operacijų. Temos būti įtrauktos ir duomenų struktūros operacijas, tankus sąrašus ir matricos reprezentacijas, susijusius sąrašus ir skirtingus jų variantus, styginių saugojimo atstovavimą ir manipuliavimo eiles ir kaminai ir jų programas, medžio struktūras ir jų įvairius variantus, grafikus ir tinklus. Žinoma, yra papildyta laboratorijos komponentas, kuriai taikoma CS250L kartu.
AP 250L Duomenų struktūros Lab Šis kursas dėmesys skiriamas Praktinėje dalyje naudojant Objektinis paradigmą įgyvendinti duomenų struktūras su C ++. Tai palengvina studentų suprasti ir praktikuoti loginį ir faktinį įgyvendinimą duomenų struktūrų ir algoritmų ir jų operacijas, tokias kaip matricos, kaminai, eilių, susietą sąrašą, medžiai, grafikai, ... ir tt ..
AP 342 Teorija apskaičiavimas Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus su formalių kalbas ir jų atstovavimas, automatų ir teorijos skaičiavimo. Temos būti įtrauktos ir formalių kalbas ir jų atstovavimas, skirtingas gramatikas, baigtinių automatai: deterministinius ir ne deterministinius, reguliariai kalbas, reguliarios išraiškos kontekste be kalbos, paspauskite žemyn automatai, Tiuringo mašinos ir Computability, universali Tiuringo mašina, Computability ir sudėtingumo.
AP 351 Analizės ir projektavimo algoritmų Šio kurso tikslas yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių, sudėtingumo analizės ir projektavimo kompiuterinių algoritmų. Temos būti įtrauktos ir rūšiavimo algoritmai, paieškos algoritmus, skaldyk ir valdyk, gobšus metodą, medžiai, grafikus, dinaminio programavimo, atsitraukia, filialas ir jungiasi apatinė teorija, NP-pilnas problemų. Praktinis kurso dalis apima rašymo programas sprendžiant problemas, naudojant metodus, mokoma šio kurso
NIS 220 Data Communications ir tinklai
NIS 220L Duomenų perdavimo ir tinklų laboratorija
NIS 320 Bevieliai tinklai
NIS 430 tinklų saugumas
AP 376 Dirbtinis intelektas Šio kurso tikslas yra suteikti studentams su pagrindines sąvokas, žinias ir įgūdžius, reikalingus naudojant dirbtinio intelekto metodus sprendžiant praktines problemas. Temos būti įtrauktos ir žinių vaizdavimo metodai, tokie kaip propozicinės logika ir predikatų skaičiavimas, aklieji paieškos strategijas (išsamumas pirmoji ir gylis pirmoji), euristinių paieškos strategijas (Hill-alpinizmas, geriausiai pirmą ir A *), atgal ir į priekį argumentais, programos: ekspertinės sistemos, natūralios kalbos apdorojimas, modelis pripažinimo, vaizdo apdorojimo ir planavimą. Praktinis kurso dalis apima programavimo pratimus ir atvejų tyrimus, susijusius su temomis.
AP 432 Kompiuterių architektūra Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus su pagrindinėmis sąvokomis ir įvairiomis technikomis kompiuterių architektūrą. Temos būti įtrauktos ir ALIUMINIO dizainas, IEEE 754 formatą slankiojo kablelio skaičiais, koprocesoriai, dizainas hardwired CU ir mikro užprogramuotas Cu, dėstomosios rinkinių savybių, vamzdynų būdai, RISC ir CISC mašina Architektūra, (cache) didelio greičio atmintinės, I / O kanalai ir + I / O procesorius, lygiagrečiai apdorojimas.
AP 498 PRAKTINIS MOKYMAS Šis kursas siekiama suteikti galimybę studentams atlikti praktiką žinių jie įgijo iš universiteto, kuris apima analizė, projektavimas, programavimas duomenų bazės ir statybos duomenis ir algoritmai, operacines sistemas ir žiniatinklio programavimas, tinklus ir susisiekimo komunikacijas, ir tt, Tai galimybė studentams įgyti žinių informacinių ir ryšių technologijų srityje. Studentai turės galimybę vystyti savo profesinius įgūdžius per sąveiką ir bendravimą su savo kolegomis
AP 499 Baigimo Projekto Šio kurso tikslas yra suteikti studentams galimybę panaudoti žinias ir įgūdžius, įgytą kitose kursai realaus gyvenimo paraiškos problema. Studentas turėtų analizuoti problemą, kurti programinės įrangos, kaip tai, kodavimo į programavimo kalba sprendimą ir raštu dokumentus projekto ataskaitos forma naudojant standartinį būdą.
VĮ 201 Įvadas į programinės įrangos inžinerijos
VĮ 210 Objektinis analizė ir projektavimas
NVS 211 Interneto Application Programming
MATH 102 Skaičiavimas II
MATH 241 Tiesinė algebra Aš
MATH 322 Skaičiaus analizė Computer Science
 • Pasirenkamieji dalykai (24) kredito valandos paskirstytos keičiamas taip:
-The studentų parenka (18) kredito valandos iš šių kursų, (12 kredito valandos turi būti iš kompiuterių mokslo departamento)
Žinoma Nr Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
AP 310 Išplėstinė Programavimas Šis kursas yra skirtas mokyti studentus populiarus aukšto lygio programavimo kalbą remiantis darbo rinkos poreikius. Temos būti įtrauktos ir sintaksės taisykles ir struktūras, specialūs programavimo bruožai, lyginant su kitomis kalbomis kalba, kaip duomenys tvarkomi naudojant šią kalbą, rengti ir įgyvendinimo klausimus, failus ir saugojimo mechanizmus, įrenginių teikiamos kalbos. Praktinis kurso dalis bus įtraukti atvejų tyrimai, pratybų ir projektą.
AP 315 žaidimų programavimas Šis kursas yra skirtas suteikti studentams būtinas žinias ir įgūdžius dizainas 2D sistemas. Kursas apima tokias temas, kaip, įgyvendinti žaidimų įvairių savybių arba yra objekto greitintuvas ir animacija. Studentas bus veikiami pažangių koncepcijų C ++, pavyzdžiui, sąrašus ir išimčių tvarkymo. Kursas apims medžiagų, tokių kaip: skirtingas saugojimo savybių ir apkrovos ir išsaugoti žaidimo sesijas atnaujinti vėliau papildomai prie daugialypės terpės. Praktinis dalis turės kiekvienas studentas kurti savo žaidimą pagal išmoko sąvokas.
AP 331 Operacinės sistemos Šis kursas remiasi žiniomis ir įgūdžiais, įgyta kurso CS130. Jos tikslas yra suteikti studentams su daugiau pažangių koncepcijų, metodų ir išsamios žinios klausimais, kurie nebuvo, kurioms įvadinėje žinoma. Temos būti įtrauktos ir operacinės sistemos tipai, operacinės sistemos struktūras, sistemas siekiama, inter-proceso komunikacijos, bendravimas kliento / serverio sistemas, interfeiso, procesų sinchronizacija, aklavietės, pažangias pranešimų į saugojimo valdymo ir virtualios atminties, failų sistemos struktūra ir įgyvendinimo , masinio saugojimo struktūros valdymas, RAID technologija. Praktinis kurso dalis apima atvejų tyrimus ir praktinę dalį kai kuriose operacinėse sistemose neįtrauktų CS130 tokių kaip Linux ar UNIX.
AP 380 Kompiuterinė grafika Šio kurso tikslas yra suteikti studentams su pagrindines sąvokas, techninės ir matematinių žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir įgyvendinti kompiuterinę grafiką. Temos būti įtrauktos ir grafikos techninės, programinės įrangos komunalinės paslaugos, dviejų ir trijų dimensijų transmutaciją ir peržiūrėti, grafikos meną ir animaciją. Studentai turėtų būti projektavimo programas, naudojant programavimo grafikos įrankius ir bibliotekas, pavyzdžiui, Open GL atlikti praktines užduotis.
AP 411 Išmanieji telefonai Apps Development Šio kurso tikslas yra suteikti pagrindines sąvokas mobiliosios skaičiavimo ir programas iš trijų skirtingų perspektyvų: mobilusis telefonas technologijas, programų diegimas ir vartotojų sąveika. Kursas apima pagrindinius metodus, tinklų ir sistemų reikalavimus projektuoti ir vykdyti mobiliųjų kompiuterių sistemas ir taikomąsias programas ir kai mažai perdirbimo įrenginius ir ribotų išteklių, klaidų tolerancija, tęstinumo ir grafinę vartotojo sąsają scenarijus.
NIS 422 Paskirstytos sistemos
AP 470 Ekspertinės sistemos Šio kurso tikslas yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų kuriant ekspertines sistemas ir taikant juos realaus gyvenimo taikymo problemų. Temos būti įtrauktos ir žinių įgijimą, žinių vaizdavimo metodus, pagilinti žinias metodus, motyvus pagal neapibrėžtumo, dizainas ekspertines sistemas, ir įvadas į eksperto sistemos programavimo įrankį, ekspertines sistemas atvejų tyrimus. Praktinėje dalyje kursą studentai turėtų projektuoti nedidelį ekspertų sistemos, naudojant ekspertinės sistemos programavimo įrankį.
AP 492 Specialūs Temos Šiuo žinoma, kompiuterių mokslo tema pasirinkta, neįtrauktos į iš aukščiau aprašytų būti mokomi studentai kursų sąrašą, su skyriaus tarybos patvirtinimo.
IVS 222 Verslumas IT
IVS 421 Teisiniais klausimais, informacijos valdymo
VĮ 350 Programinė įranga Projektų valdymas
NVS 281 Multimedijos sistemos
NVS 360 Kuriant duomenų bazių
NVS 467 Duomenų gavyba
Žinoma Nr Kurso pavadinimas
STAT 101 Principai statistiką
STAT 201 Principai Statistikos II
STAT 211 Principai Tikimybių I
MATH 203 Nuolatinis diferencialinės lygtys Aš
MATH 281 Tiesinis programavimas ir Žaidimų teorija
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Yarmouk University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date