Interjero dizainas apima plėtrą ir įgyvendinti išsamias dizaino interjero aplinkoje architektūros. mūsų Bakalauro Interjero dizainas (bid) programa rengia dinamiškas, kūrybiškas asmenis, kurie siekia karjeros, kaip profesionalių interjero dizainerių. Mūsų ketverių metų ugdymo programa siekiama atitikti arba viršyti nustatytus tarptautinius akreditacijos kriterijus ir rengia profesionalaus interjero dizaino praktikos Jungtinių Arabų Emyratų ir visame regione Baigiu.

Interjero dizaineris turi turėti plačią žinių bazę ir įgūdžius dėl techninių programų medžiagų, suderinus su pastato sistemų ir integruoti dailės. Interjero dizaineriai paprastai dirba kaip dalis dizainerių komanda, kuri gali apimti architektai, struktūrines ir mechanikos inžinieriai, grafinę ar aplinkos dizainerius ir kitus specializuotus konsultantai.

Mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojai, puikios sąlygos ir išsamūs, moderni mokymo užtikrinti, kad mūsų absolventai yra gerai pasirengę darbo rinkai ne tik šalies viduje, bet už jos ribų. Visi studentai architektūros, meno ir dizaino koledže turi baigti vienerių metų fondus programą prieš plečiant į jų pagrindinių studijų sritis. Pagal šią programą, mūsų studentai sukurti pagrindinę praktinė ir kritinė supratimą apie projektavimo principus.

Ką mes siūlome?

Architektūros skyrius turi dvi studijų programas: penkerių metų architektūros bakalauro ir ketverių metų bakalauro Interjero dizainas. Mūsų bakalauras Architektūros programa yra pirmoji tokio tipo programa už Šiaurės Amerikos ribų turi būti suteikta akreditacija Nacionalinės architektūros akreditavimo valdybos (Naab) iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Abi programos pasiūlyti dizainas orientuotas mokymo programas remiantis naujausia informacija ir patirtimi. Nors dauguma architektūra ir giminingų disciplinų regione užima smulkesnes departamentų inžinerijos mokyklose, architektūros ir interjero dizaino programų tuo AUS yra laikomi per architektūros, dailės ir dizaino kolegijos, kuri specializuojasi šiose srityse.

Kas yra architektūros ir interjero dizaino studentai?

Mes pritraukti įvairių, įvairiakalbis studentų organizacijos su unikalių kultūrinių sluoksnių ir kokybės akademinių istorijų. Mūsų studentai "akademinis darbas buvo pripažintas tarptautiniuose konkursuose ir nuolat skelbiami žurnaluose kaip demonstravimo jų sunkaus darbo ir kompetencijos.

Kur mūsų absolventai baigtis?

Nuo pirmojo pradžios ciklas BARCH studijų programą 2003 m pavasarį, mes baigė daugiau nei 250 architektų ir interjero dizainerių. Departamentas absolventai buvo pripažintas tarptautiniuose konkursuose, dirba ne pasauliniu mastu veikiančių architektūros firmų ir priimtas į prestižinių mokslo įstaigų Europoje ir Šiaurės Amerikoje, pavyzdžiui, Harvardo universitetas, Kolumbijos universitete, MIT, Architektūros asociacijos (Londonas) ir daugelis kitų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 25 daugiau kursų American University of Sharjah »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date