Read the Official Description

interjero dizainas

Įkurta departamento Interjero dizainas 2000 metais, siekiant sukurti specializuotus kadrų profesionaliai, turėti techninių žinių ir techninių įgūdžių susidoroti su vidaus erdvių pastatų visose funkcinėse modelių ir kvalifikuoti sukurti patogiai žmogaus matmenų Odaiaa vidaus aplinkoje, ir atspindi okupantų siekius estetiškai.

Nors programa pabrėžia poreikį naudoti kompiuterį nuo pat pradžių, tačiau norint gauti iš šios specialybės absolventas susidoroti su vietos, regionų ir pasaulines rinkos poreikius su didelio efektyvumo, taip pat nuo profesijos ir etikos pobūdžio apibrėžimas per teorinių ir taikomųjų medžiagų, taip pat mokymo programa vietos ir regionų patariamųjų tarnybų.

Patvirtinta programa buvo sukurta speciali akreditacija ir metų, siekiant paskatinti studentus ir plėtoti savo gebėjimus kūrybiškumo ir saviraiškos idėjų per interaktyvių medžiagų ir seminaruose (Samnarat) ir pateikiant ataskaitas ir analitinius tyrimus ir pinigų, ir dizaino paruošimo projektai pasižymi sėkminga ir novatoriška.

Šio specializacijos, kuris turi bakalauro laipsnį Interjero dizainas (bid) absolventas gali dirbti daugelyje profesinių sričių ir už jos ribų Jordanija, ir visų valdžios ir privataus sektorių, turi būti skiriama interjero dizainas sujungia mokslą ir technologijas ir įvairius menus ir todėl pasižymi įtraukties, gyvybingumo ir meninės kūrybos ir suteikia puikias galimybes kūrėjas pasiekti savarankiškai ir kultūrinius siekius.

žinutė

Kūrybinių dizainerių paruošimas sugeba pasiekti tendencijas interjero dizaino įvairovė.

tikslai

  • Profesinis tobulėjimas ir profesiniai įgūdžiai studentų.
  • Reabilitacija specializuotose kadrų, susijusių su vidaus aplinkoje, profesionalumo ir profesionalumo replay reikalavimus.
  • Bendraukite su pasaulines institucijas kryptys interjero dizaino.
  • Skatinti mokslinius tyrimus kadrų skyrių ir prašė.
  • Plėsti bendradarbiavimą su mokslo institucijomis ir centrų, susijusių su vidaus ir išorės Jordanija.
  • Stiprinti bendradarbiavimą su vietos bendruomene įstaigoms ir institucijoms ir įstaigoms išsiskiria į darbo rinką.
Program taught in:
Anglų
Arabiškas

See 21 more programs offered by Al-Ahliyya Amman University »

Last updated March 14, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019