Bendra informacija apie programą:

  • Mokymo kalba: arabų
  • Kredito laikas: 132
  • Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Šia programa siekiama suteikti studentams teorinių ir praktinių žinių archeologinių, biologinių ir socialinių aspektų žmonėms tyrimas. Be to, ji siekia supažindinti studentus su įvairių kultūrų ir visuomenių. Mokė programoje kursai yra skirtos suteikti studentams teorinių ir praktinių patirtį archeologinių, biologinių ir socialinių aspektų drausmės, kuri yra susijusi su žmogaus tyrimo ir jo kultūrą. Departamentas specializuojasi laboratorijas tyrimo ir gydymo skeleto liekanų. Jis atliko daug tyrimų, susijusių su Jordanijos visuomenės ir jos kultūros ir dalyvavo daugelyje mokslinių tyrimų projektų su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis.

Bakalauro Laipsnis Reikalavimai programų, dėstomų arabų

  • Privalomojo Reikalavimai: (12 Kr Hr..), Išvardyti toliau
ACourses801

Visi nauji studentai turėtų imtis lygio egzaminą arabų kalbos, anglų kalbos ir darbo kompiuteriu įgūdžius. Studentai, kurie nesugeba sėkmingai bet kurį iš šių egzaminų privalo imtis šių papildomų prielaida kursus (099):

ACourses802
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

Šie kursai yra imamas iš paslaugų kursai ne iš archeologijos ir antropologijos fakulteto:

ACourses803

Gyvenimo

Studentai apdovanoti bakalauras antropologijos baigus šiuos kursus: (.. 27 Kr Hr) A. Universiteto reikalavimų

  • Privalomieji dalykai (12 Kr. Hr.)
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

B. fakultetas reikalavimai (21 Kr. Hr.)

ACourses804

C. Universaliosios reikalavimai (84) Cr.Hr.

Žinoma simbolis & Ne Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
anth 101 Įvadas į antropologijos Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus į antropologijos srityje tiek iš jo pagrindinių padalinių: Socialiniai \ kultūros antropologija, kuri aptaria socialinių aspektų žmogaus visuomenių, tokių kaip socialinės struktūros, muitinės ir tradicinių įsitikinimų ir praktikos socialinių sistemų.
anth 103 Įvadas į etnoarcheologija Šio kurso tikslas yra padaryti studentas supranta tarp archeologijos ir antropologijos santykių apskritai, ir etnografijos visų pirma, bandant parodyti, kaip etnografinis aprašymas naudojamas suprasti praeitį, tikresnis Beje, šiuo klausimu, kuri suteikia archeologai geresnį supratimą apie elgesį ir kultūrą per pastaruosius gyventojų.
anth 111 Plėtra socialinės minties Šio kurso tikslas yra supažindinti studentus su socialinės minties pagamintos filosofų ir mąstytojų Prieš antropologijos atsiradimo 19-ojo amžiaus, ir tai labai prisidėjo prie epistemologinių ir teorinių pagrindų antropologijos kaip mokslo formavimosi.
anth 112 etnografija Šio kurso tikslas yra išnagrinėti etnografinio tyrimų antropologijos ir antropologinio požiūrio studijuoti ir apibūdinti žmogaus visuomenių svarbą. Jis taip pat leidžia studentams perskaityti etnografinių serija, ypač paprastų visuomenėse, įgyti, kas dalyvauja etnografijos procesą nuo duomenų rinkimo vietoje į rašytinę sąskaitą supratimą.
anth 131 Pagrindai fizinės antropologijos Šis kursas siekiama supažindinti studentus su svarbiausių dalykų fizinio / biologinės antropologijos. Šis kursas taip pat kalbama apie žmogaus evoliuciją, antropologinių genetika, kraujo tipų, žmogaus osteology, dantų antropologijos, žmogaus prisitaikymo ir įvairovės, ir primatologijos temomis. Studentas per šį kursą galės rasti įvairių temų biologinės antropologijos santykius.
anth 133 žmogaus ekologija Šis kursas nagrinėja tarp žmogaus ir apsuptas fizinės ir socialinės aplinkos ryšį. Kursas skirtas tarp biologinės ir socialinės pusiausvyros žmogaus gyvenimo santykius. Žinoma, taip pat siekiama sujungti kultūros ir biologinės antropologijos, sutelkiant dėmesį į tai, kad žmogaus būdingas kultūros egzistavimo
anth 212 Antropologinių tyrimų metodai Šis kursas siekiama supažindinti studentus su mokslo ir mokslinių žinių sąvoką, taip pat siekiama atskirti mokslines žinias iš kitų kognityvinių modelių sukūrė žmogaus visuomenių per savo ilgą istoriją, per mitologinės, religinės ir filosofinės pažinimo žinias. Žinoma, taip pat atkreipiamas dėmesys į istorinį kontekstą mokslo žinių.
anth 213 antropologinė Minties Kurso tikslas supažindinti kai didelę teorinę sistemą sukūrė antropologinių mintis per studijuoja žmogaus kultūrą. Juo siekiama, kad studentai pripažinti pagrindines sąvokas ir teorines sistemas svarbu suprasti ir paaiškinti socialinių ir kultūrinių reiškinių buvo tiriamas.
anth 215 Antropologija Ekonomikos Šis kursas siekiama didinti studentų žinias apie įvairių ekonominių sistemų sukurtų skirtingų kultūrų per visą istoriją. Ja taip pat siekiama ištirti ryšį tarp ekonominių sistemų ir kultūrinių komponentų ir kitų ekologinių, technologinių, religinių ir pažinimo sistemų priklausymo bet kurioje visuomenėje. Šis kursas daugiausia dėmesio skiriama ekonominės sistemos tiek išsivysčiusiose, tiek neišvystyta visuomenėse, kurios abi yra laikomas tarp kultūros ir fizinės aplinkos ir technologijų sąveikos rezultatus.
anth 231 Primatologija Šis kursas siekiama supažindinti studentus su primatų antropologijos tyrimo svarbą. Žinoma, taip pat orientuota į primatų ir santykiai elgesį su žmogaus elgesio evoliuciją. Kursas apima su ekologijos ir organinės evoliucijos tyrimo per iškastinio įrašo ir klasifikavimo dabartinių tipų egzistuojančių pasaulyje primatų ir jų gyvenamosios aplinkos. Tai leistų studentui padaryti skirtumą tarp primatų rūšių gyvas ir šiandien, jų elgesio, mitybos, vietas ir gyvenimo būdą.
anth 232 žmogaus evoliucija Šis kursas siekiama pristatyti studentui įvairiose stadijose žmogaus raida nuo pirmųjų hominidų į anatomiškai šiuolaikiniai žmonės. Ji apima įvairias temas, įskaitant principų evoliuciją, Mendelio ir molekulinės genetikos ir primatologijos. Ji kreipiasi į geologinė laiko skalė ir specialiai į Kainozojus Era ir žinduolių radiacijos. Žinoma, daugiausia dėmesio skiriama ekologinių sąlygų, įtakojančių anksti hominidų atsiradimą ir jų raidą į šiuolaikinių žmonių ir variacijos
anth 241 osteology Kurso tikslas išmokyti studentus skirtingą dalį žmogaus skeletas. Tai praktinis kursas, kuris prasideda su mokant chemijos ir histologinės struktūros kaulo, be anatominės terminologija ir dėmesys sutelkiamas į anthroposcopic ir metrinių matavimai įvairių skeleto elementų amžiaus, lyties, ūgio, rasinės giminystės ir patologijos identifikavimui. Kursas apima laboratorijos pratimus ir iliustracijos
anth 311 Šeima ir Giminystė Šis kursas siekiama sukurti teorinį rėmo šeimos sampratos ir išnagrinėti giminystės sistemą tiek aprašomasis ir analitiškai. Ji mano, klasifikaciją, veikimo ir socialinį tinklą, susijusį su įvairių šeimos ir giminystės tipų. Kita vertus, ji nagrinėja plačią sampratą giminystės, jo pasaulio įvairovę, ir sąveikos su teisiniais, ekologinių, ekonominių ir socialinių-kultūrinių struktūrų.
anth 321 Šiuolaikinio Jordanijos draugija Šis kursas siekiama ištirti dinamiškus pokyčius Jordanijos šiuolaikinėje visuomenėje. Žinoma, taip pat nagrinėja plėtros Jordanijos visuomenėje nuo pat jos įkūrimo laikais ir aplinkybes, lėmusias, kad ir svarbiausių politinių, socialinių ir ekonominių komponentų etapus.
anth 322 Etnografija Arabų pasaulyje Šis kursas siekiama supažindinti studentus su įvairių gyvenimo būdų grupių ir socialinių ir kultūrinių bendruomenių, gyvenančių arabų pasaulyje. Šis kursas yra skirtas suteikti etnografinę atsižvelgta į homogeniškumo ir heterogeniškumo arabų visuomenėse. Kursas suteikia etnografinius medžiagas, įskaitant rašytinius etnografinius tekstus, monografijų ar filmus pristatyti studentą į kultūrinio gyvenimo mišinio arabų pasaulyje. Žinoma, taip pat siekiama suteikti etnografinius medžiagą apie kai kurių naujų ir senų subkultūrų arabų pasaulyje.
anth 324 Antropologija Artimuosiuose Rytuose Šis kursas siekiama aptarti pagrindinius aspektus ginčų ir diskusijų apie Artimuosiuose Rytuose ir identifikuoti probleminius aspektus šio termino, be to, etnografinių ir etnologijos studijų, susijusių su šių bendruomenių regioną peržiūrą. Šis kursas supažindina studentą svarbiausių teorinių ir pažinimo sistemų, naudojamų Artimųjų Rytų visuomenių studijos. Be to, ji pristato kaip studentui apibendrinimų ir stereotipų naudojamo tyrimo ir analizės Artimųjų Rytų bendruomenių
anth 325 Globalizacija ir socialinių pokyčių Šio kurso tikslas yra aptarti iškiliausius globalizacijos aspektai ir jos santykius su plačiąja kapitalizmo restruktūrizavimo procesą, be to, prie pokyčių ir transformacijų, atsiradusių dėl atsiradimo ir plitimo stiprus antplūdžio globalizacijos įvairių socialinių ir struktūrų ekonomines bendrijas, taip pat aptarti greitas pinigų srautą, informacija, technologijos, prekių ir ideologijos už nacionalinių valstybių ribų šalių ir bendruomenių.
anth 326 Antropologija beduinų ir Nomads Šis kursas reiškia, supažindinti studentus su beduinų ir pastoracinių bendruomenių, sąvoka, kuri yra tiek remiantis judumo ir kelionės. Žinoma, taip pat siekiama suteikti studentui atlikti teorinį skirtumą tarp sielovados ir beduinų bendruomenes. Žinoma, taip pat orientuota į ekologinį, ekonominį ir istorinių veiksnių, kurie prisidėjo prie klajoklių ir ganymo sistemų kūrimą.
anth 327 folkloras Šis kursas siekiama padidinti mokinių informuotumą apie kultūros paveldą, ir išplėsti kultūrinių, socialinių, politinių ir ekologinių dinamikos, kurios sudaro kultūrinį paveldą žmonijos žinias. Šis kursas taip pat siekiama suteikti skirtingus apibrėžimus paveldo samprata ir pateikti aiškius ir nematomas kultūrinius elementus, kurie yra gaminami ir išdėstomi kartu skirtingų kultūrų.
anth 328 Antropologija plėtros Šis kursas siekiama pareikšti studento apibrėžimą plėtros koncepcijos kaita, kaip jos stendai visų procesų ekonominių, socialinių, politinių, psichologinių ir vertę. Šis kursas bus išnagrinėti plėtros vaidmenį bendruomenėje iš etnografinio perspektyvos, ieško ypač tokiais svarbiais klausimais kaip skurdas, ir atlikti kritinę analizę, atsižvelgiant į nuomonę apklaustų vietinių bendruomenių tašką.
anth 331 antropologinis Genetika Šio kurso tikslas yra suteikti atsakymus užduodami fizinio antropologas iš genetinės perspektyvos. Šis kursas apima pagrindinius principus, molekulinio ir gyventojų genetiką ir kaip taikyti šiuos principus organinės antropologijos srityje. Žinoma, aptaria kai kuriuos svarbius klausimus, pavyzdžiui, žmogaus kilmės ir gyventojų pasiskirstymą žmonėms ir genetinių skirtumų tarp jų, genetinių ligų, ir kt.
anth 332 žmogaus adaptacija Šis kursas siekiama ištirti, kaip žmogaus kūnas prisitaiko prie įvairių gamtos aplinkoje, pavyzdžiui, gyvenviečių aukštų, šaltis, šiltų ir rajonuose, nuo didelės drėgmės. Kursas nagrinėja aptarti svarbiausius gamtos jėgų, kurios sukelia žmogaus kūnas prisitaiko prie skirtingų aplinkų, pavyzdžiui, natūralios atrankos, genų dreifo ir kt. Ir tai orientuota į paaiškindamas, kad tarp žmogaus ir aplinkos sąveikos svarbą pasiekti numatomą laipsnį žmogaus prisitaikymo šiose skirtingose ​​aplinkose senovėje ir dabartyje.
anth 341 dantų antropologija Šis kursas siekiama suteikti įvadas į žmogaus dantimis, kalbant apie jų cheminė sudėtis, anatomijos, plėtrą, raidą, histologijos ir joms įtakos ligų. Ji taip pat orientuota į archeologinių dantų iš skirtingų laikotarpių, kurių poveikio lyginamųjų tyrimų šia tema ir apie tai, kaip kurti senovės žmogaus elgesį, naudojant dantų.
anth 343 Medicinos antropologijos Šis kursas siekiama suteikti antropologinio paaiškinimą dėl ligos, sveikatos ir apibrėžtų tarp biologijos, visuomenės ir kultūros santykių medicininio gydymo. Ir tai kursas apima svarbiausius tikslus ir direktyvas medicinos antropologijos ir kultūros veiksnių ir ekologinę būklę ir ligos santykius per tyrimo ir analizės tradicinių liaudies medicinoje praktikos (ritualas Zar, magija ir burtai ... ir tt), o kultūrinių ir ekonominių realijų, tikėjimų ir tradicijų vaidmuo psichosomatinių ir psichikos ligos atsiradimą.
anth 344 Biologinis Istorija iš Levanto Žmonės Šis kursas siekiama apžvelgti sveikatos būklę ir genetinių savybių pietinės Levanto tautos istoriją per senovėje per skeletas ir dantys, kurie randami ne archeologinių vietų. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas svarbiausių archeologinių vietų į Levanto pietuose, kurioje buvo galima studijavo skeletas ir dantys ir šių tyrimų rezultatus. Žinoma, aptaria aplinkos veiksnių, kaip antai klimato, mitybos ir kultūros vaidmenį formuojant biologinę realybę šių tautų.
anth 345 Biologija ir kultūra senovės egiptiečiai Šis kursas siekiama supažindinti studentus su bio-archeologijos istorijos senovės egiptiečių tarp Badarian laikotarpiu ir iki Naujųjų Karalystėje, kur Kursas skirtas biologinių ir kultūrinių aspektų Egipto civilizacijos per tai, kas buvo sukaupta iš didžiulis pabaigoje informaciją iš archeologinių vietų. Žinoma, aptaria svarbiausius tyrimus skeletas ir dantys iš archeologinių vietų Egipte
anth 351 Moterys ir lyčių Šis kursas siekiama supažindinti studentus su studijų moterims ir lyties požiūriu jos istorija ir evoliucija. Žinoma, taip pat ketina suteikti studentams suprasti, kaip kiekvienas kultūra apibrėžia moterų vaidmenis ir kaip istoriniai, ekonominiai, socialiniai, ekologiniai ir politiniai veiksniai įtakoja šiuos vaidmenis. Kursas siūlo svarbiausių antropologijos teorijų apžvalga nagrinėjantį moterų ir lytį
anth 352 Antropologija smurto Šis kursas siekiama spręsti smurto reiškinį iš antropologinės perspektyvos, kad didžiausias dėmesys skiriamas ekonominių, socialinių, politinių, demografinių ir religinių radikalų, kurie vaidina vaidmenį smurto reiškinio atsiradimą. Žinoma, taip pat moko svarbiausius smurto formas, pavyzdžiui, fizinio smurto, psichologinio smurto ir simbolinės prievartos. Žinoma, taip pat skirtas teikti kai kurių svarbiausių antropologijos teorijas, susijusius su smurto reiškinį. Kursas skirtas tarp siaurų tapatybių platinimu ir smurto reiškinio plitimo santykius
anth 356 Pilietiškumas ir tapatumas Šis kursas siekiama spręsti pilietybės reiškinį kaip naujai istoriškai socialinių, teisinių ir politinių santykių tarp individo ir bendruomenės ir bendruomenės su valstybės forma. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas teisinio, politinio, istorinio ir socialinio samprata piliečio ir pilietiškumo pasekmes. Kursas pėdsakų tapatybės sistemų sukūrė žmogaus visuomenių per savo istoriją, iš genčių tapatybės sistemų etninės tapatybės ir kol pasieks į nacionalinę tapatybę, kuri remiasi pilietybės principo vystymąsi. Kursas suteikia ypatingą dėmesį į tapatybės ir pilietiškumo Jordanijos visuomenėje klausimu.
ANTH363 Mityba senovės draugijų Šis kursas siekiama spręsti dvi puses palaeodiet: pirmasis yra sekti iš palaeodiet modelius iš paleolito laikotarpiu, ir iki Bizantijos laikotarpio dėmesio Jordanijos kaip vietovės pabaigoje, o antroji dalis pasiūlymai su metodais ir metodai, kuriais fizinė antropologas gali rekonstruoti žmonėms palaeodiet per analizuojančių skeletas naudojant mikroelementus ir stabilus izotopai ir mikroskopinio dantų erozijos, taip pat daug netiesioginiais metodais, pavyzdžiui, palaeopathology ir dantų emalio hipoplazija.
anth 364 Laidojimo papročiai senovės draugijų Šis kursas siekiama sekti laidojimo papročių raidą Jordanija įvairiomis archeologinių laikotarpių. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas laikotarpiui pratęstas nuo gyvenvietės pradžioje Jordano iki Bizantijos laikotarpio pabaigos. Kursas apima kaip antropologinės mokyklos minties mokyklų pažvelgti į mirties idėja ir jos santykio su laidojimo praktiką. Kursas skirtas kaip elgtis su mirusiojo asmens ir būdų palaidoti jį pagal įsitikinimus senovės tautų ir kultūrų ir, kaip rekonstruoti, kad per į archeologinių vietų kapinėse.
anth 366 Atsiskaitymas ir Prijaukinimo Šis kursas siekiama ištirti svarbiausius pokyčius žmonėmis gyvenime kaip pereiti nuo klajoklių medžioklės ir rinkimo nusistovėjusią žemės ūkio ir gyvulininkystės rezultatas. Šis kursas dėmesys skiriamas įdiegiant studentus seniausių žmogaus gyvenviečių įvairiose pasaulio regionuose ir jo vystymosi stadijose. Studentas taip pat žino, augalų ir gyvūnų rūšių, kurie buvo prijaukinti ir susieti šį procesą kultūros evoliucijos žmogus skirtingų istorinių epochų.
anth 421 taikomųjų antropologija Šis kursas supažindina studentus į taikė antropologijos naudojimo ir vaidmenį, antropologija gali atlikti požiūriu sprendžiant socialines problemas. Žinoma, taip pat moko Taikomosios antropologijos ir jos mokymo planus, etikos ir jos įkūrimo aplinkybes, ir tai, kaip dirba teorinį ir metodologinį žinias antropologijos studijos ir analizės daugeliu klausimų šiuolaikinių socialinių problemų, kaip antai susijusios su plėtros svarbą, turizmo, švietimo ir miesto problemas, taip pat ji orientuota į skirtingus vaidmenis, kurie gali būti žaidžiamas bet antropologas projektuose taikomosios antropologijos, taip pat atkreipti dėmesį į įdarbinimo antropologų ne akademinės programos sritis.
anth 422 politinė antropologija Šis kursas siekiama suteikti studentui apibrėžti politinį lauką, tiek senovės visuomenių, kurie nėra pažinę šiuolaikinės valstybės reiškinį, ar tie, kurie sukūrė valstybės sistemas. Žinoma, taip pat siekiama parodyti plėtrą patiria politinį reiškinį sprendžiant politinę organizaciją į nevalstybinių bendruomenių ir bendrijų nesantaiką teisę iki centrinių valstybinių visuomenių, taip pat siekia padidinti studentų žinias apie politinių organizacijų ir įvairovės formų bendruomenėse, susiejant politinę įvairovę formų ekonominės ir religinės organizacijos ir kalbų ekosistemos visuomenėse.
anth 425 Kalbų antropologija Taip siekiama supažindinti studentus su peržiūrėkite kalbą kaip bendravimo ir supratimo priemonė, taip pat mechanizmą vėl gaminti pati kultūra. Žinoma, taip pat siekiama atskleisti skirtingus aspektus dialektinio santykio tarp kalbos ir ekonominių bei socialinių sistemų poilsio, kultūros ir giminystės ir simbolika. Žinoma, taip pat siekiama atkreipti dėmesį į kalbą kaip sakytinės ir rašytinės simbolių ir nuorodų ir linkteli ir gestai pagamintų visuomenės sistemos
ANTH426 Antropologija miestų draugijų Šis kursas siekiama supažindinti studentus su miesto reiškinio kaip antropologinės reiškinio ir jos raida per tam tikrą laiką. Žinoma, taip pat siekiama nustatyti miesto antropologijos požiūriu dalyko ir kalbant apie metodikas ir pažinimo problemų. Kursas skirtas išaiškinti teoriškai miestų bendruomenių pobūdį, ir studijuoja kaimo problemą - Miesto nuorodą ir jų persidengimą, kalbant apie jų ekonominių, socialinių ir kultūrinių aspektų, kurie jau dirbo gerokai viršyti kiekvieno savybes.
ANTH427 Antropologija Bendravimas ir New Media Šis kursas ketina pristatyti studentą žiniasklaidos ir komunikacijos, kaip kultūros ir socialinio reiškinio ir vaidmens paaiškinimu dabar vaidina socialinės žiniasklaidos formuojant socialinę ir kultūrinę tikrovę ir vaizdas pramonės erą. Kursas apima su skirtingų apibrėžimų komunikacijos reiškinį, taip pat atkreipiamas dėmesys į bendrą ekonominę, socialinę, politinę, religinių ir kalbinių veiksnius, darančius įtaką komunikacijos fenomeną.
ANTH429 Baigimo projektas sociokultūrinė antropologija Šis kursas siekiama suteikti studentui pasirinkti mokslinių tyrimų srityje projektą socialinės / kultūrinės antropologijos srityje. Šis tyrimas turėtų būti atliekamas pagal fakulteto narys, skyriaus priežiūra. Šis kursas moko studentus, kaip užbaigti baigimo projektus. Studentai gali registruotis šiame kurse pavartojus 60 kredito valandos iš gyvenimo planą.
ANTH430 Lauko Programos fizinės antropologijos Šis kursas yra praktinis laukas Kurso tikslas supažindinti studentus, kaip žmogaus ir gyvūnų kaulai iš archeologinių vietų yra iškasta ir analizuojami. Kursas skirtas mokyti studentus kasimo ir dokumentacijos archeologinių vietų, kuriose yra skeleto liekanas srityje. Šis kursas yra mokoma vasaros semestrą po studentas baigė 60 kredito valandos studijų planą
anth 442 Bio-archeologija Studentai mokosi per šį kursą apie tai, kaip studijuoti dantų ir skeleto žmonių palaikai iš archeologinių vietų ir šių tyrimų svarbą. Kursas apima įvairias temas, susijusias su tuo, kaip atkurti biologinę būklę senas žmogus, kalbant apie sveikatos būklę, ligos istorijos, mitybos būklę, demografija, ir kt.
anth 445 žmogaus Palaeopathology Šis kursas siekiama ištirti, kilmę, raidą ir plitimu ligų, kurios gali būti stebimas apie buvusias žmonių populiacijose skeletų ir palyginti ją su šiuolaikinio žmogaus ligas. Taip pat siekiama ištirti įvairius veiksnius, dėl kurių šių ligų laiko ir erdvės atsiradimą, atsižvelgiant į vaidmenį ir yra žaidžiamas kultūros ir gamtos išteklių atsiradimą ir plitimą šių ligų.
anth 446 teismo antropologija Šis kursas siekiama suteikti teismo antropologija kaip teorijos ir metodo. Kursas apima su, kaip atskleisti incidento ir Crime Scene metodus ir kaip nustatyti kartą nuo mirties. Dėmesys per žinoma, bus apie tai, kaip nustatyti amžių, lytį, rasę, aukštis, paveldėtas savybes ir mirties priežastis. Studentai taip pat sužinoti apie veido rekonstrukcijos, parodymus, kaip ekspertas, teisminių ir etikos atsakomybė, ir raštu ekspertizės ataskaitą
anth 461 Šiuolaikiniai metodai fizinio antropologijos Šis kursas siekiama pristatyti studentą iš daugelio metodų, kuriuos neseniai įėjo į fizinę antropologiją srityje, pavyzdžiui, atominės absorbcijos, rentgeno difrakcijos, FTIR spektroskopija, Raman spektroskopija, masių spektrometrijos, elektroninės mikroskopijos ir kitais metodais. Žinoma, daugiausia dėmesio bus skiriama teorinės sampratos šių metodų ir rezultatų aiškinimo ir jų reikšmės antropologijos narystės
anth 485 Pasirinkti Temos Socialinės antropologijos Šis kursas siekiama suteikti mokytojams ir mokiniams suspėti su naujausiais mokslinėmis temomis socialinės antropologijos srityje, taip pat klausimus, kuri yra susijusi su arabų pasaulyje ar Jordanijos visuomenėje. Studentas studijos šį kursą pasirinktos temos socialinės antropologijos srityje, kuri yra pasirinkta mokytojo. Kursas apima su temomis socialinės antropologijos srityje, kurie neįeina į kitus kursus, tie, kurie susiję su atnaujintomis pranešimus socialinės antropologijos srityje.
anth 495 Pasirinktos temos fizinio antropologijos Šis kursas siekiama suteikti mokytojams ir mokiniams suspėti su naujausiais moksliniais pranešimus fizinės antropologijos srityje, taip pat klausimus, kuri yra susijusi su arabų pasaulyje ar Jordanijos visuomenėje. Studentas studijos šio kurso pasirinktas tema fizinės antropologijos srityje, kuri yra pasirinkta mokytojo. Kursas apima su pranešimus fizinės antropologijos srityje, kurie neįeina į kitus kursus, tie, kurie susiję su atnaujintomis pranešimus fizinės antropologijos srityje.
anth 594 Pasirinktos temos fizinio antropologijos Pasirinktos temos fizinio antropologijos

برنامج البكالوريوس في الانثروبولوجيا

معلومات عامة حول البرنامج

لغة التدريس: اللغة العربية
الساعات المعتمدة: 132
مدة الدراسة: 4 سنوات

وصف البرنامج

صممت المساقات التي تدرس في البرنامج لتزود الطلاب بالخبرات النظرية و العملية في الجوانب الأثرية و البيولوجية و الاجتماعية لهذا التخصص الذي يعنى بدراسة الإنسان و ثقافته. يتبع قسم الأنثروبولوجيا مختبرات متخصصة في دراسة المخلفات العظمية و معالجتها. قام القسم بإنجاز العديد من الدراسات المتعلقة بالمجتمع الأردني و ثقافته, كما أنجز العديد من المشاريع البحثية بالتعاون مع مؤسسات محلية وعربية ودولية

الخطة الدراسية

يمنح الطلاب درجة البكالورويس في تخصص الانثروبولوجيا بعد اتمامه بنجاح المتطلبات التالية:

1. متطلبات جامعة: (27 ساعة معتمدة)
متطلبات إجبارية (12 ساعة معتمدة)
متطلبات إختيارية (15 ساعة معتمدة)

2. متطلبات الكلية (21 ساعة معتمدة)

ACourses801A

3.متطلبات القسم (84 ساعة معتمدة)

- متطلبات اجبارية: يخصص لها 63 ساعة معتمدة, وهي:

ACourses802A

- متطلبات اختيارية: يخصص لها 21 ساعة معتمدة, حيث يختار الطالب 15 ساعة من المجموعة الأولى أو الثانية و 6 ساعات من المجموعة الثالثة:

• المجموعة الأولى: خاصة بالأنثروبولوجيا الاجتماعية ويختار منها الطالب 15 ساعة معتمدة.ACourses803A

• المجموعة الثانية: خاصة بالأنثروبولوجيا العضوية ويختار منها الطالب 15 ساعة معتمدة.

ACourses804A

• المجموعة الثالثة: يختار منها الطالب 6 ساعات معتمدة من المساقات التالية:

ACourses805A

Programa mokoma:
Arabic (Jordan)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Yarmouk University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date