Read the Official Description

Šių dienų buhalteriai nesiskaito pupeles; jie juos auginti.

Tiesą sakant, buhalterinės apskaitos srityje niekada nebuvo labiau svarbus, sudėtinga arba alsuoja galimybes.

Įgūdžius, reikalingus jums tapti tikrai išskirtinis buhalteris-kritinis mąstymas, išskirtinių analitiniai įgūdžiai, kieto etika ir nepriklausomas sprendimas-yra apie jėzuitų ugdymo Šventojo Petro požymiai.

Vienas žvilgsnis į mūsų absolventai bus jums parodyti, kodėl mūsų programa uždirbo reputaciją kurti aštrių protus, kalti viena iš didžiausių verslo šalies regionų, New York / New Jersey metropolinės zonos.

Dėl buhalterių paklausa auga (ypač moterims) ir įsidarbinimo galimybes yra geriau nei bet kada. Nesvarbu, ar norite būti į apskaitos įmonė, CPA ar dirbti įmonių finansų arba ne nepelno partneris, A apskaitos laipsnis gali būti raktas į sėkmę.

Šventojo Petro pat siūlo penkerių metų kartu "BS / MS laipsnį apskaitos ir sertifikatas programa, kuri leidžia studentams, kurie baigė bakalauro pagrindinis apskaitos uždirbti papildomų kreditų, reikalingų sėdėti už CPA egzaminą.

Misija

"Business programų tikslas gaminti aukštos kvalifikacijos specialistus per verslo programas, kurios yra: įtvirtinti laisvųjų menų, reaguoja į organizacinius ir visuomeninius poreikius, atspindi besikeičiančius verslo teorijos ir praktikos, suleidžiama su pabrėžiant etikos sprendimus, ir informavo, keičiant pasaulio sąlygos. Per gausiai įvairios studentų organizacijos, verslo programos suteikia studentams su neįprastais mokymosi patirtį, kuri gamina profesionalai, kurie yra pasiruošę tobulėti ir perimti įvairius darbo aplinką ateities.

Mokymosi tikslai

Plataus masto studentų mokymosi tikslai:

 1. Studentai turės konkrečią discipliną žinių, kad galėtų valdyti ir iš anksto savo karjerą.
 2. Studentai turės duomenų valdomas sprendimų priėmimo įgūdžius.
 3. Studentai turės komunikacinius įgūdžius, reikalingus dalintis idėjomis ir žiniomis.
 4. Studentai supras etikos standartus versle.

Platus veikiančias tikslas:

 1. Siūlau up-to-data programas, parengti studentus karjeros galimybes
 2. Pateikite išsamią patarti studentams
 3. Įdarbinti, išlaikyti ir kuratorius fakulteto išskirtinės sugebėjimus ir patirtį

Studentų mokymosi vertinimas bendrojo pagrindinio mokymosi pasiekimus bakalauro studijų programos: verslo vadyba, marketingo vadyba, Tarptautinio verslo

Skirti studentų mokymosi rezultatams:

 1. Studentai galės analizuoti, įvertinti ir esamus duomenis profesionaliai.
 2. Studentai bus tinkamai reaguoti, kai susiduria su moralinių ir etinių dilemų ir pripažinti interesų konfliktą arba suvokiamas interesų konflikto.
 3. Studentai galės bendrauti (žodžiu ir raštu) apie jų pastangas rezultatai įtikinamai būdu taip, kad klausytojas / skaitytojas turi pasitikėjimą savo darbo tikslumą.
 4. Studentai bus suprasti pagrindines sąvokas apskaitos ir gebėti taikyti šias sąvokas integruotu būdu.

Tarptautinė Asamblėja Collegiate Verslo Švietimas (IACBE)

Šv Petro universitetas gavo specializuotą akreditaciją savo verslo programų per Tarptautinės asamblėjos Collegiate Verslo Švietimo (IACBE) esančiame 11374 STRANG Line Road Lenexa, Kanzasas, JAV.

Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by Saint Peter’s University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration