Oficialus aprašymas

BTS ir antriesiems ir tretiesiems metams bakalauras dizainas erdvė atliekami lygiagrečiai ir leidžia gauti dvigubą laipsnį, kurį suteikia Švietimo ir mokslo ministerija ir BTS valstybės diplomu Bakalauras Tarptautinio Interjero dizainas.

Erdvė dizaineris yra kūrybingi ir drąsūs. Jis nurodė, atnaujina, atkuria gyvenimą į vietą, siūlo naujus sprendimus, protingas, estetiką. Suderinus jautrumą ir techniką, jis siūlo, nuo tikslią specifikacijas, sprendimus, pritaikytus prie asmenų ar eksploatavimo verslo grupės gyvenimo būdo per suvaržymus, fizinės, mokesčių ir aplinkos sutvarkymo kiekvienu erdvėje. Nesvarbu, ar paprasto arba veikia projekto vadovo, interjero dizainerio ar dizaineris, dizaineris erdvė įsiterpia įvairiose srityse: stovas, būsto, interjero dizaino, kraštovaizdžio, peizažas, muziejų ...

Mokymo tikslas:

Praktika, kaip dizainerio aplinką, dizaineris darbo vietų, stendų, komercinės patalpos atskleis įmonės įvaizdį. Kištis į įvairių verslo sritis: architektūrinę erdvę (gyvenamųjų, pramoninių, prekybinių, kultūrinių), urbanistinis peizažas, architektūrinis paveldas, scenografijos, museography, efemeriškas erdves (spektakliai, parodos, papuošalai ...).

įrašas reikalavimas:

Atsižvelgdama jau padarė Atnaujinti taikomoji dailė (Manaa) arba mokymo metais taikomosios dailės.

sąlyga: Kūrybiškumas, įvairių sričių technologijų jautrumas, komunikabilumas, žinios apie IT aplinkoje ir programinės įrangos (Illustrator, Photoshop, Indesign, AutoCAD), meno ir šiuolaikinės kultūros.

Sandoriai: Nepriklausoma, darbuotojas arba konsultantas iš įmonės, įstaigos, erdvės dizaineris prisideda prie estetinio dizaino erdvių ir tūrių kasdieniame gyvenime. Profesionaliai struktūrą, ji bus įgyvendinti savo kompetenciją, kaip projektavimo biuras bendradarbis, interjero dizaineris, dekoratorius padėjėju, patarėju išdėstymo tarpų, dizainerio aplinkoje.

Tolesni tyrimai: Greta atnaujinimo klasės ir BTS žinoma, AutoGraf siūlo patvirtinti lygiavertiškumo bakalaurą dizainas erdvė, kuri gali būti nukreiptas į magistro architektas Interjero dizaineris, RNCP kaip II lygio (ir 2015/07/25).

Taip pat yra galimybė tęsti savo išsilavinimą valstybinėse mokyklose taikomosios dailės, dėl kurių atsiranda aukštojo diplomas taikomosios dailės (LMS) arba sujungtos lygiavertę universitetų kursus.

Liudijimas buvęs studentas BTS ir bakalauro dizainas erdvė:

liepsnelė

"Po profesinio vidurinio mokslo baigimo atestato į vizualinės komunikacijos, įstojau AutoGraf kad architektūra daugiausia, nes aš myliu atkreipti planus ir perspektyvas ir padaryti modelius.

Apmokymų teigiamų buvo Manau, kad mokytojai kokybę ir tai, kad ne per daug į klasę, kuri leido gera atmosfera tarp studentų ir dėstytojų būti labiau prieinamas studentų. Aš taip pat buvo malonu padaryti stažuotę metų pabaigoje. Tai svarbus etapas mokymo, ji padeda suprasti verslo operacija, pamatyti svetainių, VISOS "prekiauja, kurie dirba ir dalyvauti realių projektų ir leidžia įgyvendinti ką išmoksta mokykloje.

tada pasisukau į kraštovaizdį, nes aš visada traukia augalai, bet ir per Magali Fuchs, treneris etaloniniai BTS dizainas erdvė AutoGraf, kuris davė mums priemonėmis atlikti kraštovaizdžio projektus. Šiuo metu aš parengia laipsnį Aplinkos tvarkymo Miesto kraštovaizdis, augalai. Ši sistema yra neeilinė, yra svarbūs augalų kolekcijas, daug vizitai ir lauko kursai. "

Seminaras dizainas erdvė AutoGraf

Seminaras vienos savaitės už 2-ojo ir 3-iojo metų bakalauro dizainas erdvė, dėl festivalio dėl Šekspyro tema tema.

Programa mokoma:
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Autograf »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date