Unikali galimybė pasaulis

bakalauro ir ekonomika

Ekonomika yra kaip visuomenė susidoroti su ekonominės problemos tyrimas - numatyti, kad ekonominės gerovės savo piliečiams. Kiekvienas visuomenė turi nuspręsti, kokias prekes ir paslaugas gaminti (ir kiek vienas), kokie metodai naudoti gaminti tas prekes ir paslaugas, ir kam tas prekes ir paslaugas, platinti, kai jie yra gaminami. Iš ekonomikos požiūris pabrėžti vaidmenį racionaliai, savarankiškai domisi ūkio subjektų.

Studijavimas ekonomika suteikia tvirtą pasirengimą įvairių karjeros privačiame ir viešajame sektoriuose. Naujausi ekonomika absolventai pasiekėme užimtumą vyriausybės agentūrų kaip veislė tyrimų pareigūnai / Analitikai, bankininkystės ir finansų, investicijų paslaugų pareigūnų ar finansų analitikai taip pat tampa sėkmingų teisės studentams.

Departamentas siūlo didelį ir pagyrimu pagrindinis ekonomikos A ekonomikos ir visuomenės, bendros ekonomikos ir verslo administravimo dur, bendros ekonomikos ir istorijos dur, bendros ekonomikos ir geografijos dur ir pagyrimu dur, bakalauro pagrindinis ir bakalauro pagyrimu pagrindinis pagrindinis Ekonomika ir bendra bakalauras statistikos ir ekonomikos. Departamentas taip pat siūlo sertifikatą ir nedidelis ekonomikos.

Kodėl svarbus ekonomikos?

Ekonomika prašo įdomių ir svarbių klausimų

Ekonomika tyrimai, kaip vartotojams, darbuotojams ir įmonėms elgtis, siekiant teikti naudingą analizę ir patarimus, privačioms firmoms, vyriausybių ir tarptautinių institucijų, pavyzdžiui, TVF ir PPO. Ekonomistai mano, kad asmenys ir verslo organizacijos paprastai veikia su akis į savo savanaudiškumo. Jie naudoja šią prielaidą prognozuoti būsimas rinkos tendencijas, analizuoti santykinius pranašumus skirtingų įmanoma rinkos struktūrų (pvz nedidelį Vs. didelis verslas, kapitalizmas vs socializmas), ir patarti vyriausybes ir tarptautines institucijas apie galimą poveikį jų ekonominės politikos (pvz mokesčius, nedarbo draudimo, laisvosios prekybos) Po asmenims, pramonės ir visai ekonomikai.

Yra daug įsidarbinimo galimybių kvalifikuotų ekonomistų

Daug darbo vietų yra prieinami ekonomistų viešajame sektoriuje, ypač statistinės analizės (statistika Kanada visada ieško ekonomistų), Pinigų politika (Kanados bankas), viešųjų finansų srityse (konsultuojant savivaldybių, provincijų ir federalinės vyriausybės apmokestinti ir išlaidų), ekonominė plėtra (konsultuojant miestų ir provincijų dėl geriausių būdų, kaip pritraukti verslo investicijas ar planuojate plėsti ateityje), ir politikos analizė (patys geriausi studentai turi gerą kadrą prestižinių ir pasitenkinimą darbo su institucijomis, pavyzdžiui, TVF, Pasaulio bankas ir Jungtinės Tautos).

Privačiame sektoriuje, yra daug daugiau galimybių. Studentams, turintiems ekonomikos mokymo, taip pat gali rasti darbą, kaip užsienio valiutos prekiautojai, biržos makleriai, finansų konsultantų, auditorių, mokesčių analitikų, konsultantų investicijų klausimais, mokslinių tyrimų pareigūnų, bankų vadovai, rinkos analitikai, darbo santykiai vadybininkai, žurnalistai ir pan. Ir ekonomikos laipsnių atverti duris į profesines programas verslo administravimo, teisės, viešojo administravimo ir apskaitos.

  • Aukštos reitingas: Vienas Kanados Top 10 išsamių universitetuose.
  • Pagalba yra mūsų stiprybė: Nuo to momento, mes patenkinti jums ir jūsų šeimai, iki to momento, kai rasti darbą po baigimo, mes teikiame individualizuotas paslaugas, skatinti ir padėti jūsų akademinės ir karjeros poreikius.
  • Modernus objektų: Ateikite ir atrasti mūsų naują miesteliu. Tai modernus, švarus ir patogus.
  • Mokslinių tyrimų U yra pasaulinė bendruomenė: Mes esame pakankamai dideli, kad priimančiosios studentų iš daugiau nei 90 šalių, dar pakankamai mažas, kad jums labiau suasmenintą tikslinę akademinės patirties. Jūs galite sužinoti savo profesorių ir fakulteto nariai. Studentui fakulteto santykis yra 20: 1.We Taip pat turime daug asociacijų, kad jūs galite įsitraukti. Check it out!
  • Sėkmė gyvenimo Regina yra Jūsų namais toli nuo namų! Tai saugu, įperkamas ir užtikrina aukštą gyvenimo lygį. Saskačevanas turi imigracijos skyrimo programą, kuri greičiau nei nacionalinės programos ir yra atvira universiteto Regina absolventai.
reginaCity1City2Pedikiūras
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Regina »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date