Oficialus aprašymas

Bakalauro Europos studijų Europoje susiduria su sparti šių dienų. Per pastaruosius dvidešimt metų, Europos žemėlapis pasikeitė. Pagrindinis skyrius sudaro šaltojo karo išnyko. Nors naujų konfliktų kilo ir naujų nacionalinių valstybių formavimosi parengė naujų sienų, šiandien Europai būdinga išsamaus bendradarbiavimo per sienas. Tai vyksta įvairiais lygmenimis, iš nacionalinio į regioninį ir vietos, įskaitant tarpvalstybinį regionų bendradarbiavimas.

Su naujos studijų programos Europos studijų, kurios koncentruojasi į regioninę plėtrą, jūs turite galimybę analizuoti ir suprasti Europoje pokyčius galimybę - įskaitant Europos regionuose. Taigi, jūs gausite kvalifikacija dalyvauti formuojant Europos ateityje per darbo plėtros projektus valdo privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Europos Sąjungos institucijų procesą. Su bendrabučiu Sionderborgas yra tinkamai įdėtas į istoriškai ginčijamo pasienio regione suteikti studentams su autentiško Europos regioninės perspektyvos plėtrai, taip pat tarptautinėje aplinkoje.

mokymas


Mokslo bakalauras Europos studijų programą sudaro 6 semestrus - su app. 15 pamokos per savaitę. Kaip studentas esate asmuo yra atsakingas už įgyti įgūdžių ir žinių. Mokymas yra siūlomi, bet lankyti paskaitas nėra pagrindinė veikla studentui įstojo į universitetą. Įgūdžiai ir žinios yra ne tik sukūrė, susijusių su mokymu, bet labiau svarbus būdas pasitelkiant tyrimus, lauko darbų / tyrimų, rengiant užduotis, o ypač per sąveikos su kitais studentais.

Mokymas yra paskaitos, klasės instrukcijos ir individuali priežiūra.

Bakalauro projektas


Bakalauro programa baigiama bakalauro projekto metu šeštą kadenciją. Tai suteikia jums galimybę - paprastai bendradarbiaujant su verslo ar organizacijos - praktiškai žinias įgijote. Todėl projektas leidžia jums specializuotis vienoje iš temų arba viena iš sričių, tu tapai ypač domina jūsų studijų metu.

Patekimo reikalavimai


Žemiau galite paskaityti apie įvedimo Europos studijų reikalavimus.

Europos studijos (priėmimas plotas kodas 19.225) reikalauja, kad vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą arba lygiavertį užsienio kvalifikacinį egzaminą.

Be to, jūs turite atitikti šiuos patekimo į rinką reikalavimai:

  • Matematika - Danijos B lygis
  • Istorija idėjų šiuolaikinės istorijos ar socialinių mokslų - Danijos B lygis
  • Anglų - Danijos B lygis (Anglų kalbos reikalavimas)

Patekimo į rinką reikalavimai negali būti atsisakyta.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų University of Southern Denmark »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
- Nemokama ES / EEE studentams. Kaina už ne ES / EEE studentų, per metus: 6500 LTL
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date