Bakalauro ir naujų žiniasklaidos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

apie departamento

Iš departamentas Nauja Žiniasklaida disciplinų programos, kuri suteikia teorinį ir praktinį mokymą su kritinį požiūrį į skaitmeninės žiniasklaidos tyrimų srityje. Informacija tampa prieinama bet kuriuo metu bet kurioje vietoje su kompiuteriu, interneto ir telekomunikacijų technologijų plėtrą, ir tai sukelia informacines sistemas pakeisti sąryšį tarp kūrybinių meno ir mokslo santykius. Šis pokytis yra ekonominis, kultūrinis, socialinis, politinis ir teisines pasekmes.

Atsižvelgiant į tai, kad tradicinės žiniasklaidos pokyčiai į skaitmeninių laikmenų taip pat pertvarkyta užimtumo srityse pastebimas žiniasklaidos sektoriuje šiandien. Be tradicinės žiniasklaidos aplinkoje, šiandienos žiniasklaidos profesionalai turėtų būti kompetentinga skaitmeninių žiniasklaidos turinio gamybos ir valdymo srityse, pavyzdžiui, internetinė leidyba, interaktyvios reklamos ir skaitmeninių vizualinio dizaino aplinkoje.

Apie tikslas New Media departamentas yra mokyti kūrybinius New Media specialistams žinių ir idėjų apie kultūrinių, socialinių ir meno transformacijų, kurias kelia naujų žiniasklaidos priemonių, teisiniai susitarimai pagaminti naujų žiniasklaidos srityse ir naujosios žiniasklaidos politiką; ir specialistai, kurie gali gaminti ir reglamentuoja turinį tokiose srityse kaip interneto viešųjų ryšių ir reklamos, interneto žurnalistikos ir skaitmeninio meno ir gali dominuoti techninę ir estetinę kalbą skaitmeninės žiniasklaidos aplinkoje.

Įdarbinimo galimybės

Dėka skaitmeninės žiniasklaidos aplinkoje, kuri keičia su nuolat ir sparčiai besivystanti kompiuterių, interneto ir telekomunikacijų technologijas, užimtumo sritys absolventų yra įvairinti ir plėsti.

Absolventai turi galimybę dirbti visose viešojo ir pilietinės visuomenės organizacijų, kurios naudoja internetą ir judriojo ryšio tinklų. Jie gali dirbti kaip žiniasklaidos redaktoriais ir gamintojų žiniasklaidos organizacijomis, kurios vykdo leidybinę veiklą naujose žiniasklaidos aplinkoje, pavyzdžiui, laikraščių, žurnalų, radijo, televizijos, kino gamybos kompanija. Jie gali būti naudojamas kaip interneto reputaciją vadovams efektyviai naudojant interneto paieškos optimizavimas ir reklama arba jie gali atlikti internetu visuomenės nuomonės tyrimus viešųjų ryšių ir konsultacinių firmų. Jie gali būti vadybininkas interneto reklamos ar interneto ir mobiliojo rinkodaros reklamos agentūrų ir gali būti socialinės žiniasklaidos ekspertų socialinės žiniasklaidos vienetą jokių viešų, privačių ar nevyriausybinių organizacijų. Kitaip tariant, jie gali dirbti visose pozicijose, kurios reikalauja turinio gamyba ir tvarkymas kuri turi multimedijos formalizmo ir sąveikos funkcijų, tokių kaip garso, teksto, grafikos, nuotraukas ir vaizdo įrašus pagal bet institucijos ar įstaigos skaitmeninė kodavimo sistema.

apie kursai

Ugdymo turinio New Media departamentas formuoja kursus, kurie apima pagrindines žinias ir įgūdžius, kad naujų žiniasklaidos profesionalai ateityje gali naudoti kiekviename etape jų profesinį gyvenimą. Įvadas į naujųjų medijų, socialinių žiniasklaidos, naujosios žiniasklaidos teorijos ir mokslinių tyrimų, interneto žurnalistikos, duomenų žurnalistika, naujų žiniasklaidos priemonių ir viešųjų ryšių, skaitmeninės rinkodaros, interneto reklamos, skaitmeninio radijo transliavimo, interneto televizijos ir interneto protokolo televizijos programavimo, skaitmeninės kultūros, Digital Art, web dizainas , duomenų vizualizacija, skaitmeninis žaidimas dizainas, naujosios medijos, Sociologija, kritinis naujų žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumas, skaitmeninio turinio gamyba ir tvarkymas, Transmedia programos yra pagrindiniai kursai departamentas. Be šių kursų ji skirta, kad mūsų studentai gali studijuoti vieną iš ispanų, rusų ir vokiečių kalbomis, kaip pasirenkamą dalyką su anglų kalba, kuri dabar yra žiniasklaidos sektoriuje būtinybė ir gali kalbėti mažiausiai dvi kalbas kaip žiniasklaidos specialistas.

Įsiurbimas

  • On-campus rugsėjo ir vasario kiekvienų metų
  • Prisijungę: ištisus metus studentas gali įtraukti bet kokią metų mėnuo
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiten ... Skaityti daugiau

We are a big family believing that the life is the product of dreams, dreams give rise to goals and goals give rise to life, and we all adjoin not only heart but also mind to the work. As a requisiteness of doing a work whose output is science, we believe in the power of seeing, looking differently, changing and transforming. We make a great effort to reach our objective of changing life of every person touching us in the direction of his/her goals and dreams, and beautify primarily our environment and our country and then the entire world. Skaityti mažiau
Stambulas , Turkija internete + 1 Daugiau Mažiau