Bakalauro ir ryšių, žiniasklaidos ir filmų

University of Calgary

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro ir ryšių, žiniasklaidos ir filmų

University of Calgary

Ryšių, žiniasklaidos ir kino studijų katedra rengia programas ryšių studijų ir kino studijų.

Pirmo kurso studentai visų siūlomų Komunikacijos, žiniasklaidos, ir kino studijų katedros studijų programų yra skatinami tyrinėti kursus įvairiose srityse. Ji yra rekomenduojama, kad pirmasis metų programa apima bent du iš šių charakteristikų:

  • Komunikacijos studijos 201
  • Komunikacijos studijos 203
  • filmas 201

Be to, studentai taip pat turėtų pasirinkti bent 6 vienetų (1,0 pilno kurso lygiavertes) iš Menų fakultete. siūlomos Komunikacijos, žiniasklaidos, ir kino studijų katedros studijų programos gali būti aukštesniojo lygio kursus, kurias siūlo kiti departamentai arba kaip pagrindinius reikalavimus, arba, kaip parinktis. Todėl naudinga imtis pirmo kurso kursus iš kitų sričių. Be to, studentai paprastai turėtų pasirinkti 6 vienetų (1,0 pilno kurso lygiavertes) nuo mokslų fakultetas.

komunikacijos tyrimai

Komunikacijos studijos tyrinėja būdus, bendravimo konstruktai ir atspindi visuomenę ir kultūrą. Programa pabrėžia tris tarpusavyje sritis Bendravimas: 1) žiniasklaidos ir populiariosios kultūros: teorija, kritika ir istoriją bendravimo per tradicinėse žiniasklaidos, naujų žiniasklaidos priemonių ir populiariosios kultūros; 2) retorinis Bendravimas: teorija, kritika ir gamyba informaciniais, įtikinamai ir profesinio diskurso viešose ir organizacinių kontekstų; ir 3) Mokslas ir komunikacija: diskursai ir procesai komunikacijos, susijusios su sveikatos, mokslo ir technologijų srityje.

Šia programa siekiama šviesti lanksčius ir formuluoti analitikai, tyrėjus ir praktikus už platų akademinių, viešųjų ir profesinėse srityse. Tai suteikia absolventams žinių, įgūdžių ir lanksčiai, veiksmingai bendrauti idėjas ir ištirti ryšį ir visoje įvairių laikmenų, įskaitant kalbos, rašymo, televizijos, kino, radijo, skaitmeninės žiniasklaidos ir interaktyvių pramogų, interneto ir bevielių tinklų. Mūsų kooperatyvas švietimo ir patirtinio mokymosi galimybes sudaryti sąlygas mokiniams plėtoti ir taikyti savo įgūdžius ne akademiniuose kontekstuose.

Filmų studijos

Kino studijos padės parengti studentus karjeros į kino, vaizdo ir naujų žiniasklaidos priemonių srityse, be tolesnio studijuojant. Nors nėra konkrečiai profesinės programos, šie laipsniai leidžia studentams plėtoti tarpdisciplininius dėkingi kino kaip populiarus laikmenoje komunikacijų. Be plėtoti ypatingos svarbos supratimą kino studentai svarstys filmą kaip meno forma, kaip kultūros pramonės ir kaip novatoriškų ir besivystančios technologijos su kultūros, socialinės ir politinės reikšmės. Studentai, registruoti kino studijas majoras programos turi dirbti pagal menų programos bakalauras kino ar kino studijų laipsnį (BFS) pasiūlė kartu su SAIT politechnikos bakalauro parinktį. BA programa yra skirta teikti kultūros, istorinio ir socialinio pobūdžio kino supratimą. BFS studijų programa jungia kritinių ir teorinių požiūrių dėkingi plėvelė profesionalaus lygio gamybos įgūdžių ir įgaliojimai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Kanada - Calgary, Alberta
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kanada - Calgary, Alberta
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla