Taikos stiprinimo ir pagrindinių plėtros

Prisijunkite miesteliu, kur taika ir teisingumas yra didelė dalis pokalbio visoje disciplinų. Pasirinkite pagrindinis taiką ir plėtrą, ir jums kasti giliai į darbo socialinių pokyčių sudėtingumo. Programa profesoriai gyveno tarptautiniu mastu ir yra įsipareigojusi dirbti už teisingumą šalyje ir visame pasaulyje.

EPS bakalauro pagrindinis unikaliai praturtintas teisingumo centro buvimą ir taikos stiprinimo miesteliu, kuris traukia taikos specialistai iš viso pasaulio.

Pagrindinis į taiką ir plėtrą sudaro 52-54 SH.

Taikos stiprinimo ir plėtros pagrindinių rengia studentų profesinės praktikos į taiką ir tarptautinį ir bendruomenės plėtros srityse. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas suprasti ir skatinti konstruktyvų socialinį pokytį link taikos, teisingumo ir gerovės žmonėms situacijose nukentėjusiems konflikto, skurdo ir nelygybės.

Pagrindinis yra dėmesio praktinių įgūdžių formavimu pasitelkiant patirtinio mokymosi įžemintą dideliuose savo klasėje modeliavimą, su miesteliu ir vietinės praktikos galimybes, ir į lauką praktikumo. Reikalingas praktikumas paprastai baigtas per Vašingtono Bendrijos mokslininkų "centras Vašingtone, per ban- remiamą taikos stiprinimo ir plėtros Praktikumas (IPDP), arba per vietos ar studentą inicijavo stažuotės. Ji suteikia patirties ir galimybių tinklo ir įgūdžių tobulinimas. Šis dėmesys praktikos yra suporuotas su griežta tarpdisciplininio įžeminimo teorijų smurto, taikos, ir socialinių pokyčių, taip pat tyrimo teologinių, filosofinių, ekonominių, politinių, kultūrinių ir ekologinių motyvacijos kaita.

Pereiti su šiuo dur, studentai turi būti įtraukti į programą. Tai paprastai per pavasario semestro antrakursis metus įvyks taikant. Perkelkite studentams už antrakursis lygiu kreiptis dėl įtraukimo po pirmojo semestro metu EPS. Tik studentai įtraukiami į programą bus leidžiama dalyvauti programos PRACTICA.

Studentai ieško Įėjimas į programą turi užpildyti paraišką ir interviu su jų PXD patarėjas, susitikti SVP standartus 2,0 bendras, ir uždirbti bent C visais PXD kursus. Studentai turi pasiekti bent jau C visose aukštesnio lygio PXD kursų baigimo su pagrindiniais. Studentai, kurie neatitiko priėmimo reikalavimus departamentui pagal jų vyresnysis metų pradžioje nebus galima pereiti su šio svarbaus.

PXD didžiųjų privalo imtis vieną vasaros taikos stiprinimo institutas (SPI) kursą, kuris gali pakeisti bet kuris kitas reikalavimas (kaip patvirtinta jų PXD patarėjas). Ekspozicijos vasaros taikos stiprinimo instituto teisingumo ir taikos stiprinimo centro suteikia studentams unikalią galimybę sujungti su profesionalaus taiką ir gretutinių sričių praktikai. Studentai turi teisę imtis SPI kursus savo jaunesniojo ar vyresniojo metų vasarą.

Absolventai yra pasirengę studijuojant ar pradinio lygio pareigas nevyriausybinio, vyriausybės, ne pelno, ir privačių organizacijų, kurių misijos spręsti socialines problemas ir siekiant kurti ir palaikyti socialinius pokyčius. Veiklos sritys galėtų apimti taikos stiprinimą ir Bendrijos bei Tarptautinės plėtros, tarpininkavimą ir konfliktų transformacijos / rezoliuciją, taikos ir teisingumo aktyvumo, bendradarbiavimo problemų sprendimo, bendruomenės organizavimas, programos vertinimą, taiką skatinantį švietimą, socialines paslaugas, mokslinių tyrimų, restor- torijos teisingumą, teisės, ir socialinės ir viešosios politikos analizės ir propagavimo.

EMUpb

Suprasti socialinių pokyčių

Šis svarbus suteikia pagrindą suprasti socialinį teisingumą ir padeda studentui įgyvendinti tyčinį socialinius pokyčius per taiką ir plėtrą. Ji taip pat rengia studentų studijuojant ir / ar karjeros socialinio teisingumo ir socialinės kaitos srityje. Mūsų absolventai dirba dabar ir taikos stiprinimo ir konfliktų transformacijos, tarptautinės plėtros, bendruomenės plėtros, arba susijusiose srityse.

Jūs tapsite veiksminga specialistas pokyčius. Mes išmokyti jus, suteikiant teorinių modelių ir sistemų, būtinų suprasti tyčinį socialinius pokyčius mokyti specifinių įgūdžių, priemones ir metodus, siekiant padėti sukurti daugiau taikos ir teisingą visuomenę.

Mokymasis darbo vietoje

Studentai kryptys taiką dalyvauti stažuočių ar praktikumai kiekvieną semestrą. Šios būtinos praktikumai suteikti studentams on-the-mokymas darbo vietoje ir vykdyti klasėje įgūdžius kaip tarpininkavimo, konfliktų analizę, programų vertinimo, grupės supaprastinimo, bendruomenės įvertinimu ir organizavimo universiteto ir bendruomenės renginiuose. Profesoriai padėti kiekvienas studentas kurti portfelį iš šių patirčių, kad, kai jie baigė, studentai sugeba parodyti darbdaviams, kad jie turi nedelsiant vertę ir patirtį. Mokiniai yra skatinami arba atlikti praktiką Vašingtone per Vašingtone Bendrijos mokslininkų "centras, taikomi Tarptautinės taikos stiprinimo ir plėtros Praktikumas (IPDP) programos dotacija, įgyvendinti vietas, kad ankstesni studentų užpildytus Harrisonburg, Virginia, ar atrasti agentūrai, kuri unikaliai tinka jo interesais.

Karjera

Karjera taiką ir plėtrą yra tarptautinė ir bendruomenės plėtojimą, tarpininkavimą ir konfliktų transformacijos / rezoliuciją, taikos ir teisingumo gynimą, bendruomenės ir bendradarbiavimo taikos stiprinimą, programos vertinimą, miestą ir regioninį planavimą, taiką skatinantį švietimą, socialines paslaugas, mokslinių tyrimų, teisės ir socialinės ir viešosios politikos propagavimo.

Resursai miesteliu

Fakultetas per įvairias programas dirbo ir tarnavo tarptautiniu skatinti vystymąsi ir aplinkos tvarumą. Pavyzdžiai:

  • Slaugos programos Ann Hershberger
  • Biblija ir religijos Peter Dula
  • Verslas ir ekonomika "Jim LEAMAN ir Chrisas Gingrich
  • Aplinkos tyrimai "Dougas Graber Neufeld.

Mūsų absolventas programa taiką taip pat yra turtas, bet šioje srityje undergrad; dešimtys Grad lygio tarptautinių mokslininkų plūsta į EPS kasmet studijuoti teisingumo ir taikos stiprinimo centras. Liza Schirch, EPS tyrimų profesorius ir taikos studijos ekspertų, yra programa, direktorius 3P žmogaus saugumo (anksčiau 3D saugumas), kuris skatina konfliktų prevenciją ir taikos stiprinimą JAV saugumo politiką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Eastern Mennonite University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date