Kai pasikeičia pasaulis, socialiniai standartai ir idealai kinta. Skirtumai tarp disciplinų nebetaikomi pasaulyje, kuriame viskas sutampa, kur viskas yra susijusi. Kūrybiškumas ir novatoriškas mąstymas tampa svarbiais veiksniais, nuo verslo iniciatyvų iki mokslinių tyrimų. Čia yra iArts; tarpdisciplininiame ir transdisciplininiame pasaulyje jūs mokytumėte būti kritiškai įsitraukusiems mąstytojams, meno analitikams ir kūrybingiems verslininkams per įvairias disciplinas ir formas, su kuriomis susiduriate. Sąvokų, tiesiogiai susijusių su realiomis problemomis, kūrimas, jūs kuriate menines intervencijas per projektines struktūras. IA "iArts" - tai tarpdisciplininiai menai, intensyvi tarptautinė trejų metų bakalauro programa kūrybingoms ir protingoms daugialypėms programoms. Jis sukuria tiltus tarp menų, mokslų, visuomenės ir verslumo. Programa yra įdomus meno įgūdžių, akademinių refleksijų, mokslinių tyrimų ir verslumo persvarstymas. Jie yra sujungti projektų ir seminarų su daug dėmesio skiriant šiandienos visuomenės klausimais. Tai daro iArts pirmojo bakalauro programa Olandijoje susieti tarpdalykinius ryšius į menų akademinių stipendiją ir partneriai už akademijoje.

Projektai

IArts programa yra 4 metų bakalauro programa per 3 metus. Tai reiškia, kad jis yra labai intensyvus, didelio tankio programa. Atsižvelgiant į programos kursą jums dirbti įvairius projektus. Jūs sugalvoti kūrybingų ir originalių sprendimų dabartinių socialinių ir kultūrinių problemų, į meninių produktų ar subtilios intervencijų forma. Pagalvokite įrenginiai, filmai, spektakliai ir žaidimai. Pagalvokite susitikimus, leidinius, planus, ir įmones. Kiekvienas įsikišimas bus tarpdisciplininio komandinio darbo rezultatas. Jūsų mokytojai yra savo srities specialistai ir turi patirties su tarpdisciplininių susitikimus. Studijų programa yra sudaryta iš keturių sričių: Meno ir visuomenės, meno ir mokslo, meno ir verslumo bei meno ir kultūros srityse. Blokai yra projektus, susijusius su domenų, kurie organizuojami kartu su įvairiais partneriais visame pasaulyje nuo menų, mokslų ir visuomenės. Kitas įvykdyti šiuos projektus bus kursai su teorija ir metodai ir būdai tapti "kritinė užsiima menininkas". Teorija bus paremtas meno istorijos, šiuolaikinio meno teorijos, filosofijos, Marketingas, Vadyba, kūrybinio rašymo, meno ir komunikacijos.

Pradinis

Be projektų, ugdymo turinį sudaro bazinė linija: išsami programa, skirta dėmesio teorijai, įgūdžių ugdymui ir refleksijai. Teoriškai ugdant, tokios disciplinos kaip meno istorija, meno analizė, dramaturgija, filosofija, teksto analizė ir sociologija yra naudojamos norint išsamiau išnagrinėti konkrečias temas, kurios išspręstos projekto rengime. Pavyzdžiai įgūdžių mokymo dainuoja, projektavimo įgūdžius ir daugialypės terpės mokymo.

FOKUSAVIMO

Programos metu jūs toliau plėtoti savo kryptį meno ir intelektinio augimo. Taip pat sužinosite, kaip valdyti savo projektus profesionaliai ir padaryti juos finansiškai perspektyvus. Antraisiais metais, yra laiko toliau mokyti savo gebėjimus projektus su išorės partneriais. Trečiaisiais metais, jums plėtoti ir užbaigti baigimo projektą savo. Jūs parašyti diplominis disertaciją, kurioje aprašyti atlikti tyrimai, rengiant savo studijas, koncepcija Jums sukurtas remiantis šio tyrimo, ir jūsų meninės darbo procese, taip pat verslumo aspektų visą savo gradacijos projektą. Šalia disertacijos, jūsų baigimo projektas susideda iš meninės pusės, dėl kurių galite pasirinkti savo meninę terpę.

Formalūs reikalavimai

- ikimokyklinis vidurinis išsilavinimas (ar lygiavertis) - meno sugebėjimų įrodymas - anglų kalba - bendri įgūdžiai

Kur?

iArts įsikūręs Mastrichto, Europos kultūros centras ir namų į 11.000 studentų širdies. Begalinio skaičiaus įvairių festivalių ir renginių atspindėtų įvairias kultūrines ir istorines įtakas. Kandidatas Europos kultūros sostinė 2018, Mastrichto investuoja į įkvepiantį, daugialypė kultūrinio klimato.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Zuyd University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,060 EUR
per metus (ES) / 7445 euras (ne ES)
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgp. 31, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2020