Bakalauro ir valdymo informacinių sistemų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vadybos informacinių sistemų (MIS) magistras yra tarpdisciplininė programa, skirta asmenims, kurie domisi verslu ir naudojasi technologinėmis galimybėmis. Šiaurės vakarų profesoriai susitelkia į tris pagrindines sritis: sistemos analizę, sistemų projektavimą ir projektų valdymą, kuria studentai rengia vadovaujančias pareigas, orientuotas į komandinį darbą, klientų aptarnavimą ir duomenų analizę.

Studentai įgyja žinių apie verslo, programinės įrangos kūrimo ir valdymo įgūdžius kompiuterių ir verslo specialistams.

Norint perkelti studentus, baigusius profesinį ar techninį taikomųjų mokslų asocijuotą ar mokslų daktaro laipsnį iš regionų akredituotos bendruomenės kolegijos, galima naudotis taikomųjų mokslų bakalauro, kuriame yra akcentuotos valdymo informacinės sistemos. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Nancy Zeliff (nzeliff@nwmissouri.edu arba 660.562.1292).

Šalta salė pavasaris2017 ch0022

Karjeros galimybės

100% vadybos informacinių sistemų absolventų įsidarbina arba tęsia studijas per šešis mėnesius nuo baigimo. Toliau pateikiamas su šiuo pagrindiniu užsiėmimu susijusių profesijų pavadinimų sąrašas:

  • Sistemos palaikymo specialistas
  • Solution development engineer
  • Duomenų analitikas
  • Programinės įrangos palaikymo inžinierius
  • Finansų analitikas

* Remiantis savarankiškai pateiktais duomenimis

Profesijos pagrindu mokymosi patirtis

Kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų mokykla kasmet bendradarbiauja su "Kansas City Power and Light", remiančia studentų ir absolventų mokslinių tyrimų konkursus. Fakultetas vykdo aklą projektų apžvalgą ir renka geriausius dokumentus, skirtus pristatyti KCP & L specialistų grupę, kuri sprendžia projektus ir skiria piniginius prizus.

MINK WIC (Misūris, Ajova, Nebraska, Kansas Moterys Kompiuterizacijoje), įkurta 2011 m., Leidžia moterims aptarti jų vaidmenis kompiuterių ir technologijų srityse ir dalytis patirtimi bei sėkmės strategijomis. Pastaraisiais metais daugiau nei 240 studentų, pedagogų ir regiono specialistų susirinko pasidalinti savo aistra kompiuterių mokslai ir technologijos.

Studijuoti užsienyje

Studijuoti užsienyje Yra galimybė studentams pritaikyti praktinę tarptautinę patirtį jų akademinei plėtrai. Fakulteto nariai teikia trumpalaikes studijų programas, kurios rengia studentus prieš programą, jos metu ir po jos. Yra dviejų tipų studijų užsienyje programos: fakulteto vadovaujama ir tradicinė studija užsienyje.

Tradicinė programa gali būti semestro, vasaros ar metų trukmės programa, kurią moko Šiaurės vakarų tarptautinės partnerės institucijos.

Finale savaitės studija2011 205

Reikalavimai

Studentai, kurie pasirenka visapusišką vadybos informacinių sistemų pagrindą, privalo turėti bendrojo profesinio komponento kursus ir atitikti šiuos pagrindinius reikalavimus:

Šiaurės vakarų šaknis (48-52 val.)

Privalomieji dalykai
CSIS 44141 Kompiuterinis programavimas I
CSIS 44241 Kompiuterinis programavimas II
CSIS 44312 Informacinės technologijos Aparatūra / Programinė įranga
CSIS 44356 tinklo pagrindai
CSIS 44411 sistemos analizė ir dizainas
CSIS 44418 Informacinių technologijų projektų valdymas
CSIS 44460 duomenų bazių sistemos
3
3
3
3
3
3
3
Pasirinkite vieną iš šių pasirenkamųjų:
CSIS 44242 duomenų struktūros
CSIS 44334 Web Development II
CSIS 44358 CCNA: maršrutizavimo protokolai ir koncepcijos
CSIS 44555 tinklo saugumas
CSIS 44560 Išplėstinės temos duomenų bazių sistemose
CSIS 44563 "Interneto programų ir paslaugų kūrimas"
3
3
3
3
3
3
Iš viso kreditų valandos: 63

Pastaba: Įvertinimo reikalavimas: Studentai turi įgyti "C" ar geresnį lygį kiekvienoje iš šių pagrindinių CS ir IS bei bendrųjų profesinių komponentų kursų. Reikalingas pagrindinis lauko vertinimas iš visų vyresniųjų metų studentų, besimokančiųjų MIS.

Ši programa yra akredituota programa ACBSP.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Originally established in 1905, Northwest Missouri State University is a state-assisted, four-year regional university that also offers graduate degree programs. Northwest Missouri State University fo ... Skaityti daugiau

Originally established in 1905, Northwest Missouri State University is a state-assisted, four-year regional university that also offers graduate degree programs. Northwest Missouri State University focuses on student success - every student, every day. It will be THE university of choice for a comprehensive, exceptional student experience. Skaityti mažiau