Bakalauro ir valdymo informacinių sistemų

University of Montana

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro ir valdymo informacinių sistemų

University of Montana

Valdymo informacinės sistemos Mokymo rengia studentus valdyti organizacijos informacijos išteklius, analizuoti ir valdyti informacijos srautą viduje ir visoje organizacijoje, efektyviai valdyti įgijimą ir panaudojimą informacinių technologijų ir naudoti tiek informacijos ir technologijos siekiant padidinti organizacijos strateginį pranašumą.

Informacinės sistemos yra visų organizacinių funkcijų, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros, veiklos ir žmogiškųjų išteklių valdymo dalis. Įsidarbinimo galimybės yra stiprūs per informacinių sistemų srityje. Mūsų MIS studentai pasirengę darbo vietų, veislės, pavyzdžiui, IT konsultantas, sistemų analitikas, programuotojas, duomenų bazės administratorius, kūrėjas, ir tinklo administratorius.

Kas yra valdymo informacines sistemas (IVS) plotas?

Iš IVS tyrimo palengvina tarp informacijos, technologijos, žmonės, organizacijos ir visuomenės santykius. Valdymo informacinės sistemos yra bet kokia sistema, ar procesas, kuris suteikia informaciją, reikalingą efektyviai valdyti verslą ar organizaciją.

Vadybos informacinės sistemos, kompiuterių mokslas, ir kompiuterių technologijų programos sutampa kai turinio, bet pagrindinis dėmesys kiekvienos disciplinos skiriasi. Kaip MIS specialistas, jums gali rasti sau konkuruoti su didžiųjų iš kitų disciplinų už pradinio lygio darbo vietų, tačiau dauguma MIS didžiųjų, atgavus šiek tiek patirties, perkelti į darbo vietų, kad sutelkti dėmesį į įmonės informacinių išteklių valdymą.

Misija

Iš informacinių sistemų valdymo departamento misija yra teikti paslaugas kursus IVS, kiekybinė analizė, operacijų valdymo ir verslo teisės, ir aprūpinti IVS absolventų žinių ir įgūdžių, reikalingų:

  • Taikyti informacines sistemas ir technologijas organizacijoje
  • efektyviai dirbti kaip individas, komandos nario, o lyderis
  • Bendraukite aiškiai ir efektyviai per IVS komanda ir organizacijos.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Missoula, Montana
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Missoula, Montana
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla