Vadybos informacinių sistemų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Valdymo informacinės sistemos (MIS) yra sudėtinga studijų sritis, orientuota į kompiuterinių informacinių technologijų sprendimų ir verslo procesų integravimą siekiant patenkinti verslo ir kitų įmonių informacijos poreikius. Kompiuterinė informacinė technologija laikoma informacijos generavimo, apdorojimo ir platinimo priemone. Nors kompiuteriai yra šios srities įrankis, mes suteikiame studentams galimybę būti tikrais vertintojais, sukuriančiais efektyvumą ir vertę organizacijose.

Mūsų absolventai turi stiprių techninių ir verslo įgūdžių, įskaitant bendravimą žodžiu ir raštu, derinimą, atotrūkį, kuris dažnai egzistuoja tarp kompiuterių sistemų verslo vartotojų ir techniškai parengtų specialistų. Šis įgūdžių derinys paruošia mūsų absolventus būti naujos kartos MIS profesionalų lyderiais. Tai taip pat patenkina MIS specialistų, išmanančių tiek kompiuterines technologijas, tiek verslą, paklausą. Manoma, kad šis poreikis artimiausiu dešimtmečiu sparčiai augs, teigia JAV darbo departamentas.

Studentai, kurių pagrindiniai dalykai yra MIS, įgyja išsamų kompiuterinių informacinių sistemų projektavimo, analizės, kūrimo ir valdymo išsilavinimą. Jie taip pat yra išsilavinę vadybos, rinkodaros, ekonomikos, apskaitos ir finansų srityse. Studentai išmoksta pritaikyti vadybos ir analizės įgūdžius, reikalingus sėkmei XXI amžiaus organizacijose. MIS nepilnametis yra puikus daugelio didžiųjų bendrovių, siūlomų visame universitete, papildymas.

Mūsų novatoriškos programos ypatybės yra interaktyvios paskaitos, individualios ir komandinės užduotys bei patirtinis mokymasis, padedantis studentams kurti sėkmingą karjerą. Remiantis Darbo statistikos biuro paskelbtomis užimtumo prognozėmis, penkios iš 30 sparčiausiai populiarėjančių profesijų per 2016 metus yra susijusios su kompiuterinėmis informacinėmis sistemomis.

Vadovaujant aukštos kvalifikacijos ir patyrusiems fakultetams, studentai bendradarbiauja su vietinėmis įmonėmis individualiai ir kaip komandos nariai, kurdami informacinių sistemų sprendimus verslo problemoms spręsti.

Aljansai su SAP ir „Microsoft“ korporacijomis studentams suteikia prieigą prie daugybės šiuolaikinių programinės įrangos priemonių ir sistemų. Partnerystė su informacinių sistemų profesinėmis asociacijomis suteikia daug galimybių studentų bendravimui su verslo bendruomene. Reguliariai pristatomi kviestiniai verslo ir vyriausybės dėstytojai, o kvalifikuotiems studentams suteikiamos stažuotės su žinomomis korporacijomis.

Ką mokysi?

MIS didžiosios įmonės gauna išsamų kompiuterinių informacinių sistemų, palaikančių įmonės verslo procesus, projektavimo, analizės, plėtros ir valdymo išsilavinimą. Jie yra išsilavinę vadybos, rinkodaros, ekonomikos, apskaitos ir finansų srityse bei išmoksta pritaikyti vadybinius ir analitinius įgūdžius, reikalingus kaip vertintojai, sukurdami efektyvumą ir vertę organizacijose.

Absolventų švietimo rezultatai apima galimybę taikyti:

 • Patikimos vadybos koncepcijos ir principai kuriant ir eksploatuojant informacines sistemas
 • Sistemų analizė, IS projektavimo ir projekto valdymo koncepcijos
 • Informacinės technologijos techninės sąvokos

MIS senjorai laikosi informacinių sistemų analitikų sertifikavimo egzamino per savo vyresnius metus „capstone“ kursuose. Pasirenkamųjų kursų temos, kuriose siūlomos nuodugnios studijos ir specializacija, apima verslo žvalgybą ir analizę, informacinių sistemų saugumą, pažangų tinklų kūrimą, verslo procesų integravimą naudojant įmonės sistemas, pažangų programavimą ir operacijų valdymą. Studentai gali užsidirbti papildomų pažymėjimų iš SAP, „Microsoft“ ir kitų korporacijų. Kasmet UT siūlo „SAP Prep Academy“, kuri vykdo intensyvius mokymus, kad paruoštų asmenis tapti SAP sertifikuotu verslo partneriu su ERP 6.0.

MIS nepilnametis papildo daugelį didžiųjų bendrovių, leisdamas studentams derinti savo tarpdisciplininius įgūdžius su greitais kompiuterių ir informacijos pokyčiais, darančiais įtaką XXI amžiui. Nepilnametis gali būti naudojamas ir ruošiantis papildomam pramonės sertifikavimui.

Tarptautinis verslas ir MIS didžiosios įmonės vykdo nuodugnų MIS koncepcijų tyrimą kartu su pasaulinėmis perspektyvomis, įskaitant kalbos mokėjimą, kultūrinį sąmoningumą ir išsilavinimą užsienyje.

Tarptautiniu mastu pripažinta programa

Sykes verslo kolegija yra akredituota AACSB International (asociacija, skatinanti kolegiškų verslo mokyklų plėtrą) garbę, kurią turi tik 6 procentai verslo mokyklų visame pasaulyje. „US News“ ji yra įvertinta kaip viena geriausių verslo mokyklų

Praktinė patirtis

UT MIS mokymo programa integruoja vykstančius pokyčius informacinių sistemų srityje ir suteikia studentams praktinės patirties įvairiausiose šiuolaikinėse skaičiavimo technologijose. Svarbiausi šios novatoriškos programos aspektai yra interaktyvios paskaitos, individualios užduotys ir išsamūs komandos projektai. Aljansai su SAP ir Microsoft suteikia studentams prieigą prie naujausių technologijų. SAP yra pasaulinis verslo programų lyderis pagal programinę įrangą ir su ja susijusias paslaugas.

UT Informacijos ir technologijų valdymo skyriui vadovauja patariamoji taryba, kurią sudaro informacinių sistemų srities ekspertai. Tarp narių yra IBM, „PwC“, Tampos miesto ir „Revenue Management Solutions“ vadovai. Jie padeda fakultetui kurti programas, skirtas absolventams suteikti kritinių įgūdžių, reikalingų darbdaviams. Partnerystė su informacinių sistemų profesinėmis asociacijomis, tokiomis kaip „Tampa Bay Technology Leadership Association“, taip pat palengvina studentų bendravimą su verslo bendruomene. Stažuotėse ir kituose projektuose pasinaudojama tampos, kaip regioninio verslo ir finansų centro, statusu, suteikiant studentams galimybę patekti į tokias institucijas kaip JPMorgan Chase, „Disney World“, Moffitt vėžio centrą, Tampos uostą ir Raymond James. MIS studentai yra labai skatinami dalyvauti vienoje ar keliose stažuotėse.

Aštuoni šimtai bendruomenės lyderių dirba UT patariamosiose tarybose ir suteikia studentams profesinių ryšių pasaulį. UT studentai taip pat bendrauja su verslo bendruomene per savo klasės konsultavimo projektus, išvykas, tarptautines programas ir UT centrus bei institutus, įskaitant Etikos centrą, TECO lyderystės energetikos centrą, Žemiausio verslumo centrą, Naimoli verslo strategijos institutą ir Floridą. Direktorių institutas.

"State-of-the-art" įrenginiai

Nuo investicijų valdymo Huizengos finansinės prekybos centre iki praktinių mokymų SAP ir kitose verslo sistemose, MIS studentai gali naudotis naujausiomis technologijomis.

Ką tu gali padaryti su šiuo majoru?

MIS absolventai turi stiprių techninių ir verslo įgūdžių, įskaitant bendravimą žodžiu ir raštu, derinį, kuris užpildo atotrūkį, kuris dažnai egzistuoja tarp kompiuterinių sistemų verslo vartotojų ir techniškai parengtų specialistų. Šis įgūdžių derinys paruošia absolventus būti naujos kartos MIS profesionalų lyderiais. Tai taip pat patenkina MIS specialistų, išmanančių tiek kompiuterines technologijas, tiek verslo procesus, paklausą. Manoma, kad šis poreikis artimiausiu dešimtmečiu sparčiai augs, teigia JAV darbo departamentas.

Darbo pavadinimų pavyzdžiai

 • Vyriausiasis informacijos pareigūnas
 • IT padalinio direktorius arba vadovas
 • IT projektų vadovas
 • Informacinių sistemų kūrėjas
 • Informacijos saugumo vadybininkas
 • Duomenų bazės kūrėjas ar administratorius
 • Verslo žvalgybos analitikas
 • Tinklo tvarkyklė
 • Verslo technologijų konsultantas
 • Finansinių informacijos sistemų specialistas

Prognozuojama, kad kompiuterių ir informacinių technologijų profesijos iki 2024 m. Augs 12 procentų, greičiau nei visų kitų profesijų vidurkis, praneša Darbo statistikos biuras. UT glaudžiai bendradarbiauja su vietos prekybos rūmais ir ekonominės plėtros agentūromis, kad padėtų absolventams paruošti sėkmingą karjerą.

Absolventai taip pat yra gerai pasirengę stoti į daugelio verslo sričių studijų programas. Daugelis MIS absolventų tęsia mokslus UT, dažnai uždirba magistro laipsnį informacinių sistemų valdymo srityje. Kiti neseniai absolventai lankė Džordžo Vašingtono, Duke ir Pietų Floridos universitetus.

Priėmimas

Vietinis pirmakursių priėmimas

 • Oficialūs vidurinės ar vidurinės mokyklos nuorašai arba GED rezultatai
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • SAT ir (arba) ACT balai
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma arba mokytojo rekomendacinis laiškas (nebūtina, jei baigėte vidurinę mokyklą daugiau nei prieš dvejus metus)
 • Esė
 • Oficialūs visų įgytų kreditų nuorašai kolegijoje / universitete

Bakalauro tarptautinis priėmimas

Kai studentai priimama iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, kad studentai iš viso pasaulio gali tapti pirmakursiais ar priimti į šalį. Reikia įrodyti anglų kalbos žinias. (Ši nuostata netaikoma tarptautiniams studentams iš Karibų Sandraugos šalių, Bermudų salos, Kanados, Jungtinės Karalystės, Airijos Respublikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos.)

Studentai turėtų kreiptis per UT internetinę paraišką. Norėdami peržiūrėti studento prašymą, Universitetas privalo gauti:

 • Oficialūs visų vidurinių mokyklų ar kolegijų kursinių darbų nuorašai, kurių pažymiai išversti į anglų kalbą („Oficialus“ reiškia, kad turite paprašyti savo mokyklos atsiųsti nuorašą tiesiogiai UT priėmimo tarnybai. Jei tai neįmanoma, atsiųskite patvirtintą kopiją. kurį jūsų mokykla pateikia kaip „tikrąją originalo kopiją" po jo nukopijavimo. Jūsų mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip „tikrąją originalo kopiją").
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • Esė, parašyta anglų kalba (nebūtina, jei jau baigėte vidurinę mokyklą ir esate baigę keletą kolegijos kreditų)
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma (tik pirmakursiams)
 • Anglų kalbos įrodymas (prašome pateikti vieną iš šių dokumentų):
  • TOEFL: minimalus priimtinas balas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (internetinis)
  • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos tikrinimo sistema - minimalus įvertinimas 6,5
  • Sėkmingai užpildytas ELS kalbų centrų pasiūlytas anglų kalbos pažymėjimas 112, pridedamas administratoriaus rekomendacinis laiškas ir 500 žodžių rašymo anglų kalba pavyzdys
 • Turimų lėšų pirmaisiais studijų metais padengimo įrodymas
 • Esė (tik pirmakursiams)
 • Biografinio paso puslapio kopija (jei yra)
 • Tarptautinė studentų sutikimo forma (jei šiuo metu studijuoja JAV)

Tarptautiniai studentai, atitinkantys priėmimo reikalavimus, tačiau prieš įstodami į dieninio laipsnio studentus, jiems reikia papildomų anglų kalbos mokymų, gali stoti į vieną iš kelių ESL programų.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo pateikti įrodymus, kad turi lėšų pirmaisiais studijų metais ir kiekvienais vėlesniais metais. Išskirtinai stojantiems studentams, turintiems puikių akademinių laimėjimų, skiriamos dalinės stipendijos (4 000–7 000 USD per mokslo metus), kurios padengia tik nedidelę visų išlaidų dalį. Studentai mieste gali dirbti iki 20 valandų per savaitę.

Priėmus universitetą ir patenkinamai užpildžius finansinę pažymą, kandidatams iš UT priėmimo biuro bus išsiųsta I-20 forma. Kandidatai privalo užpildyti I-20 formą, priėmimo akto ir finansinės pažymos kopiją artimiausioje JAV ambasadoje ar konsulate. Po interviu ambasada ar konsulatas nuspręs, ar galima išduoti F-1 studento vizą. Norėdami patekti į JAV, studentams reikia šios vizos pase ir I-20 formoje. Studentai negali atvykti į šalį turistine viza ketindami studijuoti JAV

Tarptautinių programų biuro darbuotojai padeda studentams gauti informaciją apie atvykimą, orientavimą ir patarimus akademiniais, socialiniais, kultūriniais ir užimtumo klausimais.

Pastaba: esant ypatingoms aplinkybėms, visų kategorijų gali reikėti papildomų dokumentų.

Priėmimo terminai

Bakalaurams nustatyti šie terminai:

 • Lapkričio 15 d. - I ankstyvojo veiksmo terminas; sprendimas iki gruodžio 15 dienos.
 • Sausio 15 d. - ankstyvojo II veiksmo terminas; sprendimas iki vasario 15 dienos.
 • Kovo 1 d. - eilinio sprendimo priėmimo terminas; sprendimas iki balandžio 1 dienos.
 • Kovo 2 d. - paraiškos, užpildytos po kovo 1 d., Yra vertinamos tęstiniu būdu.

Vidutinės dieninių bakalaurų išlaidos

Studijos (12-18 kreditų valandos per semestrą):

Iš viso:

19 584 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Skaityti daugiau

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited