Oficialus aprašymas

Valdymo informacinės sistemos (MIS) yra sudėtingas studijų sritis orientuota į integruojant kompiuterinius informacinių technologijų sprendimų ir verslo procesus, siekiant patenkinti informacijos poreikius įmonių ir kitų įmonių. Kompiuterinis informacijos technologijos yra vertinama kaip gamybos, perdirbimo ir platinimo informacijos priemonė. Nors kompiuteriai yra šios srities priemonė, mes išmokyti studentus būti tikrieji vertintojai, sukurti efektyvumą ir vertę per organizacijomis.

Mūsų absolventai turi stiprių techninių ir verslo įgūdžių, įskaitant burnos ir rašytinės komunikacijos, sumažinti atotrūkį, kuris dažnai egzistuoja tarp verslo vartotojų kompiuterių sistemas ir techniškai apmokytų specialistų derinys. Tai įgūdžių derinys paruošia mūsų absolventai bus lyderiai naujos kartos MIS profesionalams. Ji taip pat maitina už MIS specialistų, kurie yra kvalifikuoti tiek kompiuterinių technologijų ir verslo poreikius. Šis poreikis augs sparčiai per ateinantį dešimtmetį, pagal US Department of Labor.

Studentai kryptys IVS gauti išsamią išsilavinimą projektavimo, analizės, kūrimo ir valdymo kompiuterines informacines sistemas. Jie taip pat ugdomi valdymo, rinkodaros, ekonomikos, apskaitos ir finansų srityse. Studentai mokosi taikyti vadybos ir analitinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai 21-ojo amžiaus organizacijomis. IVS nepilnametis yra puikus priedas prie daugelio didžiųjų siūlomų visoje universitete.

Savybės mūsų naujoviška programa apima interaktyvias paskaitas, individualus ir komandinis užduotis ir patirtinį mokymąsi, siekiant padėti studentams sukurti sėkmingą karjerą. Penki iš 30 geriausių sparčiausiai augančių profesijų per 2016 yra susiję su kompiuterinių informacinių sistemų, pagal kurias išspausdino Darbo statistikos biuro užimtumo projekcijomis.

Pagal aukštos kvalifikacijos ir patyrusių dėstytojų kryptimi, studentai dirbti su vietos įmonėmis tiek individualiai, tiek kaip komandos nariams kurti informacines sistemas siekiant spręsti verslo problemas.

Aljansus su SAP ir Microsoft korporacijos suteikti studentams prieigą prie platų šiuolaikinės įrangos sistemos ir įrankiai. Partnerystė su informacinių sistemų profesinės asociacijos teikia daug galimybių studento sąveikos su verslo bendruomene. Svečių lektoriai iš verslo ir valdžios nuolat matomas ir stažuotės su žinomais korporacijos yra prieinami kvalifikuoti studentams.


TEMOS studijų

  • Principai sistemų teorija ir jos taikymas MIS problemų
  • Informacinių sistemų analizė ir projektavimas sutelktas į integruojant kompiuterinius informacinių technologijų sprendimų ir verslo procesus, siekiant spręsti verslo problemas ir išnaudoti verslo galimybes
  • Planavimo procesas, nes ji taikoma informacinių sistemų kūrimo gyvavimo ciklo
  • Etikos ir teisiniai klausimai, nes jie susiję su informacinių sistemų
  • Principai klaidos kontrolės, rizikos valdymo ir problemų išvengimo
  • Duomenų bazių projektavimas ir administravimas
  • Vertinimas organizacijos duomenų perdavimo poreikius ir dizainas tinkamu planu patenkinti šiuos poreikius,
  • Principai Objektinis programavimas, kad suformuluoti sprendimą verslo problema
  • Valdymo informacinės sistemos organizavimo.

Karjera ir aukštosios mokyklos GALIMYBĖS

IVS programa rengia studentus karjeros plataus įvairių organizacijų kaip sistemų analitikams, programuotojams, duomenų bazių kūrėjams ir verslo analitikai. Po kelerių metų patirtį ir papildomo mokymo, absolventai gali tapti vyresnysis sistemų analitikams, projektų vadovams, duomenų bazių administratoriai ir direktoriai informacinių sistemų funkcija per savo organizacijas.

Per UT partnerystės su profesinėmis organizacijomis, absolventai yra tinkamai pasirengusios siekti sėkmingą karjerą. Absolventai taip pat gerai paruošti siekti diplomus daugelyje verslo sričių. Norėdami daugiau sužinoti apie studijų programas, siūlomų UT, apsilankykite mūsų universiteto verslo programas puslapį.


HIGH SCHOOL PARUOŠIMAS

Jokios patirties su kompiuteriais yra privalomi. Tačiau bet matematikos ir kompiuterių orientuotas vidurinės mokyklos mokymo programa būtų puikus pasirengimas MIS dur.


On-campus ASOCIACIJOS

Valdymo informacinės sistemos didžiųjų skatinami dalyvauti vietos skyriuose profesinių organizacijų veiklą. Verslo žinios taip pat gali būti stiprinamas dalyvavimu universiteto profesinių organizacijų, įskaitant UT asociacijos Kompiuterija mechanizmai (ACM) Studentų skyriuje. Be to, kai kurie studentai yra kviečiami prisijungti prie Alpha Jota MU, nacionalinį Informacija Systems Honor ir / arba beta Gamma Sigma, nacionalinį Verslo Honor AACSB akredituota mokyklas.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų University of Tampa - Sykes College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date