Oficialus aprašymas

Mokslo Bakalauro jūros mokslų-biologijos

Jūrų Mokslas Biologija laipsnis yra vienas iš skiriamųjų bruožų laipsnių Pasibaigus Tampa universiteto ir pagrindinį dvigubo dur biologijos katedros. Piešimas iš bendrųjų biologiniais principais ir labai konkrečiais jūrų klausimais, studijų kursas apima didelę kontakto su biologiniais, cheminiais ir fiziniais aspektais jūrų mokslo. Kursai yra orientuoti į patirtinį mokymąsi, su turtinga lab patirtimi, savaitgalio išvykas į atokiose vietovėse, pavyzdžiui, Florida Keys, ir net tarptautinių kelionių kursus.

Be to, beveik pusė iš biologijos fakulteto vykdo mokslinius tyrimus jūrų organizmų ar sistemų, suteikiant daug galimybių mokinių mokslinių tyrimų ir kitų realaus pasaulio patirtimi. Absolventai su šio laipsnio yra labai gerai pasirengę patekti į darbo rinką arba tęsti mokymo sistemas bet konkrečioje srityje jūrinio mokslo, nuo pagrindinio iki taikomi.

Kadangi tai yra vienas iš UT žymiausių laipsnių, daugybė įrenginių ir įrangos yra prieinama dėstytojų ir studentų už kursinį darbą, patirtinio mokymosi ir fakulteto vadovaujama tyrimus. Jūros mokslų srityje stotis turi tiek šlapias laboratoriją ir sausą laboratoriją, taip pat tiesioginę prieigą prie Tampa Bay. Kartu su baidarėmis, baidarės, ir kitos įrangos, keturi skirtingi varomi mokslinių tyrimų laivai yra stotyje, įskaitant 17 pėdų pakabinamu valties ant priekabos, du gražūs Grady White laivai (21 pėdų centrinė konsolė ir 27 pėdų su uždara lankas) ir BIOS, 44 pėdų, patogus, stabilus, SCUBA paruoštas tyrimų laivas.

Tai šiek tiek nurodyta studijų programa, be konkrečių studijų srityse, arba "koncentracija", iš kurių studentai pasirenka kursus. Tačiau studentai galės pasirinkti iš platų kursų baigia savo laipsnį arba pritaikyti ją prie konkrečių jų poreikių.

Mokslų bakalauras jūrų mokslo chemija laipsnis

Jūrų Mokslas Chemija laipsnis buvo lemiamas komponentas Biologijos katedros kelis dešimtmečius, o talentingas fakulteto Chemijos ir fizikos katedros pasiūlyti tvirtą pagrindą chemijos. Šis griežtas dukart pagrindinis sujungia geriausias iš šių dviejų programų, teikti daugybę galimybių jaunieji jūrų mokslininko ar oceanographer. Šis laipsnis atkreipia iš jūros klausimais ir konkrečių principų chemija suteikti absolventas labai nustatytą kursą tyrimą, kuris atvers duris į studijų programas ir užimtumo vyriausybės ir pramonės panašūs.

Studijų šioje programoje Kursas apima didelę poveikio cheminės ir fizinės savybės aspektų jūrų biologija. Biologija kursai orientuoti į patirtinį mokymąsi, su turtinga lab patirtimi, savaitgalio išvykas atokiose vietose, pavyzdžiui, Florida Keys, ir net tarptautinių kelionių kursus. Chemija laboratorijos teikia daug praktinės apie galimybes, taip pat. Be to, beveik pusė iš biologijos fakulteto vykdo mokslinius tyrimus jūrų organizmų ar sistemų, ir visi chemijos fakultetas yra aktyvūs mokslininkai, suteikiant studentams su daug galimybių mokinių mokslinių tyrimų ir kitų realaus pasaulio patirtimi.

Kadangi tai yra vienas iš UT žymiausių laipsnių, daugybė įrenginių ir įrangos yra prieinami dėstytojų ir studentų už kursinį darbą, patirtinio mokymosi ir fakulteto vadovaujama tyrimus. Jūros mokslų srityje stotis turi tiek šlapias laboratoriją ir sausą laboratoriją, tiesioginę prieigą prie Tampa Bay ir kanojos, baidarės, ir keturis skirtingus varomas mokslinių tyrimų laivai, įskaitant BIOS, 44 pėdų SCUBA paruoštas mokslinių tyrimų laivas. Chemijos ir fizikos katedra taip pat namų state-of-the-art įrangą savo laboratorijose ir įrenginius.

Tai šiek tiek nurodyta studijų programa, be konkrečių studijų srityse, arba "koncentracija", iš kurių studentai pasirenka kursus. Tačiau studentai galės pasirinkti iš platų kursų biologijos, jūrų mokslo ir chemija baigia savo laipsnį arba pritaikyti ją prie konkrečių jų poreikių.

Bakalauro Tarptautinės Priėmimo

Su studentai iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, studentus iš viso už pirmakursis arba perdavimo priėmimo pasaulyje. Įrodymas anglų kalbos nereikia. (Tai yra netaikomas tarptautiniams studentams iš Sandraugos Karibuose, Bermudų salos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Airija, Australija ir Naujoji Zelandija).

Studentai turėtų būti taikoma per UT internetinėje taikymo. Norint peržiūrėti studento prašymą, universitetas turi gauti taip:

 • Oficialius protokolus iš visų vidurinių mokyklų kursinių ir klasių išverstų anglų kalba ("pareigūnas" reiškia, kad jūs turite paprašyti savo mokyklą siųsti nuorašai tiesiai į UT priėmimo biure. Jei tai neįmanoma, kopijas, kurie buvo sertifikuoti savo mokykloje, nes "kopija tikra" originalų, kai jie yra nukopijuoti. Savo mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip "kopijos originalių").
 • Esė anglų kalba
 • Rekomendacija parašė patarėju, mokytoju ar mokyklos direktoriaus.

Pareiškėjai turi pateikti vieną iš šių veiksmų:

 • TOEFL: mažiausias priimtinas rezultatas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (interneto pagrindu) egzaminą.
 • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema - minimalus klasė 6,5.
 • EP: sertifikatas anglų kalbos mokėjimą - klasių "C" ar geriau
 • Pearsono bandymas anglų (PTE): mažiausias balas iš 58.
 • Sėkmingas anglų 112 sertifikatą siūlo ELS kalbų centrų lydi rekomendacinį laišką iš administratoriaus ir 500 žodžių anglų rašymo mėginyje.

Tarptautiniai studentai, kurie atitinka priėmimo reikalavimus, tačiau reikia papildomų anglų kalbos mokymą, prieš įvažiuojant kaip dieninių studijų studentas gali stoti į vieną iš kelių ESL programas.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo įrodyti turimų lėšų padengti savo pirmųjų metų studijų ir kiekvienais paskesniais metais. Išskirtinės naujos įvežamų studentai su puikiu akademinių pasiekimų gauna dalines stipendijas ($ 4,000- $ 7,000 per mokslo metus), kuri apima tik nedidelę dalį visų išlaidų. Studentai gali dirbti universiteto iki 20 valandų per savaitę.

Po priėmimo į universitetą ir patenkinamai užbaigus finansinę ataskaitą, I-20 forma bus išsiųsta pareiškėjams iš UT anketa priėmimo biure. Pareiškėjai privalo imtis I-20 formą, jų priėmimo raštu ir finansinės atskaitomybės kopiją į artimiausią JAV ambasadą ar konsulatą. Po interviu, ambasada ar konsulatas nuspręs, ar F-1 Studentų vizos gali būti išduotas. Norėdami įvesti į Jungtines Valstijas, studentai turi šia viza pase ir I-20 formą. Studentai negali patekti į šalį su turistine viza, su ketinimą studijuoti JAV

Į tarptautinių programų Tarnybos darbuotojai padeda studentams iš anksto atvykimo informavimo, orientavimo ir konsultavimo apie akademinių, socialinių, kultūrinių ir darbo teisės klausimais.

Vidutinė kaina už dieninių bakalauro studijų studentai už 2013-2014 mokslo metus (rudenį ir pavasarį).

 • Mokestis (12-18 kredito valandos per semestrą): $ 23,990
 • Privalomi Mokesčiai (privaloma): $ 1782
 • Kambarių ir valdybos (dvivietis kambarys, 15 kartus per savaitę): $ 9388
 • Iš viso: $ 35,160
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,160 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date