Bakalauro kibernetinio saugumo ir elgesio

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Kibernetinio saugumo bakalauras ir elgsena ne Vakarų Sidnėjaus universiteto suteikia jums unikalios informacinių technologijų, psichologijos ir kriminologijos studijų. Laipsnis yra pritaikyta karjeros pletote Cyber ​​saugos ir saugumo bei apima visą semestrą stažuotę. Šis kursas atitinka aštrėja būtinybė psichologinės teorijos ir mokslinių tyrimų taikymo suprasti kibernetinio saugumo klausimus įtraukti į sprendimų priėmimo, žmogaus klaidų, socialinės įtakos, organizacinių kultūrų ir pažeidžiamų gyventojų kontekste.

Kaip kibernetinių grėsmių tampa vis sudėtingesni ir kenkia visoje visų tipų organizacijos, kibernetinis saugumas tapo vienu iš tautos prioritetų. Mūsų studentai įgyja tvirtą pagrindą tradicinių kompiuterių ir tinklo saugumo koncepcijas ir įgūdžius.

Šis kursas atitinka aštrėja būtinybė psichologinės teorijos ir mokslinių tyrimų taikymo suprasti kibernetinio saugumo klausimus įtraukti į sprendimų priėmimo, žmogaus klaidų, socialinės įtakos, organizacinių kultūrų ir pažeidžiamų gyventojų kontekste. Kaip kibernetinių grėsmių tampa vis sudėtingesni ir kenkia visoje visų tipų organizacijos, kibernetinis saugumas tapo vienu iš tautos prioritetų. Studentai įgis tvirtą pagrindą tradicinių kompiuterių ir tinklo saugumo koncepcijas ir įgūdžius. Šis kursas veda prie karjeros galimybių absolventams diapazone. Pavyzdžiui, kibernetinis saugumas pareigūnas, duomenų saugumą, saugumo analitikas, rizikos Analytics kibernetinis policijos, kibernetinis žvalgybos, žvalgybos analitiką ir teroro-informatikos.

Priėmimas

  • Paraiškos iš Australijos ir Naujosios Zelandijos piliečiams ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC svetainėje informaciją. http://www.uac.edu.au/
  • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Vakarų Sidnėjaus universiteto per Tarptautinio biuro.
  • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau