Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Odeta BComm

"BComm" kas norite būti.

Tuo Odette, mes manome, kad verslo laipsnis yra tik tokia gera, kaip galimybių ji atveria jums pasiekti savo karjeros tikslų. Štai kodėl mūsų bakalauras prekybos (BComm) programa suteikia jums su integruotu įkūrimo visose verslo srityse ir kartu skatinant vystymąsi problemų sprendimo, kritinio mąstymo ir bendravimo įgūdžių.

Jūsų pirmuosius ir antruosius metus, mokymo programa suteikia jums platų įvadas į verslo ir intensyvaus mokymo komunikacijos ir grupės dinamiką. Jūsų trečiaisiais ir ketvirtaisiais metais suteiks jums lankstumo sutelkti dėmesį į savo konkrečiose srityse pirmenybė - įskaitant apskaitos, finansų, žmogiškųjų išteklių, vadybos mokslo, rinkodaros ir strategijos ir verslumas.

Be to, jei norite, galite išplėsti ir pagilinti savo išsilavinimą įtraukti specializuotą mokymą ekonomikos ar informacinių technologijų vykdant bendras programas su Ekonomikos ir informatikos katedrų. Arba galite pasirinkti kooperatyvas švietimo programa, kuri sujungia akademinių semestrus su darbo trukmės stažuotes.

Be to, yra struktūrizuotas ir mokinį, mūsų BComm Mokymo pabrėžia tarptautinį turinį ir individualaus, grupės, interaktyvus ir patirtinio mokymosi metodų įvairovė naudojimą. Jūs taip pat gaus naudos iš didelę paramos studentams per globojimo ir vienas ant vieno konsultuoja.

Koncentracijos Verslas

Tinkamos verslo studentai gali pasirinkti sutelkti į vieną iš šešių verslo srityse. Turi būti priimta į koncentracijos, studentas turi pasiekti tam tikrą klasę, kad koncentracija, vartai-in laukas (-ai). Norint sėkmingai gauti koncentraciją, studentas turi sėkmingai užbaigti visas Prekybos bakalauro laipsnį reikalavimus ir turi pasiekti tam tikrą vidutinį balą už kursus ir koncentracijas tam tikro laipsnio koncentracijoje anketa dangtelis akmens žinoma. Nors koncentracijos nebus oficialiai pripažįstamos nuorašai ar diplomams, Odeta School of Business bus suteikti studentams su dokumentais, rodančių, kad jie sėkmingai gauti savo tikrą koncentraciją. Studentai, kurie atrinkti koncentracija paprastai bus suteikta kursų registracijos pirmenybę savo srityje.

Pastaba: Studentai, registruoti Komercijos bakalauras už universitetų absolventų programa galės užbaigti koncentraciją tik imantis papildomų kursų negu tas, reikalingas jų laipsnį. Priklausomai nuo koncentracijos, studentai registruotos Garbės verslo administravimo ir kompiuterių mokslo (Co-op ir ne Co-op), arba su pagyrimu verslo administravimo ir ekonomikos programų gali nepavykti užbaigti koncentraciją, neatsižvelgiant papildomus kursus už tuos, kurių reikalaujama už jų laipsnis.

Strategijos srityje fakultetas

Strategija ir verslumo mokslininkai nagrinėja visos organizacijos ir jos veiklos valdymą, ypatingą dėmesį skirti remti vertės kūrimą ir išsaugojimą kiekvieną vystymusi etape iš paleidimo iki išpirkimo ir apyvartumo. Atsižvelgiant į plačią taikymo sritį darbo, daug skirtingų akcentų yra paprastai susijusios su strategijos ir verslumas mokslininkai. Pavyzdžiui, tuo Odette School of Business, aktyvios interesai apima pelno ir ne pelno organizacijos, Corporate- ir verslo lygio strategijas, vidaus ir tarptautinės verslo ir įmonių socialinė atsakomybė. Mes taip pat ištirti ryšį tarp mūsų mokslinių tyrimų ir efektyvaus dėstymo santykius.

Mūsų fakulteto nariai paskelbė savo mokslinius tyrimus pirmaujančių strategijos ir verslumo leidiniuose. Tai apima Verslo Horizons, verslo ir visuomenės atsiliepimą, žurnalo organizavimo studijų, žurnalo Verslo etikos, Journal of Management tyrimo, žurnalo verslumo, Nepelno ir savanoriškos veiklos srityje Ketvirčio, ​​Personalo Psichologija, ir strateginis valdymas leidinys, tarp daugelio kitų.

Pagrindinės temos mūsų tyrimų yra būdas, kuriuo inovacijos ir atsparumas yra palaikoma organizacijų pajėgumus ir kasdienybe, veiksmingą valdymą mažos įmonės, Kategorijos verslininkų (įskaitant etninių / imigrantų verslininkų ir vyresnio amžiaus verslininkas), įmonių socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės , įmonių reputacija, iš derybų ir išteklių pranašumą vaidmuo CEO kompensacijos formavimo, inovacijų rizika, su kuria susiduria verslininkai, sėkmingą mokymą bendrojo valdymo ir įmonių socialinės atsakomybės, ir tyrimų, susijusių su tarptautinio verslo plotis.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 26 daugiau kursų University of Windsor, Undergraduate »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date