Read the Official Description

Kurso tikslas yra parengti profesionalus su specializuotomis kompetencijas kompiuterių srityje, taip pat pagrindinių žinių apie inžinerinių įgūdžių.

Absolventai galės išspręsti sudėtingas problemas su kompiuteriu ar problemas, susijusias su daugiau nei vieną lauką. Jie bus tokioje padėtyje, planuoti, parengti projektus ir valdyti kompiuterines sistemas, kitus Informacinių technologijų paslaugų ir sudėtingus pramonės automatizuotas sistemas.

KARJEROS GALIMYBĖS

Kompiuterių sistemų specialistų, ekspertų projektuojant sistemas, paremtas naujomis technologijomis ir dėl planavimo ir veikia sudėtingų kompiuterinių sistemų verslo aplinkoje specialistų pramonės kompiuterinių sistemų, ekspertas planuojant ir įgyvendinant gamyklos gamybos kontrolės sistemos ir pramonės ir elektroninės automatizavimas.

APLANKYTI BANDYMAI

Nėra pasirinkimo testas įtraukimo į kurso, tačiau yra bandymas išsiaiškinti mokinio pradinio lygio kompetencijų.

Studentai, dalyvaujantys pirmaisiais savo kurso privalo turėti pasiekė profesionalumo lygį matematikos, fizikos ir chemijos.

Kiekvienais metais, įėjimo testai vyksta rugsėjo mėnesį.

Teikiamos paslaugos UŽ laipsnio kursas

atotrūkio kursai

Kiekvienais metais prieš pamokas pradėti intensyvūs parengiamieji kursai organizuojami šių dalykų tiems studentams, kurie nėra iki standarto:

  • matematika
  • Pagrindiniai darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Fizika
  • chemija

On-line kursai

Įvairių kursų medžiaga yra rasti universiteto tinklalapyje. Tai gali būti naudojamas kaip dalis tinklo mokymo ir bendradarbiavimo galimybes ir yra atsarginė tiems studentams, kurie negali lankyti pamokas reguliariai.

Apmokymai

Konsultacinėje paslauga prieinama siekiama patarti ir padėti studentams per savo kurso studijų ir sprendžiant sunkumus, kad juos gauti maksimalius rezultatus lankyti kursus. Ši paslauga teikiama kuratorių, kurių užduotis yra patarti ir padėti studentams iš kiekvieno kurso metais, bendradarbiaujant su mokymo personalo.

Užsienio kalbos testai

Lygis reikalauja inžinerijos mokyklos yra ribinis lygis nustatytas Europos Tarybos, kuri atitinka lygio B1 atskaitos sistemos. Kalbiniai įgūdžiai yra išbandyti, kad patikrintų mokinių lygį įrašą. Anglų, studentai išbandė per Universiteto; Daugiau informacijos apie Certificazioni riconosciute prieinama Italijos.

Self-testai

Studentai taip pat gali imtis atitinkamą on-line savikontrolės testą.

Program taught in:
Italų

See 12 more programs offered by University Of Bergamo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date