Bakalauro kompiuterių inžinerijos

Bilkent University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro kompiuterių inžinerijos

Bilkent University

Kompiuterių inžinerijos katedra turi mokymo programą, kuri gamina mokslinius tyrimus orientuotą ir kūrybinės inžinierių. Tarptautinis fakultetas moko pagrindines ir pažangias teorines principus matematikos ir kompiuterių mokslo Greta techninės ir programinės įrangos technologijų pagrindai. Orientuota į baigusių inžinierių, kurie bus žaisti pagrindinį vaidmenį pasaulinėje informacinėje visuomenėje, departamentas skatina mokinius stebėti naujoves ir pokyčius savo srityje ir moko juos taikyti mokslinių problemų sprendimo metodus savo darbe. Pasirinkę kursus iš daugelio pasirenkant siūlomų studentai gali specializuotis įvairiose svarbiose srityse. Mokslo programos bakalauras turi akreditavimo valdybą inžinerijos ir technologijos (ABET) esminis eksterno akreditacija.

Kodėl reiktų studijuoti ne Bilkent University


Bilkento universitetas buvo įkurta siekiant teikti aplinką mokymuisi ir intelektinio augimo, apimančio mokslai, technologijos, humanitarinių ir menų.


Bilkento siūlo stimuliuojančią mokymosi aplinką ir spalvinga socialinę atmosferą. Jo platus Campus suteikia patogų pagrindą studijų ir užklasinė dalyvavimo, o turinčio yra artimas klestinčią metropolis privalumų. Studentai gali važinėti į kampusie per nemokamomis pervežimo sistemą.


Bilkento universitetas užima 32. steigiamajame Times Higher Education 100 pagal 50 sąrašą geriausių pasaulio jaunų universitetų. Pasak ISI citavimo indeksai, Bilkento toliau pirmauja Turkija skaičius paskelbtus dokumentus per fakulteto narys ir užima aukštą tarptautiniu mastu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla