Okan universiteto, Vienas iš labiausiai žinomų ir garsių pamatų universitetų Turkijoje, yra namo įvairialypėje pirmosios ir antrosios pakopos studentų kūno 14.000. Šiuo metu Okan University yra studentų iš 43 skirtingų šalių. Ji siūlo daugiau nei 138 bakalauro ir magistro programas. Universitetas sudaro šeši fakultetai, du Taikomieji mokslai mokyklas ir tris Aukštųjų mokyklų. Universitetas taip pat siūlo dvejų metų asocijuotos laipsnio programas, kurios atitinka į pareikalavimą profesinio galimybių įvairovė.

Okan universiteto yra Stambule, vienintelis miestas, kuri apima du žemynus, Europoje ir Azijoje. Be pagrindinės miestelio dėl Azijos dalis Stambule, su savo modernių fakulteto pastatų, gyvenamųjų korpusų ir socialinių objektų, Okan universiteto turi dar tris miesteliai centrinių vietose tiek Europos, tiek Azijos pusių miestą.

Naujas pasaulio verslo era rėmelių verslo santykius reikalauja naują rinkinį inžinerijos kompetencijas. Okan universiteto Kompiuterių inžinerijos bakalauro programąAtsižvelgęs į peržiūrėjo savo programas atitinkamai, siūlo turtingą pasirinkimą koncentracijos srityse, siekiant patenkinti unikalius karjeros poreikius mūsų studentams. Mūsų pasaulinės klasės fakulteto nariai iš įvairių sluoksnių pateikti teorijos ir praktikos pusiausvyrą mokymo programos vykdymą.

Mes daug dėmesio kurti "mokymasis mokytis" įgūdžiai mūsų studentai aprūpinti juos su gebėjimu išlikti konkurencinga savo karjerą. Strateginiai, novatorišką, sistemos ir kritinio mąstymo schemos yra esminiai mūsų mokymo programos, teikiančios plataus vadybinius gebėjimus, taip pat būtinus įrankius, metodus ir išteklius mūsų studentai sėkmingai globalioje pasaulio inžinerijos ir su juo susijusio verslo. Kompiuterinė inžinerija yra tyrimas, dizainas, ir analizė kompiuterines sistemas. Disciplina apima bendruosius sąvokas ir programinės įrangos. Pagrindiniai studijų srityse apima programinės įrangos inžinerijos, kompiuterių tinklus, platinami ir lygiagrečiai Kompiuterija, kompiuterinės grafikos, multimedijos sistemos, įterptųjų sistemų, kriptografija, saugumo, privatumo, duomenų bazių valdymo ir informacijos paieška, dirbtinio intelekto ir žinių pagrįstas sistemas ir bioinformatikos. Programos absolventai bus aprūpinta gilinti supratimą apie kompiuterines sistemas, kaip inžinerijos sistemos, kaip visumos. Šie absolventai, išgyveno papildomą ir orientuota mokymo, gali užimti pagrindines pozicijas pramonėje ilgą laiką.

Norėtume, kad mūsų studentai mano, Okan universiteto Kompiuterių inžinerijos bakalauro programą kaip investicija įgyti konkurencinį pranašumą profesionalų ir mėgautis sėkmingą karjerą gyvenimą. Mūsų vakare ir savaitgaliais klasės yra skirtos palengvinti laiko valdymą profesinį gyvenimą kartu su pakopos išsilavinimą.

Prašome įrašyti paraiškos sąlygas ir susisiekti su mūsų tarptautinių tarnybai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Okan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date