Read the Official Description

Kompiuteriai valdžią mūsų pasaulyje.

Iš kiekvieno verslo aspektą kasdieniame gyvenime, kompiuteriai yra naudojami daugiau ir daugiau kiekvieną dieną. Su kompiuterių augimo, darbo rinka programinės įrangos inžinierių, tinklo dizaineriai, saugumo ekspertų ir "Big duomenys" analitikų pakilo iki visų laikų rekordą.

Per 1960-ųjų pabaigoje, Šv Petro universitetas buvo iš informatikos mokslo pradininkas ir šiandien tęsia pažangiausius šios dinamiškos ir didelio potencialo srityje.

Mūsų ekspertų fakultetas ir state-of-the-art kompiuterių laboratorijose suteiks jums praktinės mokymosi kompiuterines kalbas, duomenų bazių ir taikomųjų programų, interneto svetainių kūrimas, tinklų statyba, kibernetinio saugumo ir "didelių duomenų". Iš Kompiuterija ir informatika departamentas siūlo tris programos (informacinių sistemų, kibernetinio saugumo ir kompiuterių mokslas), vedančio link mokslo laipsnį informatikos mokslų bakalauro, taip pat nedidelių programų valdymo informacinių sistemų ir kompiuterių mokslo. Studentai kryptys baudžiamojo teisingumo taip pat gali siekti koncentraciją kompiuterių mokslo ir nusikaltimų ekspertizės.

Mokymosi tikslai

1 tikslas

Norėdami pateikti mokymo studentams, studijuojantiems informatikos kursus, kaip pagrindinė arba nepilnamečio studijų kursą. Siekiant užtikrinti plėtrą: pagrindinių sąvokų ir principų šios disciplinos, paklausios darbo įgūdžius kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų bei šios technologijos vaidmenį organizacijų ir visuomenės supratimo srityse.

Tikslai

1.1 Mokiniai išmoks kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų taikymą kritiškai, inovacijų ir etiško sprendimo priėmimo gauta iš kompiuterių mokslo sąvokas, principus ir teoriją į kompiuterio informacijos apdorojimo poreikius rezoliucijos. Kursai, kad būtų pasiektas šis tikslas, yra pagrindinė kurso reikalavimai kiekvieno iš kompiuterių mokslo programų ir pasirinktų pasirenkamųjų kompiuterių mokslo ir informacijos mokslų kursus papildo, nurodyta bakalauro biuletenyje.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, užduotys, Klasė dalyvavimas
Netiesioginis matavimas: Studentų Kurso vertinimo 1.2 studentai bus nustatyti ir įrodyti pagrindines žinias ir supratimą apie moderniausias kompiuterių mokslo priemonių ir metodų taikymo patenkinti asmeninius ir organizacinius poreikius per individualaus ir bendradarbiavimo grupės tirti ir tyrimo. Kursai, kad būtų pasiektas šis tikslas, yra pagrindinė kurso reikalavimai dėl informacinių sistemų / kompiuterių mokslo ir pasirinktų planinė informacija mokslo ir kompiuterių mokslo kursus papildo kaip nurodyta bakalauro biuletenyje.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, grupių projektai, užduotys, Klasė dalyvavimas
Netiesioginis matavimas: Studentų kursai vertinimai 1.3 Išmokyti informatikos ir informacijos mokslų pasirenkant studentams ne kryptys kompiuterių mokslo. Kursai, kad būtų pasiektas šis tikslas taip pat yra kompiuterių mokslo ir informacijos mokslų nedidelių programų ir pažymėjo, bakalauro biuletenyje.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, užduotys, Klasė dalyvavimas
Netiesioginis matavimas: Student Kurso vertinimai

2 tikslas

Parengti studentus aukštosios mokyklos informatikos, informacinių sistemų, duomenų mokslo ir MBA programų ir / arba parengti studentus profesinės kompiuteris pramonės sertifikavimo programas.

Tikslai

2.1 Studentai bus įrengta bendrojo ir specialiųjų žinių apie kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų rengiantis absolventas lygio informatikos studijų. Kursai, kad būtų pasiektas šis tikslas, yra pagrindinė kurso reikalavimai kiekvienos iš trijų Informacijos ir kompiuterių mokslo departamento pagrindines programas ir pasirinkto planinės informacijos mokslų ir informatikos 300 ir 400 lygio kursų didžiųjų, kaip nurodyta bakalauro biuletenyje papildo.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, užduotys, Klasė dalyvavimas, studentų skaičius įvedimas Graduate School
Netiesioginis matavimas: Studentų kursai vertinimai 2.2 Siekiant pasiūlyti kursus kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų didžiųjų ir nepilnamečių paruošti juos kompiuterinėmis pramonės sertifikavimo specializaciją. Kursai, kad būtų pasiektas šis tikslas yra nurodyti dabartinę bakalauro biuletenyje.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, užduotys, Klasė dalyvavimas, Kompiuterių kvalifikacinis egzaminas rezultatai
Netiesioginis matavimas: Student Kurso vertinimai

3 tikslas

Suteikti studentams, kurie nėra kryptys Computer Science su pagrindinėmis kompiuterinių sąvokų ir žinių įrangos, programinės įrangos, tinklų ir saugumo.

Tikslai

3.1 Teikti ne kompiuterių mokslo didžiųjų su kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų pasirenkant atrankos juos supažindinti su teorija, sąvokos, metodai ir taikymas kompiuterinių priemonių jų didžiųjų ir ateities karjerą. Kursai, kad būtų pasiektas šis tikslas pradžią su CS-150 ir HP-140 ir papildomai į kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų pasirenkant atrankos kaip nurodyta dabartinėje biuletenyje.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, pagrįsta didelės, Užduotys, Klasė dalyvavimas
Netiesioginis matavimas: Student Kurso vertinimai

4 tikslas

Teikti paramos struktūrą klasėje patirtį, kalbant apie klubus, profesinių organizacijų, bendradarbiavimo programas, nepriklausomą tyrimą, pagerbiant mokslinių darbų, akademinių eksponatų, konkursai ir seminaruose.

Tikslai

4.1 Organizuoti on-campus informatikos klubą. Klubas galėtų priimti apsilankymą verslo ir valdžios garsiakalbius, aplankyti didelių organizacijų naudoja kompiuterines sistemas, remti jų verslą, dalyvauti kompiuterių Parodos, konferencijos, kurti taikomąsias programas projektų pagrindu per klubo struktūrą, Taryba ir patarti studentams, siekiantiems gauti narystę kompiuterio profesinės asociacijos.
Tiesioginis matavimas: Viso klubo nariams, viso Kompiuterių Rodo Lankė, studentų skaičius prisijungti profesinės asociacijos
Netiesioginis matavimas: klubo nariu vertinimas administruoja metų pabaigoje 4,2 darbo kartu su Šv.Petro kooperatinės švietimo programos, siekiant padėti studentams įgyti darbo vietų kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų akademinio kredito. Kursai, kurios tiesiogiai remti šį tikslą yra AP-295 ir IS-295.
Tiesioginis matavimas: bendras studentų skaičius, siūlomų ir priimti stažuotes Akademinės kredito, Akademinis atliktą darbą, stažuotės atliktą darbą
Netiesioginis matavimas: Studentų vertinimas pabaigus stažuotės, darbdavys vertinimas Užbaigtas pabaigoje stažuotės 4.3 Išdėstyti nepriklausomą tyrimą kursai sutelkti dėmesį į besivystančių mokinių informatikos / informacinių sistemų įgūdžius individualiai. Kursai, kurios tiesiogiai remti šį tikslą yra AP: 205, 295, 490 ir IS: 205, 295, 490.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, užduotys, kokybė diskusija su profesoriumi
Netiesioginis matavimas: Student Kurso vertinimai

5 tikslas

Norėdami prižiūrėti ir patarti mokiniams kursų pasirinkimą, siekiant patenkinti Kompiuterija ir informatika žinybines reikalavimus ir stebėti mokinių pažangą siekiant departamento ir atskirų mokinių tikslus ir uždavinius.

Tikslai

5,1 priskyrimas Kompiuterija ir informatika fakulteto studentams pasiekti efektyviausią patiekalų pasirinkimą.
Tiesioginis matavimas: Metinė Kompiuterių mokslų fakulteto ir kurso apžvalga skiriamas visų kompiuterių mokslo Specialybių
Netiesioginis matavimas: Studentų kursai vertinimai 5.2 Studentai gaus nuolatinį vertinimą per pastabose peržiūrą užduotis ir egzaminus.
Tiesioginis matavimas Bandymo Natos, projektai, užduotys, Klasė dalyvavimas
Netiesioginis matavimas: Student Kurso vertinimai

Program taught in:
Anglų

See 5 more programs offered by Saint Peter’s University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration