Bakalauro kompiuterių mokslo ir technologijų

Hunan University of Science and Technology

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro kompiuterių mokslo ir technologijų

Hunan University of Science and Technology

Kaip puikus universiteto bakalauro išsilavinimą, universitetas laikosi prie reformos principo auginti režimą gerinant mokinių kompetenciją, didinti finansinę įvestį mokymo, siekiant patenkinti visuomenės poreikius ir gerinti jos valdymą įvairiose srityse, kaip antai disciplinų , kursai ir praktinio mokymo. Su ilgalaikio vystymosi tikslo, universitetas atlieka keletą programų talentų rengimo ir mokymo naujovių serija taip, kad būtų patenkinti visuomenės poreikius, pavyzdžiui, "Mokymo savaitės" tema, kuria siekiama sukurti harmoningą universiteto kultūrą "tarnauja studentus ir gerbti mokytojus".

Pastaraisiais metais studentai universitete įgijo nuostabius pasiekimus įvairiuose nacionaliniuose konkursuose, pavyzdžiui, Vokietijos "Red Dot" apdovanojimą, Kinijos jaunimo technologijų konkursas, "Iššūkis taurės" technologinės konkursas, Matematinio modeliavimo konkurse ir elektroninių konkursas dizainas. Dalyvaudami tokius konkursus, iš studentų, tokių kaip Huang Jiahou, Yin Peimeng, Liucheng daug buvo ne tik apdovanoti įvairiais prizais, o taip pat apklausiamas valstybės vadovais. Be to, universitetas buvo auginami daug puikių studentų, kurie buvo žinomas visoje šalyje, pavyzdžiui, kaip He Ping - "saulėgrąžų Girl", taip pat "Nacionalinės modelio universiteto studentams 2011", ir Wu liqiang ir Li Jin - "Meilė Mesendžeris.

Kontrolinis sąrašas paraiškos dokumentų (Nuskaityti egzemplioriai)

 • Galioja paso kopija (standartinė forma)
 • Fizinis patikrinimas forma (standartinė forma) (Prašome atsispausdinti jį ir nuneškite jį į ligoninę baigti visus elementus egzaminą, gauti jį pasirašo gydytojas ir antspaudu ligoninę, tada nuskaityti į universitetą. Atminkite, kad visas originalias medicinos ataskaitas ir formą ir jį, kai ateina į Kiniją. )
 • Diplomas aukščiausią švietimo (sertifikuotomis anglų vertimas)
 • Oficialus stenograma (sertifikuotomis anglų vertimas)
 • Ne nusikalstama veikla sertifikatas (Prašome kreiptis į vietos policijos biuro oficialaus sertifikato.)
 • Paraiškos forma (standartinė forma)
 • Paraiškos forma stipendiją (standartinė forma)
 • Keturi Skaitmeniniai foto (dydis: 2 colių; formalus)

Kiti dokumentai reikalingi studijuojant

 • Du rekomendacinius laiškus iš profesoriaus ar docento (už magistrantas)
 • Tyrimai pasiūlymas ne mažiau kaip 400 žodžių (apie magistrantas)
 • HSK 4 pažymėjimas (laipsnį studijų)

Užsieniečiai kurie turėtų imtis fizinės egzaminą, prieš išvykstant į nacionalinių ar regioninių viešųjų ligoninę ir gauti ataskaitą visų išvardytų formos su gydytoju parašu ir antspaudu ligoninę daiktais. Jei tikrinimas atliekamas privačioje ligoninėje arba klinikoje, ataskaitoje turėtų būti patvirtintas notaro notaro. Pateikta forma turėtų būti originalas su egzaminuojamasis ir remiančių Dokumentacijos nuotrauka, pavyzdžiui, laboratorinių ataskaitų lapų, rentgeno filmų ir reikalingų bandymų ataskaitas.

Kokybės priežiūros administracija, inspekcijos ir karantino bus du kartus patikrinti pateiktą formą ir pridėti dokumentacijas jiems atvykus ir nuspręsti, ar tai priimtina ar jie turėtų imtis papildomų arba kitą fizinę apžiūrą. Jei papildomas patikrinimas ar pakartotinai patikrinti reikalaujama, kad studentas turėtų laikytis reikalavimą ir sumokėti už jų pačių. Dvigubas patikrinimas mokestis yra RMB 160.00 juanių, kuris turėtų būti taikoma patys studentai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Kinijos
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Changsha, Hunan
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Changsha, Hunan
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla