Bakalauro kompiuterių mokslo

Southeastern Oklahoma State University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro kompiuterių mokslo

Southeastern Oklahoma State University

Kompiuterių Mokslas programa chemijos, kompiuteris, fiziniai mokslai departamento siekiama parengti savo didžiųjų gauti žinių ir įgūdžių sėkmingai technologijų darbo vietoje 21-ojo amžiaus. CS programa siekia sukurti problemų sprendimo įgūdžius, suteikti tvirtą suvokti etiško elgesio ir profesinės etikos principais, ir skatinti ryžtą vykdyti visą gyvenimą trunkančio mokymosi teorijos ir taikomųjų kompiuterių.

Tikslai

  • Absolventai turėtų taikyti savo informatikos žinias ir įgūdžius kurti problemų sprendimus keliu pramonės, vyriausybės ar mokslo ir turėti sėkmingą ilgaamžių, IT Technologijos, remiantis karjerą.
  • Absolventai turės reikiamų techninių žinių ir išsilavinimo siekti profesinio tobulėjimo sėkmingai ar studijų programa sėkmingai
  • Absolventai turėtų aktyviai siekti mokymosi visą gyvenimą
  • Absolventai yra žinoti savo etinių pareigų, profesionalūs

Mokymosi rezultatų / Tikslai

  1. Gebėjimas taikyti žinias kompiuterinės įrangos ir atitinkamų matematikos disciplinos 2. Gebėjimas analizuoti problemą, ir nustatyti bei apibrėžti skaičiavimo reikalavimus atitinkančios jo tirpalu 3 d. Gebėjimas projektuoti, įgyvendinti ir įvertinti kompiuterizuotą sistemą, procesą, komponentas arba programos susitikti norimus poreikius 4. Profesinės, etinės, teisinės, saugumo ir socialinių klausimų ir atsakomybę 5 supratimas. A poreikį ir gebėjimą įsitraukti į nuolatinio profesinio tobulinimosi 6 pripažinimas. Gebėjimas naudoti dabartinius metodus, įgūdžius ir priemones, būtinas skaičiavimo praktika 7. Gebėjimas taikyti matematinius pagrindus algoritminė principus, ir kompiuterių mokslo teorijos modeliavimo ir dizaino kompiuterinių sistemų taip, kad parodytų supratimo apie kompromisus, dalyvaujančių dizaino pasirinkimų.
  2. Gebėjimas taikyti projektavimo ir plėtros principus į programinės įrangos sistemų skirtingo sudėtingumo statybos.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Oklahoma City, Oklahoma
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Oklahoma City, Oklahoma
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla