Oficialus aprašymas

Ši studijų programa siekiama suteikti įgūdžių komunikacijos ir informacijos technologijos, ypatingą dėmesį skiriant naujų technologijų. Šis laipsnis atitinka studentus darbo vietų viešojo administravimo, žiniasklaidos ir kultūros susijusių įmonių, taip pat įmonių ar korporacijų, kurie reikalauja techninių žinių ir priežiūros ir valdymo per bendravimo ar vartotojų orientuotas aplinkoje.

KARJEROS GALIMYBĖS

Pagrindinio mokymo sukasi aplink metodų ir būdų ryšio įvairių nustatymų: IT, žiniasklaidos, meno, antropologija, sociologija, kalbotyra, istorija, geografija, ekonomika ir teisė. Įgysite kalbinę ir kultūrinę kompetenciją, susijusią su italų kalba ir bent dviejų užsienio kalbų (viena iš jų turi būti Europos kalba).

Atsižvelgiant į jūsų trečiąjį metų studijų kursą Jums bus tikimasi, dalyvaus seminaruose, stažuotes ne nacionalinių ar tarptautinių institucijų ir tu gali praleisti studijų laikotarpius užsienyje.

Per trejus metus, galite pasirinkti įsigyti įgūdžius masinės komunikacijos ir verslo komunikacijos srityse.

Jei siekiama įgyti įgūdžių masinės komunikacijos, įgysite žinių apie kultūros bei meno dirbinių iš istorinių, teorinių ir metodologinių požiūrių. Jūs tapsite susipažinę su tokiais produktais, kaip konkrečių teisinių ir socialinių-kultūrinių scenarijus. Galite gauti darbo institucijose ir viešąsias arba privačias bendroves, kurios veikia užsienyje ir spręsti visų pirma su projektavimo ir meninio, kultūrinio ar žiniasklaidos produkcijos, galbūt susijusių su reklamos įgyvendinimą. Jei nuspręsite įsigyti įgūdžius verslo komunikacijos srityje jums sutelkti dėmesį į komunikacijos perdirbimo, IT ir ryšių technologijų verslo pasaulyje. Jūs taip pat susipažinti su Italijos firmų setup ir įvairių jų kultūros modelių, taip pat jų socialiniams bei teisinių dinamika (taip pat tiems, Kinijos arba arabų šalyse). Galite gauti darbo korporacijoms, įmonių ar ne pelno organizacijų, kurios veikia užsienyje, ir reikalauja vidinių ar išorinių bendravimo įgūdžių.

PASLAUGOS UŽ laipsnio kursas

Priėmimas

Priėmimas į Italijos universitetuose yra įmanoma tik jei studentas turi diploma di Maturita ( "A" lygis / aukštoji mokykla sertifikatas), įgytą po 5 metų aukšto mokykloje. Studentai, dalyvaujantys pirmaisiais savo kurso reikalaujama pasiekė rašytinės ir sakytinės kalbos mokėjimą pasirinktoje užsienio kalbų lygį, kuris prilygsta Europos Tarybos bendroji Europos pagrindų A2 lygiu, kad būtų galima pasiekti bendrą kompetenciją abi kalbos.

Įėjimo testai

Įrašas testas vyks įvertinti mokinių lygį kiekvienai kalbai (italų ir anglų kalbomis).

On-line SAVITIKRA

Ant universiteto interneto svetainėje "on-line užsienio kalbos testai yra prieinami (prancūzų, anglų, ispanų, rusų ir vokiečių) ir perdavimas ženklas patvirtina, kad studentai turi kalbinių įgūdžių, reikalingų laikytis siūlomų Užsienio kalbų fakulteto ir pamokas literatūra.

atotrūkio kursai

Studentai, kurie nėra iki standarto reikalaujamą viena iš kalbų, pasirinktas kaip pagrindinio dalyko privalo lankyti santykinį intensyviai parengiamuosius kursus, kurie vyks nuo rugsėjo iki spalio mėn. Studentai, kurie nėra iki standartas tiek pasirinktų kalbų turės tęsti savo žinias naudojant siūlomomis universiteto Kalbų centro mokymosi priemones.

Apmokymai

Fakultetas siūlo Tutoring paslaugos, siekiant padėti naujai dalyvaujantiems studentams, patarti ir konsultuoti juos į savo mokymosi veiklą ir padėti jiems spręsti savo studijų plano.

Sertifikatų pripažinimas

Sertifikatai, patvirtinantys, kad kompetencijos užsienio kalba gautos per paskutinius penkerius saulės metų yra pripažinta. Tai galioja Prancūzijos (DELF, DALF), anglų (PET, Trejybės, FCE, CAE), rusų (tbu, TRK), ispanų (dele) ir vokiečių (ZD, ZDIB, ZMF). Liudijimas, patvirtinantis darbo kompiuteriu įgūdžiai (ECDL- Europos kompiuterio vartotojo pažymėjimo) taip pat pripažįstamas.

Programa mokoma:
Italų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų University Of Bergamo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date