Bakalauro kulinarijos menų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro kulinarinio meno vadybos

The IFT anketa BA Kulinarijos menas programa yra nauja programa, skirta šiuolaikinės svetingumo specialistas galvoje. Pirmasis kohortos studentų prisijungė prie 4 metų kursas 2011 rugsėjo baigs 2015.

Nesvarbu, ar jie ketina tęsti karjerą kaip kulinarijos virėjas; iš namų vadovo priekio arba iš visų pusių kulinarijos specialistas, 4 metų kursas remiasi plataus patirtinio bazės įrodyta dėstytojų ir kvalifikuotų amatininkų technikai. Su pasauline patirtimi svyruoja nuo 3,4 ir 5 žvaigždučių viešbučio "Michelin" restoranų renginyje ir kaip, IFT remiasi šioje didžiulėje žinių pristatyti gerai suapvalinti plataus masto pagrindą, iš kurių studentai gali klestėti.

Turint tai omenyje, IFT taip pat skatina ryšius ir nuolat stato tiltai su pramone pastangas teikti labai reikalingą specialistai turi galimybių praktikuoti savo amato kai kurie iš geriausių įmonių visame pasaulyje - ir iš tiesų daug IFT absolventai yra iš tikrųjų daro tik tai.

Galiausiai platus siekiančių kulinarinio meno įgūdžius nustatyti mokoma šios programos savaime būtų mažai naudoti neatlikus išsamaus nemokamas mokymo paketą, įgyvendinusios šių Essentials kalbomis; kulinarijos žodyno, finansinio planavimo, vadybos teoriją kulinarijos kultūrą; tendencijas gastronomijos, žmogaus ištekliai ir organizacinė elgsena, taip pat tokie dalykai kaip aplinkosaugos aspektus bei tvarumo problemas; teisės aktų, rinkodara ir verslumo.

Šiuo atžvilgiu IFT savo 4 metus kulinarijos menas laipsnis kursas yra skirtas suteikti studentams su neprilygstamą up-to-data įgūdžių rinkinį, kuris žymi IFT taip, kaip švietimo kompetencijos švyturys tiek Bendrijoje, tiek visos Azijos regione ir už jo ribų.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2014

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Institute for Tourism Studies (IFT), established in 1995, is a public institution of higher education that falls under the governance of the Secretary for Social Affairs and Culture of the Macao Speci ... Skaityti daugiau

Institute for Tourism Studies (IFT), established in 1995, is a public institution of higher education that falls under the governance of the Secretary for Social Affairs and Culture of the Macao Special Administrative Region Government, People’s Republic of China. Skaityti mažiau