Bakalauro kultūros ir meno, žaidimo dizainas

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro kultūros ir meno, žaidimo dizainas

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK

60524_gamedesign-bstudiescom.jpg

Žaidimo dizainas Laipsnis absolventai bus įsisavinti žaidimo gamybą akcentuojant planavimo ir besivystančių žaidimų ir įgyti aiškų supratimą apie žaidimų pramonės. Laipsnis suteikia kompetenciją vykdant mokslinių tyrimų ir plėtros užduotis tapti konkrečiais sričių žaidimo dizainas ir kitose srityse, kurios naudoja 3D modeliavimas ir animacija, pavyzdžiui, reklamos ir TV kūrinių gamybai ekspertas. Pagrindinės studijos apima meno ir projektavimo įgūdžius, projektavimo metodus ir profesionalius įrankius. Švietimo centrai aplink 3D modeliavimas, Concept Art, scenarijų rašymo ir žaidimo mechanika. Įvairūs Game Design koncepcijos bus ištirta seminaruose, todėl projektuoti orientuotos daugiasrites projektus bendradarbiaujant su įvairiomis organizacijomis. Šia programa siekiama suteikti kompetenciją pasaulio žaidimo dizaino verslumo su praktinės patirties ir holistinio požiūrio į vizualinių žaidimų dizaino koncepcijas. Studijos Game Design galimybę studentams iš skirtingų kultūrų sukurti tarptautinę karjerą.

STUDIJŲ TURINYS

Savo žinias, kaip žaidimo dizaineris augs ir studijų turinys laikytis tam tikrų temų. 1 metai jums tapti susipažinę su žaidimo dizainas, įrankiai ir programinės įrangos, taip pat projektinį darbą principus. Antrus metus jums kurti ir įsisavinti žaidimo dizainą, žaidimo dizainas mokslinių tyrimų ir vizualizacijos įgūdžius įgūdžius. 3. metais jūs internalizuoti žinias žaidimo dizainas ir supratimo žaidimas verslo ir plėtros praktiką. Ir paskutinis 4. metais jums sukurti asmeninį konkurencingumą per nepriklausomus plėtros projektus. "Meduusa" žaidimų dizaino platforma Mes siūlome įkvepiančių galimybių, skatinančių naujų žaidimų idėjų kūrimą. Meduusa Žaidimas Dizainas pristato studentams up-to-data įrangą, kuri palengvins naujų projektų dėl įvairių platformų. Be to, mes bendradarbiaujame su studijų programos technologijos esančio Kotka, kad pagrindinis dėmesys skiriamas žaidimų programavimą. Studijų metu jūs sukurti savo žaidimą projektus siekiant plėtoti juos į perspektyvių verslo ateityje siekiant. Mokymas anglų kalba, ir jūs turite parašyti disertaciją darbą taip pat English.In brandos egzaminą jums pademonstruoti savo konteksto įgūdžius, taip pat suomių kalbos įgūdžius ir tuos studentus, kurių gimtoji nėra Suomių reikės parašyti testą anglų kalba.

KARJEROS GALIMYBĖS

Tyrimai suteikti jums pasaulinės Game Design verslumo kompetenciją praktinės patirties ir holistinio požiūrio į vizualinių žaidimų dizaino koncepcijas. Studijos Game Design leidžia iš įvairių kultūrinių sluoksnių sukurti tarptautinę karjerą. Laipsnis suteikia kompetenciją vykdant mokslinių tyrimų ir plėtros užduotis tapti konkrečiais sričių žaidimo dizainas ir kitose srityse, kurios naudoja 3D modeliavimas ir animacija, pavyzdžiui, reklamos ir TV kūrinių gamybai ekspertas. Jūs galite tapti:

  • žaidimų dizaineris
  • 3D-modeliuotojas simbolių ir aplinkos
  • scenarijaus rašytojas
  • koncepcija menininkas ir
  • verslininkas žaidimo dizaino verslo

Follow us on Social Media

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 21, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Suomija - Mikkeli
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Suomija - Mikkeli
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla