Bakalauro laipsnis inžinerijos Pramonės technologijų GITI

Bachelor109

Bakalauro Laipsnis Pramonės inžinerija yra pirmasis etapas pramonės inžinerijos programa.

Bakalauro laipsnis inžinerijos pramonės technologijų apima tris specializacijos dalykus: mechanika, elektros ir elektronikos, ir kontroliuoti. Pirmieji dveji metai siūlyti tas pačias specializacijos dalykus, kurie leidžia studentams atlikti atranką, kai vyksta į trečią.

Iš bakalauro trukmė yra 4 metai ir tada natūraliai progresuoja į magistro laipsnis Pramonės inžinerijos (MII) 2 metų, kurie baigia studijas tapti Pramonės inžinierius.

Studentai, kurie gauna bakalauro kvalifikacinį laipsnį mūsų mokykloje su rezultatais, reikalingų akademinių taisyklių įgis Priėmimas į magistro laipsnis Pramonės inžinerijos.

Internacionalizacija

Studentai šią programą gali turėti galimybę dalyvauti tarptautinėse studijų laikotarpius studentų mainų arba dvigubo magistro laipsnis metu. Universitetai pasiūla yra kai kurie iš labiausiai prestižinių universitetų, JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje ir likusioje Europoje, į inžinerijos srityje.

Mainai gali vykti per ketvirtąjį metų bakalauro laipsnis ir / arba per antrąjį metų magistro laipsnis.

Dvigubo laipsnio studijų laikotarpiai yra atliekami per antrąjį metų magistro laipsnis ir pastaruosius 1,5 akademinių metų. Išimtiniais atvejais, kai Prancūzijos Écoles Centrales atveju šie studijų laikotarpiai vyksta per trečiąjį ir ketvirtąjį metų bakalauro laipsnį ir per pastaruosius 2 akademinių metų.

Profilis

Tai rekomenduojama studentams, kurie baigė dabartinę antrinių ir iš anksto universitetinį išsilavinimą paruošimo kursai Mokslo ir technologijų srityje, atsižvelgus dalykus matematikos, fizikos, techninis brėžinys ir chemijos palengvinti perėjimą į bakalauro studijas. Be to, pirmenybė grupių aukštesniųjų mokymo programas, gauti leidimą šio bakalauro laipsnis yra Elektra ir Elektronika kartu su mechaninės gamybos.

Pagrindinės asmeninių ir akademinių charakteristikos kandidatės profilyje yra

 • Susidomėjimas mokslo ir technologinių žinių.
 • Flair apskaičiavimo ir loginiu mąstymu atsižvelgiant į problemas.
 • Lengva mokytis, gebėjimas dirbti ir organizacinę norą.
 • Gebėjimas analizuoti ir sintetinti informaciją.
 • Atsakomybė atliekant individualų darbą, taip pat gebėjimą dirbti komandose.
 • Noras taikyti sąvokas ir žinias praktiniame darbe.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Užbaigimas dabartinę antrinio ir iš anksto universitetinį išsilavinimą rengimo kursą (arba lygiavertis) ir universiteto egzaminą, tiek praėjo reguliariajame nagrinėjimo laikotarpį gegužės / birželio.

Studentai iš užsienio švietimo sistemas:

Universitetas egzaminą užsieniečiams (PAU), išskyrus studentus, kurie mokėsi pagal švietimo sistemų ES šalyse ar šalių, kurios turi sutartis su Ispanijos šiuo klausimu, ir kurie atitinka akademinius reikalavimus savo namuose švietimo sistemų priėmimo į universitetą. Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus šiam studentų ar apie Universiteto egzaminą už užsieniečių organizacija grupės, apsilankykite "UNED" svetainėje

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Universitetas siūlo savo finansinę paramą bakalauro studijų studentai, kurių ištekliai riboti, į dalinį mažinimą mokesčio už mokslą forma.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Comillas siūlo bakalauro studijų programų studentams, prasidedantiems aukštesnio lygio išsilavinimą. Mes taip pat siūlome Magistrantas programas absolventų ir specialistų.

Karjera ir akademinės perspektyvos

Absolventas aprašymą iš Pramonės technologijų inžinerija laipsnis yra nustatomas pagal visų bendrųjų ir specialiųjų gebėjimų, kurie aprašyti patikrinimo ataskaita antraštinėje įsigijimo. Taigi, Pramonės technologijų inžinerija absolventas gavo tinkamą mokymą tiesiogiai prieiti prie Pramonės inžinerijos magistras, suteikiantis teisę jo turėtojui vykdyti reglamentuojamą profesiją pramonės inžinierius, pagal galiojančius teisės aktus.

Karjeros perspektyvas

ICAI Pramoniniai Inžinieriai yra profesionalai, kurie veda projektus nacionalinių ir tarptautinių pramonės sritis, atsižvelgiant į įpareigojimų ir tenkinančio lyderio pozicijas įgijo įgūdžių iš įvairių sričių mokslo technologijų ir sistemų integracija. Kai karjeros perspektyvas, yra:

 • Planavimas, skaičiavimo ir projektavimo produktus ir pramoninę įrangą.
 • Planavimas, statybos, eksploatavimo ir išlaikyti pramonės įrenginius ir pastatus.
 • Technikos pardavimų valdymas.
 • Pramonės inovacijos ir plėtra.
 • Kokybė ir saugumas kontrolės ir rizikos prevenciją.
 • Konsultuojame, konsultacinė ir civilinė tarnyba.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date