Oficialus aprašymas

Pirmojo laipsnio dizainas ateities miestai

Šiandien pusė pasaulio gyventojų gyvena miestuose. Iki 2030 m, daugiau nei 70% pasaulio gyventojų bus miesto, ir sukurs 80% turto visame pasaulyje. Tai daro miestų tikrąją variklis pasaulio sistemoje.

Ši svaiginanti kaita veda prie naujų realijų, pavyzdžiui, bendradarbiavimo ekonomikos, Big duomenimis, elektra varomų transporto priemonių, naujos infrastruktūros pokyčiai socialinių santykių ir, žinoma, aplinkos pokyčius.

Tai tiesioginis scenarijus reikalauja specialistų, kurie galėtų kurti, konfigūruoti ir vadovauti tvarų augimą ir plėtrą miestuose.

Graduate Management Admission Test arba Bakalauro laipsnis miesto valdymo yra novatoriškas Ispanijoje ir pirmauja studentų išsilavinimą su visiškai pavaldūs priemonių, reikalingų pasiekti skaitmeninį valdymą aplinkos su holistiniu požiūriu miestų formuoti miestų darbotvarkę.

naujoviška

Bakalauro laipsnis Urban Management suteikia jums galimybę vadovauti miestų vystymuisi ateityje.

Mokymo programa apima miestų darbotvarkę, nauja koncepcija, kuri prisitaiko prie konkrečių poreikių miestuose, nes nėra vieno modelio. Ši darbotvarkė Išsamiau plėtros ir tvaraus vystymosi planus miestuose, kuriomis siekiama gerinti gyvenimo kokybę suteiktos miesto gyventojų. Jūs įgis žinių, reikalingų spręsti inovacijas įvairiose profesinėse srityse. Pakeisti galima lėmė tik specialistų, galinčių naujoves ir kurti naują augimo ir valdymo modelius.

TARPTAUTINIS

Tarptautiniu mastu pripažinta kvalifikacija.

Bakalauro laipsnis miesto valdymo mokymo programą palaipsniui apima anglų kalbos per pirmuosius 3 metus, studentams atlikti jų pabaigos laipsnių projektą anglų kalba ir gebėti daryti 3 mėnesių International-stažuotė komandiravimo. Globaliame pasaulyje, su skirtingų tipų miestą, yra didžiulis galimybių modernizuoti, auginantiems nuolat naujų darbo vietų visame pasaulyje.

Tarpdisciplininis

Be tarpusavyje susijusiame pasaulyje, kur bet koks sprendimas turi pasekmių ir kitose srityse, būtina pateikti tarpdisciplininį ir skersine išsilavinimą. Išsilavinimą, kuris neša į naujas mokymosi metodus įvairiose srityse žinių, kad įtakos miestų plėtrai.

Viena-of-a-kind PROGRAMA

Bakalauro laipsnis Miestų vadybos pirmauja Ispanijoje, kaip ir jos įvairių sričių mokymo programą, įskaitant dalykų iš labai skirtingų mokyklų. Architektūros ir technologijų mokykla sukūrė šį mokymo programą studentams išmokti pagrindus teisės, ekonomikos, ryšių, sveikatos ir švietimo.

Tai leis jums gauti tarptautinį pripažinimą per bendrą tarptautinę laipsnį ir yra dar vienas svarbus veiksnys plėtojant tarptautinį akiratį laipsnio absolventų.

Mokymosi po daro metodas taikomas tiems projektams, kurie užtikrintų Įvairovė ir Bendro darbo, įgūdžių, kurie yra būtini šiandienos darbo rinkoje.

Avilio (TA Colmena)

Mes šviesti specialistus, galinčius padaryti savo kelią į hibridinių aplinkoje ir spręsti sudėtingus darbo užduotis.

Įgyti žinių už savo specializacijos ir atverti savo protą į pasaulį ir jo galimybes.

Patobulinkite savo humanistinę ir verslumo dvasią su įgūdžių, susijusių su sąveikos, solidarumo, technologijų ir kalbų.

Akcijų klas su studentais iš kitų laipsnių, į visiškai įvairialypėje aplinkoje.

Geriausios idėjos kyla iš pasaulio supratimą, sportas gali būti priemonė bendradarbiavimo ir skaitmeninių technologijų gali būti esminis įrankiai bendravimo ir mokymo.

Avilio ( "La Colmena) programa yra visiškai išvystyta programa už ketverių metų laipsnių išdėstymu 8 dalykų.

MEDIALAB

Praktiniai užsiėmimai į geriausių įrenginių Multimedijos plotas įrengtas metu naudojamų realaus gyvenimo vietose jums mokytis imituojant aplinkos nuo pirmos dienos visų išteklių ir technologijų srityje. Kūrybinis gamykla išrasti, mėgautis ir sužinoti. Mes turime technologiją jums praktikuoti savo įgūdžius.

 • TV studija su valdymo pultu.
 • Tinklinės multimedijos kambariai su šia programine įranga: Final Cut Avid Media, kompozitorius, ProTools ir pilnas "Adobe Suite be kita ko,
 • Radijo kabinų ir maišymo stalai.
 • HD ir 4k įrašymo įranga
 • Fotografavimas komplektas

DARBO APMOKYMUOSE

Kokių įgūdžių yra mokoma šio laipsnio?

Studentai atsižvelgiant į bakalauro laipsnį miesto valdymas yra pajėgi spręsti sunkumus ir problemas, kurias kelia miesto valdymą iš multidiscipliary požiūriu.

Absolventai bus pasirengę sėkmingai spręsti naują realybę.

Tavo ateitis

Paimkite savo vietą miestų ateitį

Absolventai bus pasirengę dirbti kaip konsultantų privačių įmonių ir civilinių institucijų, įskaitant inovacijų departamentų, iš miestų tvarumo ar energijos efektyvumo bet kuriai organizacijai. Miesto tvarkymo specialistai yra labai iniciatyvus, plėtoti savo verslo idėjas.

Šis laipsnis rengia studentus vadovauti pokyčius 2020

 • Miesto valdymas ir studijos
 • Aplinkos tvarkymas miestuose ir priemiesčiuose
 • Plėtra, valdymas ir skatinimas viešųjų erdvių
 • Bendrijos sociologija, valdymo ir tarpininkavimo
 • Miesto politikos ir viešosios erdvės valdymas
 • Miestas ekonominis valdymas
 • Geografiniai IT sistemos ir urbanistinė duomenų analizė
 • Miesto investicijų ir finansinių operacijų
 • Suskirstymo ir miesto planavimas
 • Mokymas miestų valdymą
Programa mokoma:
Anglų
Ispanų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date