Bakalauro laipsnį tarptautinės viešbučių valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

programa Bakalauras International Hotel valdymo Jis skirtas kandidatams, kurie sėkmingai išlaikė vidurinės mokyklos studijas ar mokymą ciklą aukštesnio lygio ir siekia galiausiai mokyti būsimų specialistų antraštę bet viešbučių ir turizmo bendrovė.

Programa dėstoma gali patenkinti mokymo poreikius, viešbučių ir turizmo pramonei, siūlanti studentai specializuojasi mokymus.

Mokymo metodika: sėkmingas derinys ir balansas tarp mokymo ir universitetų mokymo praktiką pritaikyti prie naujų poreikių ir dabartinių poreikių sektoriuje.

Mūsų fakultetas yra aukštos kvalifikacijos mokytojus, visi specialistai aktyvus. Be to, mokymo programa turi stiprią tarptautinę orientaciją, kuri leidžia studentams veikti pasauliniu mastu, reaguoti į profesijos siekius.

praktika

platinamas 14 mėnesių per trejus metus, turizmo bendrovių ir viešbučių nuo 4 iki 5 žvaigždutės įteisintais Vatel. Pelnas, susijęs su būsimos profesijos realybę, plėtoti įgūdžius komandinio darbo ir patiria aplinkoje, kuri yra nukreipta patirtimi.

Kalbų kursai

Ispanų (ne ispaniškai kalbančių studentai turėtų turėti B2 lygio ispanų). Palaipsniui, studentai gauna mokytis anglų kalbos (iki 30% jų akademinių valandų).

Karjeros perspektyvos

Pratimai valdymo pozicijas bet kuriuo turizmo ar viešbučio įmonę.

Patekimo į rinką reikalavimai

  • Atsižvelgdama vidurinę mokyklą arba lygiavertis, arba aukštąjį išsilavinimą.
  • Įveikti testai Vatel savo prieigos.

Priėmimo procesas

  1. Užpildykite registracijos formą už stojamuosius egzaminus.
  2. Atlikti testai tipo testas ir asmeninis pokalbis.
  3. Pranešimas apie bandymo rezultatus dėl priėmimo ir registravimo tvarką

Darbotvarkė

Žinios apie apskritai ir ekonomikos sektoriaus, strategija, marketingo, verslo vadybos ir viešbučių valdymo, visų pirma sutelkiant dėmesį į darbą plėtojant įgūdžius ir gebėjimus kiekvienam mokiniui.

kursai

valdymas: Pateikite terminologiją ir pagrindines sąvokas. Paaiškinkite, kaip valdymas yra valdymo priemonė.

rinkodara: Leidžia studentams įgyti įgūdžių ir sugebėjimų, kurių reikia suprasti rinkodaros ir jos svarba įmonėje.

Žmogiškųjų išteklių valdymas: Pristatyti pagrindinius principus Žmogiškųjų išteklių valdymas

Kompiuteriai: Mokymas naudotis internetu ir ieškoti informacijos bendrovė. Atraskite biuro automatizavimo įrankiai taikoma viešbučio valdymo.

Verslo ekonomika: Susipažinkite su bendrovės samprata, jos vietą ekonominėje aplinkoje.

profesionali kultūra: Supratimas praeitį numatyti ateitį. Pažadinti smalsumą ir paskatinti už ką mus supa, kulinarijos ir meno profesijos skonį.

savo vaizdas: Mokymasis valdyti vaizdą, reikia žinoti savarankiškai, darbo savigarbą ir išmokti atpažinti kitus. Visada su pagarba kitiems.

mityba: Žinant mitybos svarbą bet rūšies verslui, pavyzdžiui, rengiant, Maisto gaminimas, teikiant arba patiekti maistą ir gėrimus. Plėtoti subalansuotą meniu, atsižvelgiant į mitybos įmokas rekomenduojami paaugliams, suaugusiems, sportininkams, among others.

Derlius vyno: Paskatinti mokinius į vyno pasaulį, kad galėtų atpažinti skirtingų tipų, perdirbimas, vynuogių auginimo plotus ir mokytis pagal skonį, tarnauti ir rekomenduoti tinkamą vyną prie maisto rūšies.

Anglų: Įgyti techninio lygio kalbą, kuri gali būti sukurta efektyviai ir veiksmingai bet kuriuo tarptautinėje aplinkoje.

F & B aplinka ir pramogos: Įgyti bendras žinias apie Viešbutis ir restoranas.

Praktinis taikymas: Taikomos realioje situacijoje praktinį įgytas žinias pamokose ne registratūra, restoranas, virtuvės arba kiti skyriai.

Papildoma informacija bakalauras International Hotel valdymo Ispanijoje, Barselonoje ir Andoros

Trukmė: 3 metai (36 mėnesiai)

Kaina:
Pirmą kursą 9,710 eurai - (1.890 eurų, registracijos mokestis ir 7,820 eurų, susijusių su metinių mokesčio už mokslą)
Antroji ir trečioji metai: 8530 LTL - (710 eurų registracijos mokesčio ir 7820 EUR Metinis mokestis už mokslą)

Requisitos:
Patvirtino bakalauro (arba lygiavertis užsienio studentams) arba aukštesnio lygio profesinio mokymo mokyklų turizmo ir svetingumo.

Įveikti savo galimybes bandymų centras

Kvalifikacija:
Bakalauras International Hotel valdymo mokoma Andoros ir oficialią kvalifikaciją sertifikuotų Prancūzijos valstybės.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

El equipo docente de Vatel está compuesto por profesionales en activo de la industria hotelera y turística, sólo así podemos garantizar que nuestros alumnos desarrollan sus conocimientos y capacidades ... Skaityti daugiau

El equipo docente de Vatel está compuesto por profesionales en activo de la industria hotelera y turística, sólo así podemos garantizar que nuestros alumnos desarrollan sus conocimientos y capacidades conforme a las necesidades que hoy tiene el sector. Las tres piezas clave de nuestro modelo educativo : especialización, la adaptación al mercado, y el desarrollo de conocimientos y capacidades en un entorno global. Skaityti mažiau
Andora la Vella , Paryžius , Madridas + 2 Daugiau Mažiau