Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Bakalauro Verslo programa suteikia studentams tvirtą pagrindą versle, leidžiančią jiems atrasti valdymo pagrindus (rinkodara, apskaita ir finansai, žmogiškieji ištekliai ir verslo strategija). Be to, programa gali būti individualizuota, kad atspindėtų kiekvieno iš mūsų studentų tikslus ir projektą. Jie saugiai plėtoja savo profesionalų projektą, taip užtikrinant jų būsimą įsidarbinimo galimybes.

Bakalauro Verslas yra 3 metų bendra verslo valdymo programa , atvira studentams, baigusiems vidurinę mokyklą arba tarptautinį lygiavertį. Priėmimas vyksta atrankinio įėjimo testu. Kursas yra bakalauro laipsnis, apimantis verslo, pardavimo ir rinkodaros valdymo sritis, ir siekiama parengti studentus verslo pasauliui tiek Prancūzijoje, tiek užsienyje. Tai yra tramplinas, skirtas tolesniems studijoms (pvz., Magistras valdymo programoje, MBA arba magistro laipsnis) arba, dėl įvairių stažuočių, studentai gali pasirinkti išeiti tiesiai į darbo rinką (100% užimtumo lygis).

Verslo programos bakalauras suteikia studentui galimybę individualizuoti savo studijas, kad atitiktų jūsų profesinį projektą ir ateities tikslus.

Programa mokoma:
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 3 daugiau kursų La Rochelle Education Group »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
8,750 EUR
Nuo 6990 EUR iki 8750 EUR. Mokesčiai už 2017-2018 m. Akademinius metus (per metus)
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date