Bakalauro laipsnį verslo administravimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūs išmoksite būti verslininku, kad asmuo, kuris yra pagrindinis lyderis verslą, pradėti savo karjerą bankininkystės, finansų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymo, draudimo ar informacinių technologijų, arba, norėdami sužinoti apie nekilnojamojo turto plėtra 21-ajame amžiuje, nacionalinėmis ir pasaulinėmis.

Kaip verslo-dur, jūs tapsite aktyvus pagrindinių nacionalinių ir profesionalus studentų organizacijų miesteliu, kur galėsite bendrauti su įvairiais studentais ir dalyvauti su fakulteto, kurie rūpinasi ir kas bus panaudoti savo žinias mentoriaus jus į pasiekti savo tikslus. Verslo skyrius suteiks Jums realių pasaulio paraiškas ir įgūdžių tapti nacionaline ir pasaulinėje rinkoje vadovas.

Majoras ir koncentracijas

Verslo administravimo skyrius siūlo Major verslo administravimo su koncentracijos penkiose srityse:

  • apskaita
  • bankininkystės ir finansų
  • Organizacijų vadyba
  • Nekilnojamas turtas
  • verslumas

Įsijunk

Yra daug organizacijų Allen universiteto, kad gali padėti jums pradėti plėsti savo tinklą ir bendradarbiauja su bendraamžiais.

  • Nacionalinė Juoda MBZ Kolegija skyrius (NBMBAA)
  • Nacionalinė asociacija Black buhalteris (bamba)
  • Phi Beta "Lambda" (PBL)
  • Sigma beta gama (Verslo Honor)

Mes taip pat siūlome studijuoti užsienyje galimybes Afrikoje, Kinijoje ir Japonijoje plėsti savo akiratį ir suteikia jums galimybę giliau pažvelgti į pasaulį ir verslui.

Ką gali verslo bakalauro laipsnį padaryti už jus?

Laikant laipsnį verslo administravimo atveria duris siekti karjeros, kuri yra esminė funkcija kiekvienam korporacijos ir organizacijos įsivaizduoti. Šis faktas suteikia absolventas apskaitos absolventų platų karjeros pasirinkimų Sėkmingai baigę mūsų programą. Tiems, kurie mokosi pagrindinių žinių ir įgūdžių, kartu su problemų sprendimo gebėjimų, galimybės yra beribės.

Platus karjeros pasirinkimų buhalteriams egzistuoja. Valstybinio sektoriaus finansų apskaitos susideda iš "Big-Four" tarptautinių CPA įmonių, be to, nacionalinių, regioninių ir vietos įmonėms. Buhalteriai viešajame sektoriuje gali siekti susidomėjimą audito, mokesčių, finansų apskaitos, ar valdymo konsultavimo paslaugas. Pramonė apskaita siūlo absolventams galimybę siekti valdymo apskaita, sąnaudų apskaita arba vidaus audito karjerą. Ne pelno apskaitos apima federalinių, valstybės ir vietos valdžios institucijas; kolegijose ir universitetuose; sveikatos priežiūros įstaigos ir kitos ne pelno organizacijos.

Mes didžiuojamės žinodami, kad mūsų programa pozicijas studentus absolventas lygio studijų. Mes taip pat įdėti mūsų studentus kelyje sėkmingai įgyvendinti prestižinį diplomuotas buhalteris (CPA) paskyrimo. Mūsų studentai yra rekordiškai netikėtai, kaip aukštas, kaip 96 CPA egzaminą.

Buhalteriai dažnai nustatyti savo apskaitos firmas. Nors ir labai sudėtinga, kai kurie iš mūsų absolventai, skirta save kuriant savo kelią per verslo siekiams pripažįstant apskaitą kaip savo metodą. Jie sukūrė pagrindinius apskaitos įgūdžių rinkinių ir darbo etika tai padaryti. Jūs taip pat galite būti tarp jų, sujungiant su mumis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Created out of the African Methodist Episcopal (AME) Church’s desire to educate newly freed slaves, Allen University was founded in 1870 as a private, Christian, liberal arts, Historically Black Colle ... Skaityti daugiau

Created out of the African Methodist Episcopal (AME) Church’s desire to educate newly freed slaves, Allen University was founded in 1870 as a private, Christian, liberal arts, Historically Black College and University (HBCU). Allen University is named after Richard Allen, the founder of the AME Church. Skaityti mažiau